Prakšice vyhořely, skvělá otočka Buchlovic

Slovácko Sport 17 / 09 / 2015

I. B sk. C

Ostr. Nová Ves - Zlechov 2:0 (1:0)
Hráči domácího celku si obě branky rozložili souměrně do obou poločasů. Nejprve soupeře ze Zlechova načali v 7. minutě, druhou trefu přidali v 74. minutě a pohodlně tak dokráčeli ke třem zaslouženým bodům. Branky: Slezák, Zálešák.
Zborovice - Kunovice 1:2 (0:0)
Sousedé v tabulce se potkali ve vzájemném měření sil mezi Zborovicemi a Kunovicemi. V prvním poločase kralovali na obou stranách defenzivní hráči a branka tak nepadla. Domácí sice šli v zápase do vedení, Kunovičtí však dvěma zásahy vývoj střetnutí otočili a připsali si tři body. Branky: Gröpl - Baný, Petřek.
Prakšice - Koryčany 0:5 (0:3)
Nepopulárního „bůra“ vyfasovali před vlastními fanoušky Prakšičtí. Duel s Koryčany vůbec nezvládli, soupeři tak cestu ke třem bodům výrazně usnadnili. Když hosté už v poločase vedli o tři branky, nebylo co řešit.
Buchlovice - Nedakonice 3:1 (0:1)
Zřejmě velikou bouřku v kabině udělal buchlovický trenér Josef Křiva. Jeho svěřenci po mdlém výkonu povolili Nedakonicím vedení 1:0. Po přestávce však v domácím dresu vyběhlo na trávník zcela jiné družstvo, které utkání třemi góly v poslední půlhodině otočilo. Branky: Němec, Jurča, Křiva.
Slovácko C - Morkovice B 2:1 (1:0)
„Céčko“ Slovácka je pouhý bod za vedoucím tandemem. Skóre otevřel trefou do šatny čtyřgólový kanonýr Bučák, ale po hodině hry se začínalo od začátku. Odpor soupeře nakonec favorizovaní domácí zlomili až v 72. minutě. Branky: Bučák, Tesař.
Ořechov - Jalubí 3:2 (1:1)
I když Jalubští hráli více než hodinu bez vyloučeného hráče, tak se v Ořechově drželi až do 87. minuty, kdy je srazil do kolen gól Marka Žáka. Hosté dokázali i v deseti vyrovnat a za bojovnost by si i bod zasloužili, ale nakonec nevezou ani jeden. Branky: Flašar, Hlúpik, Žák - Gajdorus, Nosek.
Nivnice - St. Město 2:1 (1:0)
Nivnice stále kraluje tabulce. Svěřenci Miroslava Ondrůška soupeře načali v prvním poločase. Staré Město však dokázalo po změně stran srovnat krok. Penaltovou loterii však domácí odmítli a udrželi si pozici lídra. Branky: Lukeš, Smítal - Blaha.