Prakšice slízly řádný debakl

Slovácko Sport 16 / 08 / 2011

I. A skupina B

Kvasice - Prakšice 10:1 (4:0)
O pouťové neděli v Kvasicích hosté nastoupili pouze v deseti hráčích a dokázali držet čisté konto do 20. minuty. Pak domácí rozjeli brankostroj, na který dokázali hosté odpovědět až v 88. min. čestným gólem. Branky: Raiskup 4, Večerka 2, Lepša 2, Koplík, Vymazal - Ondra.
Ořechov - Nedachlebice 1:2 (0:2)
Hosté si lacinými brankami vytvořili dvoubrankový náskok, když oba góly zařídil Zoubek. Domácí se po přestávce zvedli, ale stačili pouze snížit Trlidou z pokutového kopu. Zkušení hosté si vedení v závěru udrželi.
Újezdec - Kněžpole 1:1 (0:1)
V první půli udávali tempo hry hosté a zásluhou Bělašky šli ve 36. min. do vedení. Domácí v první půli nastřelili tyč. Po změně stran se hra vyrovnala a vyrovnali i domácí v 70. min. Novosadem. Až do závěrečného hvizdu se domácí snažili strhnout vítězství na svou stranu, ale hosté remizu ubránili.
Chropyně - Březolupy 4:1 (0:0)
V první půli byli iniciativnější hosté a jen škoda jejich neproměněných šancí. Po přestávce se hrálo podle domácích not, ve 47. min. se brankově poprvé prosadili a do 62. min. dali ještě další branky. Hostující Zelík sice snížil na 1:3, ale domácí ještě do závěrečného hvizdu pojistili vedení. Branky: Vaňhara, Grmela, Látal, Šimek - Zelík.
1.FC Slovácko C - Příluky 1:0 (0:0)
Domácí byli aktivnější a dostali se do čtyř velmi slibných šancí, branku však nedali. Hosté vsadili na pozornou obranu, což jim vycházelo až do 85. min., kdy jeden ze zadáků zahrál rukou v šestnáctce a z nařízené penalty dal Bučák vítězný gól.
Žalkovice - J. Otrokovice 2:1, Jankola, Sedlář - Ištvánek, Mladcová - O.N.Ves 2:1, Julina 2 - vlastní