Poslední Korytná zaskočila Hradčovice

Slovácko Sport 20 / 10 / 2010

Okresní soutěž 11. kolo

Babice - Košíky 1:7 (1:3)
Branky: 31. (p) Litoš M. - 5., 47. Šlechta Z., 15., 65. Ovsík J., 23., 51. Uherka Z., 89. Vojtek P.
ŽK: 3. Lahola M. - 82. Poháněl J.
Rozhodčí: Miroslav Navrátil - Jaroslav Říha (laik), Antonín Mikulec (laik).
Babice: Kovařík L. - Smělík M., Říha L., Poiselt A., Litoš M., Litoš F., Lahola M. (60. Býček L.), Koukal P., Horsák D., Horníček D. (30. Macháček P.), Buksa R. Trenér: Marcel Litoš.
Košíky: Ondruch A. - Urbanec M., Uherka Z., Šlechta Z. (65. Vojtek P.), Scháněl R., Přílučík M., Poháněl K. (27. Přílučík L.), Poháněl J., Ovsík J., Fedor J. (61. Hastík P.), Bémer Z. Trenér: Vlastimil Kučera.
Domácí si vypracovali první šanci hned v 1. minutě, centr šel za obranu a Scháněl vykopával míč na rohový kop. V 5. minutě po kombinaci ve středu hřiště nahrál Přílučík Šlechtovi a ten otevřel skóre. V 15. minutě po hrubé chybě obránce Laholy, Šlechta nacentroval z levé strany a Ovsík dorážel do branky. V 17. minutě střelu Přílučíka Kovářík vyrazil konečky prstů. Ve 22. minutě vystřelil Koukal, ale jeho střela těsně minula branku hostů. O minutu později Uherka hlavou nekompromisně z bezprostřední blízkosti vstřelil branku. Ve 31. minutě z pokutového kopu zkorigoval skóre Marcel Litoš. Ve 36. minutě Šlechta z deseti metru pálil vedle, stejně jako ve 38. minutě Koukal. Ve 2. poločase hosté opět ovládli hru. Ve 47. minutě nahrával Uherka a Šlechta se opět nemýlil. V 51. minutě po nahrávce Přílučíka vstřelil další branku Uherka. V 65. minutě po nahrávce Šlechty zvýšil Ovsík již na 1:6. V 89. minutě uzavřel výsledkové skóre Vojtek, který doklepával ze skrumáže míč do branky.
Nejlepší hráči: David Horsák - Zdeněk Šlechta

Bánov - St. Město 3:1 (1:1)
Branky: 32. Mahdalíček P., 65. Kočica M., 80. Guryča R. - 24. Botek J.
ŽK: 60. Pavlíček A. - 81. Svoboda O.
Diváci: 90.
Rozhodčí: Tomáš Mlček - Pavel Šupina (laik), Pavel Vlček (laik).
Bánov: Polanský T. - Pavlíček A., Mikyska M. (78. Bulejko P.), Machalík V., Mahdalíček P., Mahdal L., Kočica M., Horňák L., Guryča R., Dalajka M. (72. Gorčík L.), Brnka B. (87. Polanský L.). Trenér: Břetislav Polanský.
St. Město: Hodulík J. - Žajdlík J., Vaněk T. (76. Vlček P.), Šopík R. (63. Mikulica A.), Ševčík I. (61. Svoboda O.), Panáček M., Müller T., Grebeň M., Daťko J., Botek J., Andrýsek M. Trenér: Radek Bouřa.
Utkání začali lépe domácí, kteří si vytvořili tlak, ale šance zahazovali jednu za druhou. V 15. minutě začali hrát i  hosté, ale trefili jen tyč. Ve 24. minutě po brejkové situaci střelil první gól Botek 0:1. Domácí se pokoušeli o vyrovnání, ale ve 28. minutě nastřelil Horňák břevno Hododulíka. Ve 32. minutě se domácí dočkali a srovnali 1:1. Za tohoto stavu se šlo i do kabin. Ve druhé půli se hrál fotbal nahoru, dolů. A v 65. minutě po kombinační akci dostal do vedení domácí Kočica 2:1. V 73. minutě mohl pojistit vítězství Pavlíček, ale prázdnou branku přestřelil. Ale v 80. minutě to za něho napravil Guryča, kdy totálně zesměšnil hostující obranu i s brankařem. A tak se domácí radovali z výhry 3:1.
Nejlepší hráči: Martin Kočica - Jan Botek

Buchlovice - O. N. Ves B 1:2 (1:0)
Branky: 2. (p) Marek B. - 63. Szabo M., 88. Slezák V.
ŽK: 16. Křiva D. - 14. Franěk Pavel, 76. Kosík A.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Zdeněk Bílka (laik), Jiří Kotek (laik).
Buchlovice: Mlčák P. - Vojtěšek M., Strakoš S., Procházka J., Prášilík P. (60. Belant L.), Marek B., Křiva D., Kotek J., Hlůšek R., Hlůšek P., Hančík J. Trenér: Petr Sonntag.
O. N. Ves B: Boček A. - Vařecha M., Szabo M. (89. Němec M.), Svoboda P., Slezák V., Kusák M., Kosík A., Jurásek D., Jirásek A. (85. Szabo T.), Hábl O. (79. Štěrba J.), Franěk P. Trenér: Michal Kusák.
Domácí se ujali vedení hned na začátku utkání, kdy byl v pokutovém uzemí faulován Petr Hlůšek, míč si postavil Marek a nedal hostujícímu golmanovi žádnou šanci - 1:0. Od té chvíle se hra vyrovnávala, hosté z Ostrožské Nové Vsi se dostávali i do šancí a mohli vyrovnat. Hábl, ale ve 12. minutě ale z malého vápna šanci nevyužil a střílel vedle. Ve druhém Poločase chtěli domácí náskok zvýšit, ale opět Křiva ani Procházka svoji šanci nevyužili. V 63. minutě naopak hosté využili hned svoji první šanci, když se domácí obrana nedohodla, špatně odkopla míč a Szabo z malého vápna míč dorazil do prázdné branky. Od té chvíle se hra ztvrdila, hráči byli nervózní, a proto z nervozity plynuly chyby na obou stranách. Blížil se konec utkání a už to vypadalo, že se ze hřiště bude odcházet za stavu 1:1, ale v 88. minutě Jurásek na půlce hřiště nacentroval míč do pokutového uzemí, Slezák si jej zpracoval a přízemní střelou dal vítěznou branku hostí.
Nejlepší hráči: Martin Vojtěšek - Vlastimil Slezák

Hradčovice - Korytná 1:3 (0:2)
Branky: 55. Hlaváč V. - 18., 20. Žajgla T., 83. Zámečník M.
ŽK: 44. Daněk O., 61. Hostýnek P. (Hradčovice).
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Vladimír Hlaváč (laik), František Matucha (laik).
Hradčovice: Kulhavý D. - Urubčík Z., Pavlík J., Mitáček L., Mikulec J. (84. Synčák J.), Mikulec D., Koníček P. (27. Hlaváč V.), Indra T., Hostýnek P., Fábry I. (19. Pochylý P.), Daněk O. Trenér: Miroslav Mikulec.
Korytná: Málek Mi. - Žajgla T. (39. Popelka D.), Zetka M., Vlk P. (80. Zámečník M.), Vacula J., Navláčil O., Mikláš J., Medůsek M. (88. Janča J.), Málek Ma., Čaňo B., Bublík I. Trenér: Patrik Persona.
Již v 10. minutě se řítil sám na brankáře hostující Jíří Mikláš, ale brankář jej vychytal. V 18. minutě se už měnilo skóre. Igor Bublík krásně nacentroval a Žajgla krásně trefil míč do brány a otevřel skóre -  0:1. Druhá rána pro obranu domácích přišla v 19. minutě, kdy se zranil Fábry. O minutu později přišla další pohroma, kdy opět po rychlé kombinační akci nacentroval Vlk a Žajgla uklidil míč do prázdné brány -  0:2. Touto brankou byli domácí zaskočeni, jejich hra byla neurovnaná, navíc se k jejich smůle zranil ještě další hráč, tentokrát kapitán. Pak se hra odehrávala mezi šesnáctkami až do 30. minuty, kdy se řítil sám na golmana Dalibor Mikulec, ale Málek zachránil výborným zákrokem. Do druhého poločasu domácí naskočili s větší bojovností. V 55. minutě hostující obrana špatně odkopla míč a toho domácí využili -  1:2. Domácí se snažili alespoň o vyrovnání, ale tutové šance nedokázali proměnit a tak přišel trest, kdy v 83. minutě domácí golnam neudržel prudkou střelu a po dorážce Zámečník doklepl míč do branky - 1:3.
Nejlepší hráči: Dalibor Mikulec - Michal Málek

Kněžpole B - Huštěnovice 3:0 (2:0)
Branky: 22. Pastyřík R., 29. Kašný R., 85. Kamočai L.
ŽK: 58. Kašný R. - 81. Puškáč L.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Václav Lapčík (laik), Jan Hruboš (laik).
Kněžpole B: Brázdil O. - Pastyřík R. (60. Večeřa M.), Palčík R., Kozelek M., Kašný R., Kašný P., Hubáček D., Hruboš P., Haša M. (65. Kamočai L.), Flíbor T., Doseděl K. Trenér: Zbyněk Grubl.
Huštěnovice: Střítecký O. - Zlámalík R. (68. Střítecký M.), Vaverka A., Umlauf M. (74. Vaverka T.), Silný F., Puškáč L., Petrželka J., Malenovský P., Hruboš Z., Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
Od úvodu utkání byli domácí aktivnější a měli větší chuť k vítězství. V 5. minutě střílel z dálky Flíbor a skvěle chytající Střítecký míč vytěsnil na rohový kop. Ve 22. minutě domácí zahrávali přímý kop a po skvělé střele Pastyříka hostující obrana tečovala do vlastní brány. O dvě minuty později viděli diváci stejnou situaci na druhé straně, ale domácí brankář Brázdil střelu vytěsnil na roh. Ve 29. minutě domácí zahrávali rohový kop. Po velké hrubce domácí obrany hlavičkoval Radek Kašný a bylo to 2:0. Domácí tlak ustával a hosté se dostávali do hry. Do poločasu ale již svůj tlak nedokázali využít. Druhý poločas začali lépe domácí, když v 50. minutě Haša překopl branku z prostoru penaltového území. Hosté se  nevzdávali, ale střelu Puškáče skvěle chytající Brázdil střelu zneškodnil. Domácí nechtěli nic ponechat náhodě a přidali na tempu. Výsledkem byla třetí branka, když po rychlém brejku skóroval střídající Kamočai. Domácí zaslouženě vyhráli a tři body zůstaly doma.
Nejlepší hráči: Radim Palčík - Ondřej Střítecký

Mařatice - Pitín 2:2 (1:1)
Branky: 20. Šenk P., 67. Tyl V. - 31., 52. Struhař P.
ŽK: 73. Zedek J., 77. Janků A. - 51. Lukáš D., 76. Urbánek P., 88. Krahula L.
Rozhodčí: Josef Tomanec - Čeněk Milar (laik), Pavel Berčík (laik).
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J., Vyorálek D., Tyl V., Šenk P., Surový M., Prekop D., Kroča M., Kovács L., Janků A., Bída L. Trenér: Václav Chvojka.
Pitín: Urbánek P. - Švehlík F., Struhař P. (82. Maňas M.), Navrátil M., Lukáš D., Krahula L., Kozubík J., Kozubík A., Kocourek K., Kavka P., Berčík P. Trenér: Lukáš David.
V utkání vyborné úrovně začali domácí náporem a vypracovali si tři rohové kopy po sobě. Branku se jim však podařilo vstřelit až ve 20. minutě kdy po ponechané výhodě utekl po levé straně Prekop, který přesným centrem našel Šenka, jemuž nedělalo problém otevřít skore utkání. Poté převzali otěže zápasu hosté a podařilo se jim po brejkové situaci vyrovnat zásluhou Struhaře na 1:1. V 51. minutě kopali domácí pokutový kop za ruku obránce hostů, ale golman penaltu chytil. Ihned z protiútoku vstřelil Struhař druhou branku hostí. V 67. minutě domácí Tyl vyrovnal stav po dorážce na 2:2. V 73. minutě zahrávali opět domácí pokutový kop za podražení a opět nabídnutou šanci zahodili. Utkání skončilo zaslouženou remízou.
Nejlepší hráči: Jakub Zedek - Pavel Urbánek

Popovice - Tupesy 1:0 (0:0)
Branky: 81. Tetera T.
ŽK: 58. Tetera T., 72. Mikulec P. - 30. Drška M., 70. Tříska M.
Rozhodčí: Miroslav Strapina  - Ivan Junaštík (laik), Jiří Vávra (laik).
Popovice: Šesták V. - Tetera T., Šácha P., Prajza M., Omelka J., Musil O. (89. Hutyra R.), Mikulec P., Mikulčík R., Knot M. (86. Šebesta P.), Hladný T., Králík V. (46. Masařík L.). Trenér: Roman Bureš.
Tupesy: Gaura J. - Vávra P., Tříska M., Molek S., Maňásek M., Kubíček T., Gejdoš M. (35. Vaculík L.), Drška M. (75. Vávra J.), Bureš R. (67. Vávra O.), Bergauer M., Bednařík J. Trenér: Antonín Šimon.
Utkání začalo za chladného počasí, se kterým se vyrovnali lépe domácí. Měli šance, ale všechny končily mimo bránu. Hosté zvýšili tlak jak ve hře tak i ve střelbě. Za zmínku stojí šance Bergauera, který hlavou trefil míč, ale brankař střelu vychytal. Domácí se snažili o totéž, ale snaha byla marná. Za stavu 0:0 se šlo do kabin. Domácí se snažili ve 2. půli přitlačit hosty a urvat si 3 body, ale to se jim dlouho nedařilo neboť. Naopal útočně byli lepší hosté, vše však končilo na výborně chytajícím Šestákovi. Hra se přelévala ze stany na stranu a připomínala nakopávanou. Až v 81. minutě se dostal Tetera k šanci a krásným sólem vystřelil na střed branky a dal vítězný gól. Hosté, vědomi si důležitosti utkání, se snažili o vyrovnání, ale nebylo jim to nic platné, neboť Šesták jim to neumožnil.
Nejlepší hráči: Vítěslav Šesták - Marek Bergauer