Posledním vítězem Doležal, celkovým se stal stal Dohnal

Posledním vítězem Doležal, celkovým se stal stal Dohnal
Uherské Hradiště Sport 30 / 10 / 2011

Poslední kolo Slovácké sedmy přineslo několik překvapivých výsledků, ale také určilo celkového vítěze. Ve třináctém kole se čtrnácti body zvítězil Tomáš Doležal z Uh. Hradiště. Vítězem kola minulého se po telefonickém rozstřelu, kde se tipovalo, kolik diváků navštíví utkání Slovácka se Slavií, stal Pavel Habarta ze Sadů. Jeho tip zněl 5700. Na utkání přišlo 5568 diváků. Jeho soupeř Antonín Zpěvák tipoval 5763 diváků.
Z celkového vítězství a nové televize se zatím může radovat Tomáš Dohnal z Topolné, kterému se podařilo uhrát 101 bodů. O dva body méně uhrál Jiří Kyncl ze Starého Města a pomyslná třetí příčka patří Jarmile Mazurkové z Uh. Hradiště. Cena pro tipující na druhém a třetím místě je Benefit karta v hodnotě 1500 a 1000 korun. Další pětice tipujících na 4. - 8. místě se může také těšit na své výhry v podobě Benefit karet v hodnotě 500 korun. Všechny výsledky jsou zatím neoficiální. Každý z tipujících může do středy 2. listopadu do 12 hodin uplatnit případné reklamace. Pokud se v celkovém pořadí nic nezmění, bude redakce DOBRÉHO DNE všechny výherce kontaktovat o předání výher.


14 Doležal T. (UH).
11 Mařák I. (UH), Schnürmacherová J. (UB), Mazůrek J. (Kun.), Dvořáčková M. (Třebíč).
10 Bělovská J. (Kněžpole), Bureš J. (Sady), Dohnal T. (Topolná).
9 Salvet P. (Bojkovice), Abrhámová M. (UH).
8 Bublík E. (SM), Vaculová L. (UB), Schnürmacher Fi. (UB), Borýsek Z. (UH), Schnürmacher Fr. (UB), Mikulka L. (Topolná).
7 Šumíček I. (Kudlovice), Zemková M. (UB), Rýc F. (Svárov), Vávrová P. (Kostelany n/M), Vacula Pe. (UB).
6 Pauřík A. (Kněžpole), Kundera M. (SM), Měrka R. (Mařatice), Kromsián V. (UH).
5 Kunderová M. (SM), Svoboda P. (M.Písek), Volařík R. (Nivnice), Omelka J. (Bánov), Křiklava Z. (Osvětimany), Vacula L. (UB), Garžík K. (UH), Vlachynský M. (Sady), Plundrák M. (M. Písek), Štěpaník M. (Babice), Bukvald P. (SM), Ševčík P. (UB), Pospíšil R. (Bílovice), Stehlík P. (UB), Kadlčíková V. (Popovice), Jančová Z. (D. Němčí), Jančová P. (D. Němčí), Glac J. (ONV), Omelka M. (Bánov), Mazůrek ml. J. (Kun.).
4 Gajdošík S. (UH), Janůšek M. (UH), Michalcio Z. (UH), Procházka J. (Tupesy), Matulka J. (UH), Blaha K. (Huštěnovice), Hřib J. (Šumice), Gajdošík F. (Jar.), Schön J. (Mistřice), Měrková V. (Jar.), Vávra J. (Tupesy), Thomayerová J. (UB), Červenka J. (Tupesy), Zichová L. (UH), Trávníčková A. (Traplice), Hanák K. (UB), Rosík V. (Kudlovice), Kolaja A. (Svárov), Zemek J. (UB), Zelinka P. (D. Němčí), Bělovský Z. (Kněžpole), Večeřa P. (UH), Gabriel P. (UH), Weintrittová M. (Míkovice), Kyncl J. (SM), Zapletalová M. (Vlčnov), Melichárek V. (Jar.), Jelínek L. (UH), Bečicová P. (Mařatice), Pospíšil A. (Bílovice), Kozelek V. (Kněžpole), Mikulík L. (Kudlovice), Princová M. (Kun.), Kozelek O. (Kněžpole), Zemek R. (UB).
3 Hubáček A. (Kun.), Kužela M. (Vlčnov), Mazurková J. (UH), Brulíková A. (Šumice), Kieryk V. (UH), Měrka M. (Jar.), Medek J. (Topolná), Javor J. (Vlčnov), Slováček K. (UH), Horký J. (Nedakonice), Jančová M. (D. Němčí), Hladiš L. (Šumice), Kovařík Z. (Sady), Rozsypálek M. (Jar.), Křůmal P. (Březolupy), Kostková M. (UB), Schön M. (Mistřice), Hrubošová J. (Kněžpole), Slováčková M. (SM), Hruboš L. (Kněžpole).
2 Kopeček K. (UB), Botek F. (Kudlovice), Kozelek F. (Topolná), Salvet L. (Bojkovice), Řihák M. (UB), Tomáštík P. (Záhorovice), Pokorák V. (Ořechov), Pavelka S. (Kudlovice), Janík M. (UO), Kraváček B. (Kudlovice), Podškubková H. (Vlčnov), Hykl D. (Jar.), Bečica M. (Mařatice), Šupka F. (Kun.), Volčík V. (UH), Vacula Pa. (UB), Hoferek O. (UH), Bělovský M. (Kněžpole).
1 Šašinka J. (Záhorovice), Ludvíček J. (Boršice), Bukvald A. (SM), Pauřík J. (Kun.), Zpěvák A. (Sady), Křůmal F. (Březolupy), Brázdil Z. (UH), Vaverka F. (Huštěnovice), Volaříková L. (Nivnice), Ebner E. (SM), Mikliš st. M. (Těšov), Srnec J. (UB), Remeš V. (Kněžpole), Neděla J. (Popovice), Habarta P. (Sady), Hanáček P. (Jar.), Kaňovský T. (Bílovice), Mikulčíková Z. (Popovice), Rýc Z. (Svárov), Pipal V. (Sady), Mikliš M. (Těšov), Krsička P. (Sušice), Stehlíková M. (UB), Vávra M. (Kostelany n/M.), Kaňovský M. (Bílovice), Vaškových R. (Ořechov), Remeš L. (Kněžpole), Knot T. (UH), Boček D. (UH), Mahdal T. (Bánov).
0 Křůmalová M. (Březolupy), Kučík I. (Jankovice), Krejčiřík L. (Luhačovice), Bánovský A. (Kněžpole), Kouřil R. (UH), Vaškových M. (UH).

Celkové pořadí

101    Dohnal T. (Topolná).
99    Kyncl J. (SM).
98    Mazurková J. (UH).
97    Gabriel P. (UH),
97    Vaculová L. (UB).
97    Mařák I. (UH),
97    Kostková M. (UB),
97    Jelínek L. (UH).
96    Podškubková H. (Vlčnov),
96    Medek J. (Topolná),
96    Doležal T. (UH).
95    Vávra J. (Tupesy),
94    Hykl D. (Jar.),
94    Gajdošík F. (Jar.),
94    Kadlčíková V. (Popovice).
93    Hoferek O. (UH).
93    Hanák K. (Drslavice),
93    Salvet P. (Bojkovice),
92    Bělovský Z. (Kněžpole),
92    Pauřík A. (Kněžpole),
92    Kundera M. (SM),
89    Pokorák V. (Ořechov),
88    Boček D. (UH),
88    Rýc Z. (Svárov),
88    Zpěvák A. (Sady),
87    Javor J. (Vlčnov),
87    Omelka J. (Bánov),
87    Kromsián V. (UH).
86    Svoboda P. (M. Písek),
86    Vacula Petr (UB).
85    Mikulčíková Z. (Popovice),
85    Hrubošová J. (Kněžpole),
85    Schön M. (Mistřice),
85    Plundrák M. (M. Písek),
85    Volařík R. (Nivnice),
85    Rýc F. (Svárov).
85    Abrhámová M. (Mařatice).
84    Knot T. (UH).
84    Omelka M. (Bánov).
84    Borýsek Z. (UH),
83    Rozsypálek M. (Jar.),
83    Blaha K. (Huštěnovice),
83    Trávníčková A. (Traplice),
83    Schnürmacherová J. (UB),
82    Krsička P. (Sušice),
82    Vacula Pavel (UB),
81    Nepraš P. (Jar.),
81    Mikliš st. M. (Těšov),
81    Šupka F. (Kun.),
81    Večeřa P. (UH),
81    Michalcio Z. (UH),
81    Janůšek M. (UH),
80    Blažek A. (Kun.).
80    Zichová L. (UH),
80    Bureš J. (Sady),
79    Mahdal T. (Bánov),
79    Slováčková M. (SM),
79    Měrková V. (Jar.),
79    Šumíček I. (Kudlovice),
79    Bělovská J. (Kněžpole),
78    Janík M. (UO),
78    Kovařík Z. (Sady),
78    Kozelek V. (Kněžpole),
78    Kozelek O. (Kněžpole).
78    Dvořáčková M. (Třebíč).
77    Bečica M. (Mařatice),
77    Princová M. (Kun.).
77    Zemek J. (UB),
77    Vacula L. (UB),
77    Glac J. (ONV),
77    Měrka R. (Mařatice),
76    Kozelek F. (Topolná),
76    Horký J. (Nedakonice),
76    Bukvald P. (SM),
76    Stehlík P. (UB),
75    Blahuš I. (Sady),
75    Zapletalová M. (Vlčnov),
75    Zemek R. (UB).
74    Kadlčík M. (Topolná),
74    Vaverka F. (Huštěnovice),
74    Hladiš L. (Šumice),
74    Melichárek V. (Jar.),
74    Schön J. (Mistřice),
74    Křiklava Z. (Osvětimany),
74    Zemková M. (UB),
73    Šašinka J. (Záhorovice),
73    Vávra M. (Kostelany n/M),
73    Jančová M. (D. Němčí),
73    Hubáček A. (Kun.),
73    Rosík V. (Kudlovice),
72    Brázdil Z. (UH),
72    Mikulík L. (Kudlovice),
71    Bartošíková L. (UH).
71    Hřib J. (Šumice),
71    Mazůrek ml. J. (Kun.).
71    Garžík K. (UH),
70    Mikliš M. (Těšov),
70    Bělovský M. (Kněžpole).
69    Remeš L. (Kněžpole),
69    Pipal V. (Sady),
69    Botek F. (Kudlovice),
69    Slováček K. (UH),
69    Zelinka P. (D. Němčí),
68    Vaškových M. (UH).
68    Pospíšil A. (Bílovice),
68    Kolaja A. (Svárov),
68    Thomayerová J. (UB),
68    Gajdošík S. (UH),
67    Horká V. (Buchlovice),
67    Remeš V. (Kněžpole),
67    Vaškových R. (Ořechov).
67    Pavelka S. (Kudlovice).
67    Procházka J. (Tupesy),
66    Volaříková L. (Nivnice),
66    Stehlíková M. (UB).
65    Kaňovský M. (Bílovice),
65    Měrka M. (Jar.),
65    Weintrittová M. (Míkovice),
64    Janošek P. (Kudlovice),
64    Řihák M. (UB),
64    Brulíková A. (Šumice),
64    Pospíšil R. (Bílovice),
63    Dufka M. (H. Němčí).
63    Surma J. (Sady),
63    Ševčík P. (UB),
62    Kučík I. (Jankovice),
62    Bukvald A. (SM),
62    Mazůrek st. J. (Kun.),
61    Šťasta J. (Huštěnovice),
61    Štěpaník M. (Babice),
60    Schnürmacher Filip (UB),
59    Vlachynský M. (Sady).
58    Rozsypálek Z. (Javorovec).
58    Neděla J. (Popovice),
58    Volčík V. (UH).
58    Červenka J. (Tupesy),
57    Kalina L. (UB),
57    Tomáštík P. (Záhorovice),
57    Kopeček K. (UB),
57    Jančová P. (D. Němčí).
56    Kolařík R. (Sady),
56    Matulka J. (UH),
55    Schnürmacher Frant. (UB).
54    Salvet L. (Bojkovice),
53    Kužela M. (Vlčnov),
52    Doležalová M. (UH).
52    Kaňovský T. (Bílovice),
52    Srnec J. (UB),
51    Jančík M. (Jar.).
51    Bánovský A. (Kněžpole).
50    Hejda V. (SM),
49    Ludvíček J. (Boršice),
49    Pauřík J. (Kun.),
48    Jančová Z. (D. Němčí).
47    Ebner E. (SM).
47    Mikulka L. (Topolná).
46    Křůmal F. (Březolupy),
46    Bublík E. (SM),
43    Jahodová M. (Nivnice).
43    Blažková R. (UH),
43    Slováček D. (Brno),
42    Dobeš A. (UH),
38    Kraváček B. (Kudlovice).
37    Kazík J. (Mařatice).
35    Hanáček P. (Jar.),
34    Kret Š. (UO).
34    Křůmalová M. (Březolupy),
34    Moravec R. (UB).
33    Habarta P. (Sady).
32    Hruboš L. (Kněžpole).
32    Křůmal P. (Březolupy),
30    Haluza M. (Těšov),
30    Fiala L. (UH),
27    Mikulka T. (Topolná),
27    David T. (Sady).
26    Krpal A. (Stříbrnice).
23    Španiel O. (M. Písek),
23    Koudela A. (Bojkovice).
22    Bartoň P. (Buchlovice).
22    Šimík V. (Nedakonice).
22    Blaha ml. K. (Huštěnovice).
21    Krejčiřík L. (Luhačovice).
21    Kouřil R. (UH).
21    Kieryk V. (Mařatice),
21    Bečicová P. (Mařatice).
19    Dvouletý R. (Nedakonice).
16    Prokeš M. (SM),
14    Holásek R. (UH).
12    Šrámek P. (UH).
11    Kunderová M. (SM)
10    Kovařík L. (UH).
9    Michalec R. (UH),
8    Svoboda L. (Podolí).
8    Kozelková A. (Kněžpole)
7    Lekeš L. (UB),
7    Vávrová P. (Kostelany n/M)
5    Křiklavová M. (Osvětimany),
5    Dvouletá R. (Nedakonice),
5    Vlk V. (Jalubí),
5    Kolaja ml. A. (Svárov),
4    Podškubka L. (Vlčnov).
3    Kloček K. (Traplice).
3    Bělovský Z. (Zlechov).
3    Živnůstek J. (Suchol)
3    Mazůrek A. (Kněžpole)
2    Máčala J. (Vážany),


SPRÁVNÉ VÝSLEDKY 13. KOLA
1. 1:2   2. 3:0   3. 2:2   4. 0:8   5. 5:3   6. 1:1   7. 2:1

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace