Potrápili favorita

Slovácko Sport 20 / 04 / 2011

Dol. Němčí - FC Vsetín 3:2 (1:1)
V 8. min. otevřel brankový účet hostující T.Němec. Ve 36. min. si na centrovaný balon nejvýše naskočil Skopal a srovnal na 1:1. Po přestávce ovládli hru domácí a v 52. min. proměnil penaltu Skopal.V 66. min. kombinační akci zakončil T. Stojaspal. V samém závěru hosté stačili ještě snížit Muchou. Rozhodčí Stodůlka, 150 diváků.
Dol. Němčí: Bobčík -  Šmehlík, Zimčík, Krchňaček P., Kadlček T., Pochylý, Stojaspal K., Stojaspal T., Cmol, Stojaspal M., Skopal. Střídali: Kadlček L., Škařupa, Bída

Vigantice - O.N.Ves 1:0 (0:0)
Domácí doslova vydřeli tři body. Poslední celek soupeře je v prvním poločase zaskočil aktivní hrou, ale Šálek ani Straka šance neproměnili. Po přestávce domácí přeskupili síly a Chumchala zařadili do zálohy a jejich hra se zlepšila. V 70. minutě byl v pokutovém území sražen a sudí nařídil penaltu. Mohyla se nemýlil - 1:0. Rozhodčí Prokop, 100 diváků.
O. N. Ves: Boček - Gadaš, Zálešák, Šálek, Tvrdoň, Pištěk, Máčala, Sládeček, Galuška, Pokorný, Straka.

Hluk - Spytihněv 2:3 (0:2)
Hosté byli aktivnější, což předvedli v 17. min., kdy Večeřa nikým nehlídán pohodlně skóroval po rohovém kopu. Ve 26. min. Kovář střelou z hranice šestnáctky podruhé překonal brankáře Fojtíka. Po přestávce domácí zvedli hlavu a začali více trápit soupeře. Ve 48. min. snížil Jurásek a v 62. min. si dali hosté vlastní gól. V dramatickém závěru hostující Klvaňa v 83. min. proměnil pokutový kop. Rozhodčí Doležal, 150 diváků.
Hluk: Fojtík - Machala A., Jurásek, Machala J., Botek, Dufka, Zalubil Michal, Zalubil Martin, Machala O., Říha, Radoch. Střídali: Šimčík, Minařík, Miroš

Val. Klobouky – Kateřinice 0:2 (0:1), Morkovice – Provodov 3:0 (0:0), Vel. Karlovice – Slušovice 2:0 (0:0), 1.Valašský FC – Holešov 4:1 (2:0), Chropyně – Luhačovice 0:0
Dohrávky 29. kola: O.N.Ves – Holešov 0:3 (0:2) Spytihněv – Provodov 1:2 (0:1) Kateřinice – FC Vsetín 4:0 (1:0)