Posledním vítězem Petr Zelinka

Posledním vítězem Petr Zelinka
Uherské Hradiště Sport 21 / 03 / 2016

Petr Zelinka z Dolního Němčí je posledním vítězem letošního ročníku Hope pětky. V jedenáctém kole zvítězil s deseti body.
V celkovém pořadí je na prvním místě Jaromír Schön z Mistřic se 70 body, druhý je František Botek z Kudlovic s 66 body a třetí Jiří Jakšík z Topolné s 65 body. Pořadí je zatím neoficiální, neboť až do středy 23. března do 12 hodin mohou soutěžící podávat případné protesty ke stavu bodového konta. Pokud se nic nezmění, budeme výherce informovat o převzetí cen.
10 P. Zelinka (D. Němčí).
9 J. Schön (Mistřice), F. Šupka (Kun.).
8 E. Ebner (SM), V. Kadlčíková (Popovice).
7 T. Doležal (UH), R. Kouřil (UH), J. Bělovská (Kněžpole), K. Kopeček (UB), M. Kundera (SM), S. Gajdošík (UH).
6 Z. Bělovský (Kněžpole), J. Zemek (UB), M. Hyklová (Jar.), M. Zapletal (Kudlovice), J. Jakšík (Topolná), F. Piňos (Hluk), J. Javor (Vlčnov).
5 L. Hanáček (UB), M. Plundrák (Mor. Písek), Z. Brázdil (UH), M. Rozsypálek (Jar.), P. Večeřa (UH), P. Jančová (D. Němčí), P. Ševčík (UB).
4 J. Nikl (UH), O. Adamík (Huštěnovice), M. Jančová (D. Němčí), Z. Rýc (Svárov), V. Volčík (UH), M. Schön (Mistřice), L. Mikulka (Spytihněv), F. Botek (Kudlovice), M. Hlavinková (Jar.), O. Hlavinka (Jar.), L. Zichová (Traplice), P. Svoboda (Mor. Písek), A. Pauřík (Kněžpole), L. Kovařík (UO), A. Kolaja (Svárov), P. Hlavinka (Jar.).
3 K. Blaha (Huštěnovice), F. Rýc (Svárov), Z. Borýsek (UH), J. Mazurková (UH).
2 M. Janůšek (UH), J. Mazůrek ml. (Kun.), A. Bánovský (Kněžpole).
1 R. Holásek (UH), V. Tomáštík (UH), M. Vaškových (UH), D. Hykl (Jar.), J. Omelka (Bánov).


Celkové pořadí
70 J. Schön (Mistřice).
66 F. Botek (Kudlovice).
65 J. Jakšík (Topolná).
64 L. Zichová (Traplice).
62 R. Kouřil (UH).
61 P. Ševčík (UB), A. Kolaja (Svárov), F. Šupka (Kun.), S. Gajdošík (UH), O. Adamík (Huštěnovice).
60 K. Kopeček (UB).
59 J. Zemek (UB), M. Plundrák (Mor. Písek), L. Kovařík (UO).
58 F. Rýc (Svárov), K. Blaha (Huštěnovice).
57 M. Rozsypálek (Jar.).
56 V. Kadlčíková (Popovice).
55 J. Omelka (Bánov), T. Doležal (UH), D. Hykl (Jar.), J. Javor (Vlčnov).
54 J. Mazurková (UH), M. Hlavinková (Jar.), Z. Rýc (Svárov), M. Schön (Mistřice).
52 E. Ebner (SM), V. Volčík (UH).
51 Z. Borýsek (UH), P. Hlavinka (Jar.).
50 R. Holásek (UH), P. Svoboda (Mor. Písek).
49 A. Pauřík (Kněžpole).
48 J. Mazůrek ml. (Kun.), P. Zelinka (D. Němčí).
47 L. Mikulka (Spytihněv), M. Vaškových (UH), J. Pauřík (Kun.).
46 A. Bánovský (Kněžpole), M. Kundera (SM), P. Večeřa (UH).
45 O. Hlavinka (Jar.), L. Hanáček (UB), Z. Bělovský (Kněžpole).
44 I. Mařák (UH), Z. Brázdil (UH).
43 A. Kolaja ml. (Svárov), M. Jančová (D. Němčí), J. Nikl (UH).
42 M. Zapletal (Kudlovice).
40 J. Bělovská (Kněžpole).
38 M. Doležalová (UH), M. Janůšek (UH).
37 J. Šurmánek (Jar.), L. Svoboda (Podolí).
35 M. Bělovský (Kněžpole), I. Štefko (UB).
34 V. Tomáštík (UH).
33 A. Trávníčková (Traplice).
32 M. Šurmánek (Jar.).
25 P. Jančová (D. Němčí).
24 M. Hyklová (Jar.), Z. Brož (Jar.).
20 Z. Horký (Nedakonice).
19 M. Weintrittová (Míkovice).
18 K. Blaha ml. (Huštěnovice).
17 F. Piňos (Hluk).
14 J. Matulka (UH), Z. Jančová (Ostrava).
12 A. Krpal (Stříbrnice).
5 Š. Kret (D. Němčí).
4 A. Ševčíková (UB).

Správné výsledky 11. kola
1. 2:0  2. 2:0 3. 1:2  4. 2:9  5. 1:5

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace