Porazili lídra

Boršice Sport 14 / 10 / 2015

Krajský přebor

Boršice - Holešov 4:2 (2:0)
Domácí se pustili do favorizovaného soupeře bez respektu. Skóre se  měnilo v 11. minutě, když Šustr zakončil svůj průnik přesnou střelou k tyči. O dvě minuty později šel Filipský sám na brankáře hostů, kterému nezbylo než ho faulovat, a následnou penaltu proměnil s jistotou Ohnutek. Ve 20. minutě mohlo být pro domácí ještě veseleji, neboť Dufek sám před prázdnou brankou zahodil tutovku. Ve 30. minutě se blýskl výborným zákrokem Remeš. V 50. minutě Roubalík podrazil ve vápně Klvaňu a Ohnutek se z pokutového kopu opět nemýlil.  V 70 minutě se vzbudili i hosté a rohový kop propadl až k Markovi a ten snížil na 3:1 a začaly se dít věci. V 77. minutě už to bylo 3:2. Jenomže domácí kapitán Martin Dufek v 86. minutě potvrdil roli střelce. Branky: Ohnutek 2 (obě  z pen.), Šustr, Dufek.
Boršice: Remeš - Groulík, Ohnutek, Šustr (61. Večeřa), Kopčil, Filipský, Dufek, Vlček, Klvaňa, Zach (84. Náplava), Hromada.