Popovice zamíchaly kartami

Slovácko Sport 04 / 06 / 2015

OS B 22. kolo

Orel UB - Strání B 2:4 (2:4)
Branky: 7., 9. (p) Slovák J. - 24. Vintr P., 30. Popelka R., 35. (p) Adámek M., 41. Zámečník L.
ŽK: 34. Konrád P., 87. Gureň M. - 34. Tóth P. Diváci: 68.
Rozhodčí: Martin Fišera - Vojtěch Jahoda, Jakub Sedláček (laik).
Orel UB: Zámečník V. - Slovák J., Odstrčil L. (73. Polášek M.), Machala R., Křivánek V. (64. Šmíd J.), Konrád P., Kočica M., Karlík J., Jančář Z., Jahoda K., Gureň M.
Trenér: Milan Juřeník.
Strání B: Popelka M. - Zámečník L. (59. Žajgla T.), Vintr P., Tóth P., Šidlo V. (46. Mahdal D.), Popelka R. (76. Tinka P.), Popelka J., Pavluš M., Janiga V., Grebík M., Adámek M. Trenér: Pavel Tinka.
Domácím vyšel začátek utkání. Už v 7. minutě otevřel skóre střelou ze šestnáctky Slovák. O dvě minuty později fauloval hostující obránce v pokutovém území a Slovák penaltu s přehledem proměnil 2:0. Poté se už ale dokázali gólově prosadit jen hosté. Ve 24. minutě prokličkoval obranou Vintr a snížil. Ve 30. minutě utekl domácí obraně Popelka a vyrovnal. O pět minut později už strhl vedení na stranu straňanů Adámek, když proměnil penaltu po ruce Konráda v pokutovém území. Do konce poločasu se skóre měnilo ještě jednou, a to ve 41. minutě kdy čtvrtou branku z brejku zajistil Zámečník. Po změně stran se do více šancí dostávali domácí, ale nedokázali proměnit.
Nejlepší hráči: Josef Slovák - Vlastimil Janiga

Záhorovice - Bánov 1:3 (0:1)
Branky: 83. Kročil T. - 22., 50. Suchánek P., 73. Kopták J.
Diváci: 75.
Rozhodčí: Jan Mačát - Jiří Gřunděl (laik), Břetislav Polanský (laik).
Záhorovice: Struhelka V. - Šabršula V., Surý M., Polanský I., Ondrušek D., Michalčík R., Kročil T., Krč P., Hamšík Z. (75. Kočí Z.), Gřunděl J., Dvořák P.
Trenér: Miroslav Andrlík.
Bánov: Franc P. - Velecký R., Vaňhara J. (75. Polášek M.), Suchánek P., Polanský L., Polák V., Mahdalíček P., Mahdalíček J., Lux R. (85. Černý O.), Kotil R. (60. Kopták J.), Guryča R. Trenér: Karel Kopeček.
První poločas začala obě mužstva ve velmi klidném tempu, což se projevilo na malém množství šancí na obou stranách. Hosté se prezentovali pohlednou kombinační hrou, zatímco domácí spoléhali na brejkové situace. Ve 22. minutě otevřel svůj gólový účet Suchánek a tentýž hráč v 50. minutě přidal hlavou gól - 0:2. Třetí branku hostí vsítil po standardní situaci střídající Kopták. Domácím se po vydařené kombinaci podařilo v 83. minutě upravit skóre na konečných 1:3 zásluhou Kročila. Za celý zápas nebyla udělena ani jedna žlutá karta.
Nejlepší hráči: Richard Michalčík - Pavel Suchánek

Suchá Loz - Pitín 1:3 (1:2)
Branky: 23 (p) Krajčovič Z. - 35. Kozubík A., 42. Krahula L., 49. Kozubík J.
ŽK: 14. Gazdík P. - 24. Čuč R., 29. Machala P., 72. Kavka P. Diváci: 60.
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Jiří Mahdal (laik), Pavel Berčík (laik).
Suchá Loz: Velecký M. - Vítek F., Straňák L., Král V., Král Š. (46. Rezek O.), Krajčovič Z., Kliment T., Gazdík P. (67. Smetana K.), Bujáček V., Bradáč R., Bradáč J. (46. Mahdal M.).
Trenér: František Král.
Pitín: Salvet L. - Pokorný R. (20. Staněk Š.), Navrátil M., Machala P. (92. Berčík P.), Krahula L., Kozubík J., Kozubík A., Kavka P., Domorád P., Čuč R., Bureš M.
Trenér: neuveden.
Vyrovnané utkání ve kterém si první šanci vytvořili domácí, kdy po faulu v pokutovém území zahrávali penaltu, kterou proměnil Krajčovič 1:0. Tento stav hosty nepoložil, ba naopak je vyhecoval. Ve 35. minutě se dostal po rohu Krahuly k dorážce Kozubík a vyrovnal. Ještě do konce první půle se Pitín ujal vedení a to díky krásné střele z dvaceti metrů jejímž autorem byl Krahula 1:2. Po změně stran se domácí ani nenadechli ke zvratu v utkání, protože hned ve 49. minutě Jakub Kozubík hlavou vstřelil třetí branku hostů. I když se nakonec domácí zvedli, jejich šance končili u dobře chytajícího gólmana hostů.
Nejlepší hráči: Tomáš Kliment - Milan Navrátil

St. Hrozenkov - Komňa 3:3 (2:0)
Branky: 25., 42. Husařík R., 84. Blaho T. - 61. Varaďa M., 78. Dolina M., 88. Kalina A.
Diváci: 70.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Lukáš Juračka (laik), Jiří Pollach (laik).
St. Hrozenkov: Drga A. - Tuharský J., Straka M., Ostravský R., Lacina K., Juriga V., Janíček P., Husařík R., Breznický R. (73. Antál T.), Blaho T.
Trenér: Václav Juriga.
Komňa: Urbánek J. ml. - Varaďa M., Trllo Z. (46. Špíšek M.), Ridoško M., Pospíšil L. (87. Vaverka I.), Lisoněk L. (80. Matoušek M.), Krpálek M., Kalina A., Kala M., Hanke T., Dolina M.
Trenér: Ladislav Krpálek.
Zápas se hrál oboustraně útočně. V úvodu zápasu měli hosté převahu, ale domácí brankář zabránil několika gólovým šancím. Ve 25. minutě dal domácí Husařík gól a domácí vedli. Ve 30. minutě Straka zahrával přímý kop, ale hostující brankář Urbánek míč vyrazil. Ve 42. minutě dal Husařík druhý gól. V druhé půli byli hosté lepší a zatlačili domácí na vlastní polovinu. Přesto v 52. minutě domácí Janíček nastřelil z přímého kopu břevno. V 61. minutě hosté snížili Varaďou na 2:1. V 68. minutě Dolina vyrovnal na 2:2. V 84. minutě domácí Blaho zvýšil na 3:2. Pouhé dvě minuty před koncem vyrovnal Kalina na 3:3. Body byly spravedlivě rozděleny.
Nejlepší hráči: Tomáš Blaho - Adam Kalina

Březová - Boršice u Bl. 4:2 (2:1)
Branky: 27., 63. Janků M., 14. Uher J., 50. Pomajbík D. - 21. Libosvár L., 69. Doležal R.
ŽK: 89. Čaňo L. - 65. Huspenina M., 90. Halík M. Diváci: 160.
Rozhodčí: Vlastimil Minařík - Jakub Pindeš, Josef Janků (laik).
Březová: Bruštík D. - Uher J., Trecha J., Ševčík T. (74. Čaňo L.), Smítal Jo., Pomajbík D., Plášek V., Majer J. (65. Smítal Ja.), Křeháček M., Janků M., Čaňo D.
Trenér: Ladislav Kalina.
Boršice u Bl.: Křen B. - Tureček M., Šimek R., Nožička J., Libosvár L., Kusenda R., Jurásek Š., Huspenina M., Halík M., Gál J., Doležal R.
Trenér: Antonín Šimon.
Domácí věděli, že když vyhrají, tak se udrží v boji o postup, už ve 14. minutě Janků hodil dlouhý aut a Uher míč usměrnil do sítě. V 21. minutě využil hrubky domácí obrany Libosvár a z blízka hlavou překonal domácího gólmana 1:1. Hosté byli i nadále nebezpečnější, ale vyloženou gólovou šanci si nevypracovali. Ve 27. minutě domácí Pomajbík utekl, nastřelil spojnici branky a odražený míč poslal Janků M. do sítě 2:1. Do druhého poločasu domácí doslova vletěli a odměnou byl v 50. minutě gól Pomajbíka. Březovští dále diktovali tempo hry a v 63. minutě dal Janků M. druhý gól střelou z hranice velkého vápna. Toto vedení domácí ukolébalo a přišel trest, kdy Doležal snížil na 4:2.
Nejlepší hráči: Michal Janků - Štěpán Jurásek

Popovice - H. Němčí 4:1 (2:1)
Branky: 24., 56. Obal M., 44., 65. Tetera T. - 17. Cmol M. ŽK: 36. Obal M., 75. Mimránek L. - 23. Zámečník Jo., 43. Tureček M., 44. Zámečník Ji., 56. Popelka D. Diváci: 157.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Robert Kaňovský (laik), Roman Macalík (laik).
Popovice: Mikel J. - Tetera T., Prajza M. (68. Musil O.), Omelka J., Obal M., Mimránek L., Mikulčík R., Michelfeit V., Kadlčík J., Hladný T., Hanáček J.
Trenér: Lukáš Mimránek.
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník Jo., Zámečník Ji., Tureček M., Svadbík J., Nuzík P. (56. Bobčík D.), Malík T. (46. Popelka D.), Kadlček V., Jančařík F., Chmelina J. (55. Tureček P.), Cmol M.
Trenér: Petr Rybnikář.
Úvod zápasu začala obě mužstva v poklidném tempu. Přesto ke slovu se dostali první hosté, když si v 17. minutě po centru naběhl Cmol, potáhl si míč do šestnáctky a otevřel skóre - 0:1. Kdo si myslel, že hosté mají vyhráno, ten se zklamal. Byli to naopak domácí, kteří začali být aktivnější a fotbalovější. Dočkali se vyrovnání ve 24. minutě, kdy si naběhl na centr Obal a dorážel na 1:1. Domácím to nestačilo a ve 44. minutě je tvrdou střelu poslal do vedení Tetera - 2:1. Ve druhém poločase byli popovští fotbalovější. V 56. minutě se to projevilo i na skóre, když Obal a ve skrumáži dorážel - 3:1. Domácí zpečetili výsledek v 65. minutě, kdy si Tetera naběhl na centr a z úhlu zvyšoval na 4:1. Konec utkání si domácí již pohlídali.
Nejlepší hráči: Tomáš Tetera - Marek Tureček