Posily Slovácké mají za sebou premiéru

Posily Slovácké mají za sebou premiéru
Uherské Hradiště Sport 25 / 01 / 2010

Před závěrečnými boji ve skupině o držení v první volejbalové lize žen posílila Slovácká Slavie Uh. Hradiště o dvě hráčky. Zatímco devatenáctiletá Silvie Gajdůšková nastoupila do úvodních dvou zápasů, Pavlu Vavříkovou s extraligovými zkušenostmi viděli diváci až tuto sobotu proti béčku Brna.
„Hrála jsem ve Zlíně, pak rok v Přerově extraligu a opět jsem se vrátila do Zlína, kde jsem hrála první ligu. Do Uherského Hradiště jsem přišla na hostování, ale ráda bych zůstala delší dobu,“ prozrazuje své plány Vavříková. Naopak Silvie Gajdůšková, která přišla z Náměště nad Oslavou, si svou premiéru v dresu Slovácké odbyla už minulý týden. „Přišla jsem z krajského přeboru, což je o dvě třídy níž, než hraje Slovácká. Jelikož jsem ale minulý rok trénovala ve Francii, nebyl přechod tak hrozný, jen fyzičku musím trochu vylepšit. Původně jsem chtěla jít na doporučení kamarádky a bývalé hráčky Slovácké jen trénovat. Trenér mi ale řekl, jestli nechci i hrát. Tak už jsem tady zůstala,“ popisuje svou cestu do Uherského Hradiště jedenadvacetiletá posila.
Proti Českým Budějovicím se hráčkám Slovácké Slavie dařilo, proti Nuslím už tolik ne. „První zápas byl skvělý, ve druhém setu jsme se hodně morálně zvedly, což nám pomohlo i ve třetím. Proti Nuslím to bylo těsné, ale nevadí. V Praze jim to oplatíme,“ dodává Gajdůšková, která by také své hostování ráda prodloužila v dlouhodobější kontrakt. „Sice jsem tady jen na hostování, ale možná bych se domluvila i na dlouhodobější spolupráci, pokud by to šlo. Za Náměšť už hrát nechci. Hradiště loni baráž vyhrálo, nevidím problém v tom, aby se i letos pohybovalo v horních příčkách,“ věří novému působišti Silvie Gajdůšková.
Po doléčení svého zranění nastoupila do sobotního utkání proti Brnu i Pavla Vavříková. „Měla jsem zlomenou zánártní kost. Doufám, že už bude vše v pořádku. Chci holkám pomoct v bojích o záchranu,“ věří Pavla Vavříková, že svými zkušenostmi hradišťskému týmu vypomůže.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace