Pomajbík ze Strání dal bůra

Slovácko Sport 28 / 09 / 2011

Kudlovicím nastřílel všech pět branek. Jalubí doma na hody padlo

Šumice – Havřice 3:1 (1:0)
V první půli se hrálo prakticky jen na jednu branku, a to na svatyni hostí, ale domácí z toho vytěžili pouze jediný gól. I po přestávce domácí kontrolovali hru a přidali druhou brankou. V 80. min. hosté dali kontaktní branku, ta je nastartovala, a tak se snažili vstřelit i vyrovnávací gól. Havřice otevřely hru a toho opět využili domácí. Místo vyrovnání tak padla branka nakonec na straně druhé v 90. min. domácí pečetili výhru.
Branky: Kunovský, Šmíd 2 – Rachůnek T.
Zlámanec – Zlechov 0:0
 Domácí měli v zápase trvalou převahu, ze které ale vytěžili k jejich smůle pouze třikrát nastřelenou tyč. Hosté si v utkání žádnou vážnou šanci nevypracovali, a tak zápas skončil bezbrankou remízou.
Strání – Kudlovice 5:1 (3:0)
Ze strany domácích to byl vydařený zápas, ve kterém hrál hlavní roli Pomajbík, střelec všech branek domácích. V 54. min. to bylo už 5:0 a o výsledku bylo rozhodnuto. Hosté výsledek už jen kosmeticky upravili v 79. min. Blahou.
Koryčany – Osvětimany 3:3 (1:0)
Domácí mají velké výhrady ke způsobu řízení zápasu hlavním rozhodčím Němcem, jenž dle jejich názoru výsledek ovlivnil.
Branky: Lysko 2, Koval – Horák, Křemeček R., Dobeš.
Bojkovice – V.Otrokovice B 2:0 (2:0)
Domácí si v první půli udržovali mírnou převahu a po dvou brejcích Vargy vedli 2:0. Po přestávce se hosté zlepšili, vynutili si tlak, ale šance neproměnili. Šance měli v závěru i domácí, kteří využívali otevřené obrany hostí.
Nedakonice – Slavkov 3:2 (3:1)
Domácí vydřeli nad zkušeným soupeřem tři body. Hosté v nástupu do druhé půle snížili na rozdíl jediné branky, ale v dalším průběhu měli blíže ke vstřelení dalších gólů domácí.
Branky: Bartošík, Klečka, Petek – Šimek, Stojaspal.
Jalubí – Sušice 0:2 (0:0)
Hodové slavnosti nezačaly pro domácí dobře, když v sobotním dopoledni museli odevzdat všechny body Sušicím. V poli bylo utkání vyrovnané, ke smůle domácích se v první půli zranil tvůrce hry Bičánek a po přestávce to bylo na hře znát. Hosté brankami Švejčary ze 61. a Litoše z 80. min. získali nakonec tři body.