Pomohla nám nedisciplinovanost soupeře

Uherské Hradiště Sport 05 / 12 / 2018

Slovácko zažilo bláznivý zápas, který nemá v historii klubu obdoby. Dvě červené karty, tři penalty a navrch v posledních minutách otočený zápas s nejslavnějším klubem Česka. Byl to emotivní zápas ze všech stran, potvrdil domácí trenér Martin Svědík a pokračoval. My jsme do něj slušně vstoupili, po šanci Havlíka jsme ale ztratili kompaktnost v obraně a v útoku zbytečně ztráceli míče. Při penaltě a Tettehově hlavičce nás podržel Matouš Trmal. Couvli jsme do zhuštěného bloku a znovu jsme směrem nahoru více drželi míč. Po změně stran jsme nevyřešili situaci na levé straně a prohrávali jsme 0:1. Pomohla nedisciplinovanost Sparty. Stáhli jsme hru na tři obránce, Krejčího poslali na hrot s cílem vytvořit si tlak v šestnáctce a vyrovnat. To se povedlo. A závěr? To snad ani nechápu, usmíval se domácí kouč. Sparta ztratila další zápas a kouče nejvíc vytočila poslední minuta. Kopali jsme penaltu, všichni zkušení hráči se k míči otočili zády a nechají ji kopnout Rističe, který byl pár vteřin na hřišti, kroutil hlavou Zdeněk Ščasný.