Poslední trio bez bodu

Slovácko Sport 25 / 05 / 2010

I. B třída sk. C V souboji o čelo otáčely Osvětimany až po přestávce

Zlechov - Sušice 3:1 (2:1)
 Domácí začali dvacetiminutovým náporem, ale gólově se neprosadili. Hra se pak vyrovnala a po půlhodině hry šli domácí do vedení Šebákem, další branku pak přidali ve 41. min. Kremlem. To už hosté hráli bez jednoho vyloučeného hráče, přesto ještě do přestávky stačili Šlechtou snížit na 2:1. Po přestávce měli více hry oslabení hosté, ale Hejda ani Kaštánek své příležitosti k úspěchu nedotáhli. Domácí Vaněk v nastaveném čase po brejku pojistil výhru domácích.
Šumice - Strání 0:2 (0:2)
Hosté nastoupili s omlazeným celkem a ve vyrovnané první půli se dvakrát prosadili v 19. min. Pomajbíkem a ve 26. min. Straňákem. Domácí v první půli nastřelili břevno straňanské branky. Po přestávce se domácí snažili o zdramatizování zápasu, ale hostující obrana pracovala bez chyb a každou vhodnou příležitost využila k rychlému brejku.
Hluk B - J.Otrokovice 2:2 (0:0)
V první půli se většinou hrálo mezi šestnáctkami, větší snahu do útočení měli hosté, ale do kabin se odcházelo za bezbrankového stavu. Po přestávce se kvalita hry zvedla, přispěla k tomu určitě rychlá branka hostí, o kterou se postaral ve 48. min. Žárský. Domácí inkasovaná branka zdravě nabudila a Miroš brankami v 50. a 57. min. otočil průběžný stav. V závěru měli více štěstí hosté, kteří Koplíkem v 90. min. srovnali na spravedlivou plichtu.
Osvětimany - Slavkov 4:2 (1:2)
V zajímavém a dramatickém souboji mužstev z čela tabulky favorizovaní domácí rozhodli o osudu zápasu až po přestávce, když nepříznivý stav třemi góly otočili. Branky: 27. Drobil, 52. Dobeš, 68. Březina, 86. Macek - 8. Zajíc, 40. Zimčík.
Uh. Ostroh - Bojkovice 2:4 (0:4)
 Domácí zaspali začátek utkání a hosté toho dokonale využili a ve 36. min. vedli už 0:4, dvěma brankami Floreše, další přidali Valíček a Varga. Po přestávce domácí zlepšili hru, ale stačilo to pouze na zkorigování stavu, v 55. min. snížil Knotek a v 62. min Boček, hosté si už náskok bezpečně pohlídali.
Jalubí – Koryčany 0:1 (0:0)
 Hosté byli od úvodu lepším mužstvem a nebýt v bráně domácích výborného Englera mohlo to být klidně 0:5. Po přestávce domácí zlepšili pohyb a snažili se strhnout vedení na svou stranu, ale v 77. min. padla branka do jejich sítě, vítězství zajistil hostům Mušálek.