Branky: 5. Poul D., 19., 71. Hubáček L. - 26. Mikulec D.
ŽK: 66. Poul D. - 50. Kreisl L. Diváci: 98.
Rozhodčí: Jiří Vlašic - Petr Pospíšil (laik), František Macek (laik).
Částkov: Andrýsek T. - Řezníček R., Poul D. (70. Mikel J.), Pospíšil P., Kaňovský J., Kameník J., Hubáček L. (88. Veselý Jiří), Hubáček A., Houser M. (83. Juřík V.), Haveta P., Flekač J.
Trenér: Jaromír Vašek.
Hradčovice: Rosík V. - Řihák R., Mikulec R., Mikulec D., Kreisl L., Hruboš R. (74. Gregůrek J.), Hruboš O., Hostýnek P. (75. Božarov P.), Hlaváč V. (72. Hnitka D.), Blažek D., Bania M.
Trenér: Radim Mikulec.
Do utkání lépe vstoupili hosté, kteří se už do první šance dostali v 1. minutě Daliborem Mikulcem. Ten ale branku netrefil. Gól však padl na druhé straně, kdy domácí zahrávali roh a na něj nejvýše vyskočil Poul, který hlavičkou rozvlnil síť. V 19. minutě krásná přihrávka našla Hubáčka, který upravil pod padajícím gólmanem na 2:0. O sedm minut později hosté snížili, dlouhý výkop hostujícího gólmana, kdy míč skončil až u domácí brány, a Dalibor Mikulec přehodil gólmana. Ve 40. minutě měli domácí velkou šanci, kdy po centru ze strany se míč dostal do vápna, následná střela Kameníka jen těsně minula šibenici hostující brány. Ve druhé půli v 53. minutě mohly Hradčovice srovnat, Radek Hruboš ale bránu minul. V 71. minutě domácí Hubáček utekl všem a nedal hostujícímu brankáři šanci, 3:1. Hosté se snažili o zkorigování, ale jejich pokusy končily u gólmanů, nebo na brankové konstrukci.
Nejlepší hráči: Lukáš Hubáček - Dominik Blažek

Mařatice - Popovice 1:2 (0:2)
Branky: 53. Vlk O. - 3. Mikulčík L., 23. Michelfeit V.
ŽK: 70. Mařák R., 83. Kalmus M., 90. Vlk O. - 53. Tetera T., 57. Michelfeit V., 85. Obal M. Diváci: 157. Rozhodčí: Bronislav Krpal - Jiří Vlašic, Volodymyr Korolovych.
Mařatice: Matoušek O. - Žák P., Zbořil S., Vlk O., Sklenář J., Rídl L. (65. Ižo F.), Mrva M., Mařák R., Kalmus M., Johaník V., Hráček P.
Trenér: Pavel Strakáč.
Popovice: Tetera T. - Tvrdoň J., Šimíček M., Šácha P., Rychtrmoc M. (65. Mimránek L.), Obal M., Mikulčík R., Mikulčík L. (30. Vávra A.), Michelfeit V., Fantura T., Bahula A. Trenér: Lukáš Mimránek.
Utkání sousedů v tabulce začalo v dobrém tempu. Obě mužstva si vytvořila několik brankových příležitostí a hosté hned tu svou první proměnili, když se ve 3. minutě zjevil před domácí bránou Mikulčík a střelou z hranice šestnáctky prostřelil gólmana. Ve 23. minutě pěknou akci po lajně rozjel opět Mikulčík, který přihrál Michelfeitovi a ten střelou k tyči upravil na 2:0 pro hosty. Druhý poločas začal lépe pro domácí, kteří v 53. minutě po rohovém kopu snížili na 1:2 Vlkem, který se trefil přímo do brány. Zápas měl poté velký spád, hrálo se nahoru dolů a obě mužstva si vytvořila nespočet šancí, ale všechny pokusy zastavili gólmani, nebo boční sítě. Hosté důsledně bránili a zaslouženě si odvezli všechny body.
Nejlepší hráči: Ondřel Vlk - Václav Michelfeit

Drslavice B - Mistřice 1:1 (0:1)
Branky: 65. Barčík J. - 30. Ondroušek V.
ŽK: 24. Vacula Pe. (Drslavice B). Diváci: 50.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Libor Ficenc (laik), Jiří Huňka (laik).
Drslavice B: Huňka J. - Vrága M., Vacula Pe., Vacula Pa., Ševeček M., Říha A., Přecechtěl P. st., Mikulinec D., Hroch M., Duda P., Ančinec P. (53. Barčík J.).
Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Mistřice: Jurga M. - Trojek L., Špičák M., Ondroušek V., Nesázal P. (75. Sklenář P.), Krupa J., Huňka M., Hromeček L. (75. Malina R.), Horňák M. (75. Bilavčík M.), Červinka M., Blaha J.
Trenér: Petr Jurník.
Hosté byli v prvním poločase jasně lepším mužstvem a již ve 3. minutě po střele Blahy trefili tyč domácí branky, když stačil tečovat míč brankář Huňka. Ve 30. minutě se hosté ujali vedení po pěkné rychlé střele Ondrouška z hranice pokutového území. Ve 37. minutě po rychlém útoku hostů a centru na malé vápno v tísni domácí obránce Duda nastřelil tyč. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, domácí dřeli a po rychlé akci vyrovnal Barčík. Hosté měli několik slibných akcí, ale vše zahodili. V 78. minutě trefil Ondroušek tyč domácí branky. Hosté doplatili dělbou bodů na svou nemohoucnost v proměňování vyložených šancí.
Nejlepší hráči: Martin Hroch - Vojěch Ondroušek

Uh. Ostroh B - H. Němčí 0:4 (0:0)

Branky: 50., 87. Pospíšek M., 71. (p) Zámečník Jo., 84. Chmelina J.
ŽK: 45. Šlapák J., 66. Drechsler M. - 11. Chmelina J. Diváci: 56.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Štěpán Hlůšek (laik), František Bobčík (laik).
Uh. Ostroh B: Šicha Z. - Uřičář J., Šlapák J. (86. Daniel M.), Mrkva T., Mojžíšek O., Lahola I., Kučera M., Konečný M., Jestřabík D. (76. Kurfürst P.), Drechsler M., Boček L. (61. Žák O.).
Trenér: Pavel Vlk.
H. Němčí: Rybnikář P. (29. Pospíšek M.) - Zámečník Jo., Zámečník Ji. (29. Váňa E.), Tureček M., Svadbík J., Malík T., Chmelina J. (87. Chlumský K.), Hlaváček J., Fibichr R., Bobčík D. (84. Srnec J.), Bahula L.
Trenér: Petr Rybnikář.
Souboj mužstev z opačných pólů tabulky se za krásného slunečného počasí nesl v bojovném, ale fér duchu. Hosté byli celý první poločas na míči lepší, měli výraznou převahu, ale v domácí brance čaroval „neprůstřelný mnich“ Šicha. Paradoxně se do vedení mnohli dostat domácí. V předposlední minutě první půle jeden z hostujících hráčů zahrál v pokutovém území rukou, ale Lahola nabídnutou penaltu neproměnil. Do druhé půle opět vstoupili aktivněji hosté, když už v 50. minutě rozvlnil domácí síť Pospíšek. O několik minut později domácí nevyužili tisiciprocentní šanci a tak pykali v 71. minutě, kdy hosté proměnili pokutový kop Zámečníkem. Protože hosté udeřili ještě dvakrát v 84. a 87. minutě Chmelinou a Pospíškem, je porážka 0:4 pro domácí až příliš krutá.
Nejlepší hráči: Zbyněk Šicha - Marek Pospíšek

Os. Lhota - Boršice u Bl. 3:1 (1:0)
Branky: 42., 48., 91. Pešík E. - 75. (p) Miroš J. ŽK: 55. Lučný O., 70. Štergenich D., 77. Pešík D. - 65., 81. Vítek T., 67. Miroš J. ČK: 81. Vítek T. (Boršice u Bl.). Diváci: 195.
Rozhodčí: Bronislav Krpal - Petr Hanáček (laik), František Motyčka (laik).
Os. Lhota: Jakoubek P. - Žajdlík M. (67. Kuban V.), Zbořil F., Štergenich D. (85. Babič F.), Pešík E., Pešík D., Lučný O. (63. Šmahaj R.), Kusák M., Krátký E. (89. Machala J.), Kadaš T., Horák K.
Trenér: Jiří Jurásek .
Boršice u Bl.: Stodolák Ma. - Vítek T., Štipčák R., Nožička J., Němeček R. (54. Stodolák Mi.), Miroš J., Ježek P., Chudík L. (76. Tureček M.), Huspenina M., Halík M. (85. Jagoš R.), Doležal R.
Trenér: Jan Miroš.
První poločas začal ostrým tempem, mladé a dravé domácí mužstvo skvěle napadalo a vytvořilo si několik gólových příležitostí, které ale k jejich smůle pochytal hostující gólman. Hosté šli v prvním poločase dvakrát sami na branku, ale úspěchu se nedočkali ani oni. Až ve 42. minutě Pešík vstřelil tzv. gól do šatny, po pohledné akci středem hřiště. Druhý poločas se lépe vydařil domácím, kteří už ve 48. minutě zvýšili na 2:0, když Pešík šel sám na branku a obstřelil hostujícího gólmana. Poté se hra vyrovnala a obě mužstva si vytvořila mnoho slibných šancí, které ale neměly zdárný konec. V 85. minutě po faulu domácího gólmana a proměněné penaltě Miroše hosté snížili na 2:1. V 92. minutě ještě potvrdil hattrick Pešík, když natřikrát propálil hostující obranu a gólmana a určil tak konečný stav utkání. Domácí zaslouženě berou tři body.
Nejlepší hráči: Erik Pešík - Jan Miroš