Posledním vítězem zlechovský Koželuha

Posledním vítězem zlechovský Koželuha
Uherské Hradiště Sport 24 / 06 / 2014

Posledním vítězem Seznapsort Slovácké sedmy se stal Jaroslav Koželuha ze Zlechova, který ve dvanáctém kole uhrál jedenáct bodů. Z vítězství se může radovat i František Kozelek z Topolné, který vyhrál telefonický rozstřel z minulého kola. Na tipovací otázku, kolik celkem padne branek v posledním kole okresního přeboru, tipoval 26, branek padlo 25. Utkání Drslavice - Bánov se nehrálo. Tipy ostatních soutěžících: Remeš 32, Jašová 37, Zapletal 38, Omelka 39, Svoboda 40.
Co se celkové pořadí týče, tak výsledky jsou zatím neoficiální. Do středy 25. června 12 hodin mohou všichni tipující reklamovat svůj bodový účet. Pokud se nic nezmění, tak zvítězí Petr Salvet z Bojkovic před Miroslavem Zapletalem z Kudlovic. O třetí až páté místo se pak ještě bude bojovat ve sportovním testu, který se uskuteční v redakci DOBRÉHO DNE. O jeho konání budeme informovat, stejně jako ostatní výherce.

11 J. Koželuha (Zlechov).
10 R. Svoboda (Sady), J. Matulka (UH).
9 J. Šurmánek (Jar.), M. Dlapa (UB), M. Čech (Kudlovice), M. Zapletalová (Vlčnov), K. Kopeček (UB), L. Zichová (Traplice).
8 M. Kundera (SM), Z. Blaha (Korytná), L. Kovařík (UO), L. Mikulík (Kudlovice), M. Janůšek (UH), L. Remeš (Kněžpole), A. Trávníčková (Traplice), M. Krsičková (Sušice), O. Adamík (Huštěnovice), V. Remeš ml. (Kněžpole).
7 L. Mikulka (Spytihněv), D. Slováček (Brno), M. Jančová (D. Němčí), I. Kučík (Jankovice), P. Janošek (Kudlovice), T. Janošek (Kudlovice), M. Brožová (Jar.), P. Hlavinka (Jar.), A. Zpěvák (Sady), J. Schön (Mistřice), M. Schön (Mistřice), V. Volčík (UH), A. Kolaja (Svárov), V. Melichárek (Jar.), D. Hykl (Jar.), Z. Brož (Jar.), J. Hřib (Šumice), L. Kalina (UB), P. Salvet (Bojkovice), A. Bánovský (Kněžpole), M. Plundrák (Mor. Písek), A. Janošková (Kudlovice), J. Svobodová (Jar.), P. Ševčík (UB).
6 A. Pauřík (Kněžpole), F. Rýc (Svárov), J. Ludvíček (Boršice), J. Medek (Topolná), J. Mazůrek ml. (Kun.), F. Botek (Kudlovice), J. Doležal (UH), M. Zapletal (Kudlovice), J. Horký (Nedakonice), Z. Křiklava (Osvětimany), I. Mařák (UH), P. Večeřa (UH), Z. Rýc (Svárov), P. Svoboda (Mor. Písek), Z. Bělovský (Kněžpole), K. Šturma (Jar.), A. Janošek (Kudlovice), V. Jančík (Jar.), F. Vaverka (Huštěnovice), V. Kadlčíková (Popovice), J. Červenka (Tupesy), K. Slováček (UH), J. Omelka (Bánov), I. Štefko (UB).
5 F. Gajdošík (Tupesy), J. Hrubošová (Kněžpole), R. Měrka (Mařatice), J. Zemek (UB), Z. Brázdil (UH), J. Šašinka (Záhorovice), V. Kieryk (Mařatice), M. Zelinka (D. Němčí), L. Jelínek (UH), P. Zelinka (D. Němčí), R. Barkovsi (Kudlovice), M. Janošek (Kudlovice), J. Bělovská (Kněžpole), V. Měrková (Mistřice), K. Blaha ml. (Huštěnovice), P. Jančová (D. Němčí), J. Pauřík (Kun.), A. Jašová (Veletiny), V. Remeš (Kněžpole), S. Gajdošík (UH), O. Hlavinka (Jar.), M. Rozsypálek (Jar.), M. Hruboš (Kněžpole), M. Měrka (Mistřice), M. Weintrittová (Míkovice), F. Kozelek (Topolná), R. Holásek (UH), L. Zelinková (D. Němčí), S. Pavelka (Kudlovice).
4 M. Páchová (Polešovice), F. Šupka (Kun.), L. Salvet (Bojkovice), S. Tinka (D. Němčí), B. Zelinka (D. Němčí), Z. Borýsek (UH), Z. Jančová (D.Němčí), L. Hruboš (Kněžpole), J. Srnec (UB).
3 K. Blaha (Huštěnovice).
2 P. Novák (Zlín), J. Mazurková (UH), A. Kolaja ml. (Svárov).
1 M. Bělovský (Kněžpole), M. Vaškových (UH).

Celkové pořadí
85 P. Salvet (Bojkovice).
83 M. Zapletal (Kudlovice).
79 F. Šupka (Kun.), L. Zichová (Traplice), K. Kopeček (UB).
78 Z. Brož (Jar.), K. Blaha ml. (Huštěnovice), R. Měrka (Mařatice), V. Melichárek (Jar.), V. Měrková (Mistřice).
77 L. Jelínek (UH), P. Svoboda (Mor. Písek), I. Mařák (UH), R. Svoboda (Sady).
76 J. Matulka (UH), A. Zpěvák (Sady), M. Krsičková (Sušice), M. Rozsypálek (Jar.), J. Mazůrek ml. (Kun.).
75 J. Šašinka (Záhorovice), A. Trávníčková (Traplice), M. Jančová (D. Němčí).
74 J. Horký (Nedakonice), J. Doležal (UH), J. Mazurková (UH).
73 M. Janůšek (UH), P. Ševčík (UB), J. Koželuha (Zlechov), Z. Blaha (Korytná), F. Gajdošík (Tupesy), S. Pavelka (Kudlovice).
72 V. Volčík (UH), Z. Borýsek (UH), J. Omelka (Bánov), J. Zemek (UB).
71 P. Hlavinka (Jar.), J. Šurmánek (Jar.), D. Hykl (Jar.), K. Blaha (Huštěnovice), F. Rýc (Svárov), J. Svobodová (Jar.).
70 M. Schön (Mistřice), K. Šturma (Jar.), F. Vaverka (Huštěnovice), V. Kadlčíková (Popovice), M. Plundrák (Mor. Písek).
69 L. Remeš (Kněžpole), Z. Rýc (Svárov), I. Štefko (UB), K. Slováček (UH), A. Kolaja (Svárov), F. Botek (Kudlovice).
68 Z. Brázdil (UH), O. Hlavinka (Jar.), M. Janošek (Kudlovice), J. Hřib (Šumice).
67 L. Kovařík (UO), A. Janošková (Kudlovice), P. Jančová (D. Němčí), M. Zapletalová (Vlčnov), Z. Křiklava (Osvětimany), T. Janošek (Kudlovice).
66 I. Kučík (Jankovice), P. Janošek (Kudlovice), P. Zelinka (D. Němčí).
64 L. Mikulka (Spytihněv), V. Remeš (Kněžpole), P. Večeřa (UH), S. Tinka (D. Němčí).
63 V. Remeš ml. (Kněžpole), M. Kundera (SM), S. Gajdošík (UH), M. Měrka (Mistřice), L. Kalina (UB).
62 A. Janošek (Kudlovice), M. Kučera (UH), L. Hruboš (Kněžpole).
61 J. Schön (Mistřice), Z. Jančová (D.Němčí), J. Medek (Topolná).
60 M. Brožová (Jar.), R. Kouřil (UH), M. Weintrittová (Míkovice), L. Salvet (Bojkovice).
59 P. Krsička (Sušice), P. Škrášek (UH), R. Barkovsi (Kudlovice).
58 F. Kozelek (Topolná), J. Bělovská (Kněžpole).
57 M. Macela (Mařatice), M. Páchová (Polešovice), V. Horká (Buchlovice).
56 M. Čech (Kudlovice), D. Slováček (Brno).
55 J. Pauřík (Kun.), J. Červenka (Tupesy), V. Jančík (Jar.).
54 J. Srnec (UB).
53 J. Kalus (UH), A. Pauřík (Kněžpole), L. Mikulík (Kudlovice).
52 J. Hrubošová (Kněžpole).
49 A. Kolaja ml. (Svárov), Z. Bělovský (Kněžpole), P. Křůmal (Březolupy).
47 L. Svoboda (Podolí), M. Dlapa (UB).
46 O. Adamík (Huštěnovice).
45 A. Bánovský (Kněžpole), M. Bělovský (Kněžpole).
43 M. Vaškových (UH).
42 D. Jakšík (Jar.), F. Křůmal (Březolupy).
39 C. Zach (Boršice), T. Doležal (UH), V. Pipal (Sady).
37 A. Jašová (Veletiny), R. Holásek (UH).
35 V. Šimík (Nedakonice), V. Kieryk (Mařatice), Z. Kovařík (Sady).
33 J. Ludvíček (Boršice), J. Mikulková (Spytihněv).
32 F. Piňos (Hluk), O. Blaha (Mistřice).
31 B. Zelinka (D. Němčí).
30 L. Kalinová (UB), B. Kraváček (Kudlovice).
28 M. Hruboš (Kněžpole).
25 R. Dvouletý (Nedakonice), R. Dvouletá (Nedakonice).
24 A. Krpal (Stříbrnice), J. Mazůrek st. (Kun.), M. Šurmánek (Jar.), M. Řihák (UB).
22 L. Bartoňová (Buchlovice).
20 M. Kovařík (Sady).
14 M. Pipalová (Sady).
13 Z. Kršek (Jalubí).
9 P. Gabriel (UH), L. Zelinková (D. Němčí).
8 V. Mareček (Nedakonice), L. Němeček (Košíky).
5 M. Zelinka (D. Němčí), Š. Kret (D. Němčí).
4 J. Brožová (Jar.), P. Novák (Zlín), R. Lux (UB), M. Doležalová (UH), Ľ. Pongo (UH).
3 A. Ševčíková (UB).
2 O. Kozelek (Kněžpole), R. Pospíšil (Bílovice), K. Beneš (Kun.), R. Kučerová (UH).


VÝSLEDKY 12. KOLA
1. 4:1   2. 3:2   3. 6:0   4. x:x   5. 4:1   6. 1:2  7. 0:1


Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace