Porazili favorita

Slovácko Sport 02 / 11 / 2010

Hluk - Morkovice 0:3 (0:1)
 Hosté v první půli působili fotbalovějším dojmem, měli míč častěji ve své moci a v 8. min. kombinační akci zakončil Svoboda. Po přestávce hosté své šance proměnili a s přehledem zvítězili. V 57. min. proměnil penaltu Žourek a tentýž hráč se prosadil i v 69. min. Rozhodčí Štěpánek, 120 diváků
Hluk: Fojtík - Říha, Šimčík, Machala A., Soviš, Radoch, Botek, Dufka, Hlaváček, Minařík, Zalubil Martin. Střídali: Zalubil Michal, Machala J., Bachánek
Dol. Němčí - Holešov 2:1 (1:1)
Domácí za celou první půli pouze jednou vyslali nebezpečnou střelu. V 8. min. samostatnou akci zakončil domácí T. Stojaspal. Hostům se podařilo vyrovnat ve 35. min., kdy domácí zahrávaný rohový kop nedokončili, a z rychlého brejku vyrovnali. Po přestávce si každé mužstvo vytvořilo po jedné vážné šanci, a to vždy po rohovém kopu. Hosté svou šanci nedali, naopak Skopal v 68. min. se prosadil. Rozhodčí Doležal, 100 diváků
Dol. Němčí: Kadlček R. - Šmehlík, Zimčík, Krchňaček P., Kadlček T., Pochylý, Stojaspal K., Bída, Stojaspal T., Cmol. Skopal. Střídali: Stojaspal M., Jančář.
O. N. Ves - Slušovice 3:0 (1:0)
 Domácí se ujali vedení ve 34. minutě z kopačky Straky. Po změně stran sice proti silnému větru hosté otevřeli hru a vytvořili si i dobré šance Maňákem a Bednaříkem, branka ale padla na straně druhé, v 73. minutě po rychlém úniku a přesném centru Píšťka dává Máčala na 2:0. O tři minuty později prostřelil hostující obranu Jurčík a stanovuje na konečných a zasloužených 3:0 pro domácí celek. Hosté dohrávali v závěru o deseti. Rozhodčí Chlevišťan, 100 diváků
O.N.Ves: Boček - Bouchal, Chrástek, Franta, Šálek, Píštěk, Zálešák, Máčala, Galuška, Jurčík, Straka. Střídali: Szabo, Čápek, Slezák

Luhačovice - Provodov 5:1, Val. Klobouky - Vsetín 0:3, Chropyně - V. Karlovice 2:2, Vigantice - 1.Valašský FC 1:1, Spytihněv - Kateřince 4:1
Předehrávky:
Hluk - Vsetín 1:2 (Šimčík), D. Němčí - V. Karlovice 1:4 (Kadlček T.), O. N. Ves - 1.Valašský FC 0:2, Chropyně - V. Klobouky 5:2, Vigantice - Morkovice 3:2, Luhačovice - Holešov 2:1, Spytihněv - Slušovice 3:1, Kateřince - Provodov 1:3.
1. Morkovice    15    10    2    3    49:17    32
2. Spytihněv    15    10    1    4    44:22    31
3. Vsetín    15    8    5    2    20:10    29
4. Slušovice    15    7    6    2    29:15    27
5. Luhačovice    15    8    2    5    30:18    26
6. V. Karlovice    15    7    4    4    25:16    25
7. Vigantice    15    6    4    5    26:26    22
8. Kateřinice    15    7    1    7    28:33    22