ŽK: 61. Bíček L., 83. Maňásek Z. - 81. Hladný T.
Rozhodčí: Roman Bednář - Zdeněk Ondráš (laik), Ivan Junaštík (laik).
Babice: Hájek M. - Soldán L., Smělík M. (46. Maňásek Z.), Říha L., Poiselt A., Litoš M., Litoš F., Koukal P., Körber S., Chmel R. (88. Lahola M.), Bíček L. Trenér: Marcel Litoš.
Popovice: Šesták V. - Tetera T., Šácha P., Prajza M., Musil O., Mikulčík R., Knot M., Hladný T., Hanáček J., Haluza L., Slavík Z. (66. Hutyra R.). Trenér: Roman Bureš.
V Babicích viděli diváci utkání velmi slušné úrovně. První poločas se hrál pod taktovkou domácího mužstva, který pouštěl soupeře na svou polovinu pouze sporadicky. V 9. minutě neudržel hostující gólman prudce vystřelený míč a zkušený Soldán se nemýlil - 1:0. Ve 34. minutě měl šanci Petr Koukal, ale výborný Šesták vytlačil míč na roh, a proto se šlo za tohoto stavu do kabin. Ve druhém poločase se změnil jak obraz hry, tak počasí, kdy vítr již nedovolaval domácímu mužstvu lepší kombinací a i hostující mužstvo se dostávalo do šancí. Závěr utkání však patřilo domácímu mužstvu, kdy ještě v 79. minutě jmenovitě Richard Chmel nastřelil hlavou tyč a v 78. minutě po nedorozumění v obranných řadách hostujícího mužstva se míče zmocnil Soldán a k pravé tyči nedal Šestákovi šanci.
Nejlepší hráči: Libor Soldán - Vítězslav Šesták

Huštěnovice - St. Město 1:0 (0:0)
Branky: 58. Vaverka T.
ŽK: 86. Puškáč L. - 55. Müller T., 60. Botek J., 62. Svoboda O.
Diváci: 90.
Rozhodčí: Tomáš Mlček - Jan Hruboš (laik), Jiří Stuchlík (laik).
Huštěnovice: Střítecký O. - Zlámalík R., Umlauf M., Střítecký M., Silný F. (85. Kryška M.), Puškáč L. (88. Vašíčka M.), Petrželka J., Malenovský P., Hruboš Z. (57. Vaverka T.), Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
St. Město: Hodulík J. - Žajdlík J., Trávník R., Šobáň P., Panáček M., Müller T. (70. Hastík R.), Kment M. (32. Svoboda O.), Horák M., Hastík O. (80. Šatava D.), Grebeň M., Botek J. Trenér: Milan Višenka.
Sousedské derby začalo velmi opatrně na obou stranách, kdy mužstva nakopávala míče pouze na rychlé brejky. Pro útočníky to bylo obtížné a proto nevznikaly žádné brankové příležitosti. Postupem času začal foukat silný vítr a to mužstvům zkomplikovalo hru vzduchem. Druhou půli začali lépe domácí, v 50. minutě se zranil Zd. Hruboš, kterého nahradil Vaverka a ten po minutě působení na hřišti vstřelil po krásné, kombinační akci jedinou a rozhodující branku tohoto utkání. To hosty probudilo a mohutně se snažili o srovnání nepříznivého stavu, v cestě jim stál silný vítr a vynikající Střítecký v domácí brance.
Nejlepší hráči: Pavel Černý - Ondřej Hastík

Korytná - O. N. Ves B 4:0 (2:0)
Branky: 19., 32. Žajgla T., 65. Mikláš J., 80. Máčalík J..
ŽK: 26. Pokorný L. (O. N. Ves B).
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Josef Flasar (laik), Tomáš Nosek (laik).
Korytná: Málek Mi. - Žajgla T., Zetka M., Vacula J., Navláčil O. (75. Medůsek M.), Mikláš J., Máčalík J., Janovský L. (82. Málek Ma.), Janík D., Čaňo B. (46. Zámečník M.), Bublík I. Trenér: Michal Málek.
O. N. Ves B: Štefaník R. - Štěrba J., Szabo T. (83. Kvapil R.), Slezák V., Pokorný L., Kusák M., Jurásek D., Jirásek A., Hlůšek J., Hábl O. (77. Kosík A.), Franěk P. Trenér: Michal Kusák.
Velké překvapení se odehrálo na hřišti poslední Korytné, která jednoznačně přehrála vedoucí celek tabulky. Domácí nastoupili vědomi si svého postavení v tabulce, hráli s velkým nasazením a to se jim vyplatilo. V 19. minutě otevřel skóre po chybě Štefaníka domácí Žajgla. Tentýž hráč se postaral i o druhou branku, když ve 32. minutě zavěsil míč zblízka do sítě. Domácí neustále tlačili a hosté neměli žádnou brankovou příležitost. Druhou půli hráli domácí ve stejném tempu, v 62. minutě Mikláš nastřelil tyč Štefánikovy branky. O tři minuty později opět utekl Mikláš a zvýšil na 3:0. V 78. minutě Máčalík nastřelil další tyč a tentýž hráč z trestňáku zvýšil na konečných a zasloužených 4:0.
Nejlepší hráči: Lukáš Janovský - Michal Kusák

Košíky - Bánov 4:0 (2:0)
Branky: 3. Ovsík J., 21. Šlechta Z., 52. Přílučík M., 64. Přílučík L.
ŽK: 38. Gajdůšek M., 54. Vrága A. (Bánov).
Diváci: 110.
Rozhodčí: Lubomír Drozdy - Antonín Mikulec (laik), Břetislav Polanský (laik).
Košíky: Pól R. - Večeřa T., Uherka Z., Šlechta Z. (86. Janováč Z.), Přílučík M., Přílučík L., Poháněl K. (72. Ovsík M.), Poháněl J., Ovsík J. (63. Hastík P.), Fedor J., Bémer Z. Trenér: Vlastimil Kučera.
Bánov: Řihák P. - Vystrčil A. (46. Vrága A.), Polanský L. (46. Velecký J.), Machalík V., Mahdalíček P., Mahdal L., Horňák L., Gajdůšek M., Durďák V., Dalajka M., Bulejko P. (79. Mahdalíček J.). Trenér: Karel Kopeček st.
Od počátku utkání domácí vsadili na útok a ve 3. minutě se ujali vedení Ovsíkem. Po této brance neustále ostřelovali branku hostů a měli množství vyložených šancí, nastřelili břevno a ve 21. minutě střelil Šlechta druhou branku. Do konce poločasu se hrálo už jen před brankou Bánova, jeho hráči se bránili ze všech sil a tak zkončil první poločas. Ve druhé půli v 52. minutě domácí zvýšili Přílučíkem M. na 3:0, což bylo pro domácí uspokojivé a hosté proto mírně vyrovnali hru. Přesto domácí v 64. minutě Přílučíkem L. zvýšili ještě na 4:0. Domácí byli jasně lepší ovšem další šance již neproměnili. Přesto zvítězili zcela zaslouženě. Kladem byla slušná hra obou mužstev.
Nejlepší hráči: Zdeněk Šlechta - Michal Dalajka

Mařatice - Kněžpole B 3:2 (0:1)
Branky: 55., 83. Kroča M., 76. Šenk P. - 41. Flíbor T., 69. Varga R.
ŽK: 89. Tyl V. - 26. Kašný P., 42. Varga R., 55. Křen B.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Petr Zpěvák - Čeněk Milar (laik), Luděk Burda (laik).
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J., Zbořil S., Vyorálek D., Tyl V. (89. Piecha E.), Šenk P., Prekop D., Kubíček P., Kroča M., Kovács L., Janků A. Trenér: Václav Chvojka.
Kněžpole B: Brázdil O. - Varga R., Pastyřík R., Palčík R., Křen B. (63. Křen M.), Kozelek M., Kašný R., Kašný P. (72. Sedlák M.), Hruboš P., Haša M., Flíbor T. Trenér: Martin Haša.
V Mařaticích se hrálo netradičně už v sobotu a oba celky nabídly početné divácké kulise kvalitní pomlázkové menu. V prvním poločase spálili svěřenci Václava Chvojky několik vyložených šancí a v závěru poločasu zaplatili krutou daň za vlastní nemohoucnost. Na konci pohledné akce byl T. Flíbor, který poslal hosty do vedení. V 55. minutě směřoval míč po Kročově hlavičce mezi tři tyče, na brankové čáře ho, ale úmyslně rukou tečoval hostující Křen, gólu však nakonec nezabránil. V 69. minutě šli hosté opět do vedení. Fatální chybu domácích obránců, kteří váhali s odkopem, potrestal gólem R. Varga. Třetí gól mohl přidat Radek Kašný, jeho lob byl, ale krátký. A tak trestali domácí. Nejprve se ve změti těl nejlépe zorientoval všudybyl Šenk a v drtivém náporu sedm minut před koncem strhl vítězství na stranu Mařatic kanonýr Kroča.
Nejlepší hráči: Miroslav Kroča - Ondřej Brázdil

Pitín - Buchlovice 2:1 (1:0)
Branky: 37., 50. Zýka J. - 63. Strakoš S.
ŽK: 55. Voda M., 61. Švehlík F., 77. Krahula L. - 8. Hlůšek R., 55. Kovařík P., 60. Kotek J., 81. Čech M.
Diváci: 60.
Rozhodčí: David Šimoník - Petr Kliment (laik), Pavel Berčík (laik).
Pitín: Urbánek P. - Zýka J., Voda M. (88. Berčík P.), Trllo Z., Švehlík F., Krahula L. (80. Maňas M.), Kozubík J., Kavka P., Jurásek L., Bureš M., Šust R. Trenér: Lukáš David.
Buchlovice: Hlůšek P. - Šarata R. (46. Kořínek M.), Strakoš S., Mikula J., Marek B., Kovařík P., Kotek J., Jurča A., Hlůšek R., Čech M., Belant L. Trenér: Petr Sonntag.
Hosté vstoupili do utkání aktivně a hned ve 4. minutě zahodil vyloženou šanci Mikula. Poté si hosté vytvořili ještě několik slibných příležitostí, které však nedokázali zužitkovat. A tak přišel trest v podobě gólu z kopačky důrazného Zýky. Do konce poločasu se na hřišti již nic důležitého neudálo. Druhý poločas se odehrával zcela v režii domácích. V 50. minutě opět Zýka po rychlém brejku zvýšil na 2:0. Hosté se prosadili pouze jednou, a to když Strakoš zahrál nádherně volný přímý kop do šibenice. Po obdržené brance zvýšili domácí obrátky, podnikali nebezpečné brejky, avšak ani jeden z mnoha slibných útoků nedokázali dotáhnout do konce. Hosté již neměli na zvrat utkání a tak si domácí připisují zaslouženě 3 body.
Nejlepší hráči: Jan Zýka - Stanislav Strakoš

Tupesy - Hradčovice 3:0 (1:0)
Branky: 9., 46. Brim M., 81. Gejdoš J.
ŽK: 22. Drška M. (Tupesy).
Diváci: 25.
Rozhodčí: Pavel Škrabal - Ondřej Šimek (laik), František Macek.
Tupesy: Polášek J. - Vávra P., Tříska M., Molek S., Kubíček T., Gejdoš J., Drška M. (46. Vávra J.), Burda T., Brim M. (77. Vaculík L.), Bergauer M., Bednařík J. (60. Gejdoš M.). Trenér: Antonín Šimon.
Hradčovice: Kulhavý D. - Urubčík Z., Rosík V., Pochylý P., Pavlík J., Mitáček L., Mikulec J. (74. Daněk O.), Mikulec D., Jurčík D., Indra T., Hostýnek P. (25. Hlaváč V., 68. Fábry I.). Trenér: neuveden.
Na tupeské půdě se utkaly dva týmy hrající ve spodu tabulky. Zpočátku měli více ze hry hosté, ale byl to  tupeský Brim, který v 9. minutě po pěkné nahrávce a průniku přes dva hradčovské hráče střelou k tyči otevřel skóre - 1:0. O bojovnosti a nasazení se v první půli ovšem jinak nedalo mluvit ani u jednoho z týmů. Ve druhém poločase dostal Brim hezkou přihrávku od Třísky a ten dopravil míč k pravé tyči hostů - 2:0. Výsledek na 3:0 stanovil střelou z přímého kopu, po faulu z dvaadvaceti metrů Gejdoš. Nejlepší hráči: M. Brim - L. Mitáček