Branky: 30. Pomajbík D. - 23. Čápek J., 55. Pavlas Z., 89. Gajdorus T.
ŽK: 72. Durna M. (Uh. Ostroh). Diváci: 130.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Josef Janků (laik), Miloslav Nižinský (laik).
Březová: Kubiš M. - Vojtek J., Uher J. (70. Smítal Ja.), Smítal Jo., Pomajbík D., Matějíček P. (32. Kejkrt D.), Majer J., Křeháček M., Havlík J., Čaňo P., Čaňo D.
Trenér: Ladislav Kalina.
Uh. Ostroh: Šicha Z. (91. Burián Š.) - Větříšek A., Šálek R., Pavlas Z., Kovařík F., Jurčeka J. (88. Novotný V.), Horák M., Gajdorus T., Durna M., Čápek J., Beneš T.
Trenér: Luděk Jurčeka.
Utkání, ve kterém mělo mít hostující mužstvo mírně navrch, ale nemělo. Domácí obrana pozorně bránila a nepouštěla hosty do velkých šancí. Až ve 23. minutě zahrávali hosté roh, domácí obrana špatně míč odkopla, k němu se dostal Čápek, který ho doklepl do brány. Březová se ale nezalekla, ve 30. minutě utekl Pomajbík a srovnal na 1:1. Ve 35. minutě hostující Šálek po kombinační akci napřáhl z pětadvaceti metrů a orazítkoval pouze břevno domácí brány. Po změně stran hosté přidali více na kombinační hře, což se projevilo hned v 55. minutě, kdy Pavlas opět strhl vedení na stranu Ostrohu. Domácí se poté snažili vyrovnat, všechny síly vrhli do útoku, ale nepodařilo se jim proměnit žádnou ze šancí. V 89. minutě hosté zahrávali roh, ze kterého se hlavou prosadil Gajdorus.
Nejlepší hráči: David Pomajbík - Zbyněk Šicha

O. N. Ves - Prakšice 2:2 (0:2)
Branky: 65. Ťok J., 79. Jurásek J. - 7. Vráždil T., 36. Hlavín R. ŽK: 23. Zálešák M., 39. Zálešák R., 43. Zálešák R., 61. Máčala M. - 42. Kočica J., 70. Vráždil T., 70. Jurák V. Diváci: 96.
Rozhodčí: Pavel Rochovanský - Lukáš Vandírek, Michal Štulíř.
O. N. Ves: Boček A. - Zálešák R., Zálešák M., Ťok J., Píštěk M., Peprníček T., Pančík V. (35. Petratur D.), Máčala M., Jurásek J., Jurásek D., Hůsek J.
Trenér: Martin Voráč.
Prakšice: Buráň J. - Vráždil T., Polák V. (71. Řezníček M.), Ondra T. (86. Kadlček J.), Kočica J. (78. Němeček P.), Jurák V., Hořínek J. (62. Lysoněk L.), Hlavín R., Gajdůšek M., Dynka J., Babušík J. (83. Minařík T.).
Trenér: Josef Kadlček.
Ač měl první velkou příležitost ve 3. minutě domácí Martin Zálešák, tak mnohem povedenější začátek měli hosté z Prakšic. Zaslouženě šli také do vedení po krásné brance Vráždila v 7. minutě. Domácí se vůbec nemohli dostat do hry a převážně se jenom bránili. Ve 36. minutě se navíc hosté prosadili podruhé, když se radoval hlavičkující Hlavín. Do druhé půle nastoupil zcela vyměněný domácí tým a evidentně chtěl něco s výsledkem udělat. Jeho snaha přinesla ovoce v 65. minutě, když se po závaru před bránou nejlépe zorientoval Ťok. Mladý gólman si naopak trochu smůly vybral v 79. minutě, když centrovaný míč z přímého kopu doputoval až za jeho záda. Oba týmy se hnaly za ziskem tří bodů, avšak na obou stranách chyběla přesnost v zakončení. Na jedné straně neuspěli Hůsek s Petraturem a na opačné chyběla přesnost Vráždilovi s Lysoňkem.
Nejlepší hráči: Radek Zálešák - Jiří Buráň

Hluk B - Nezdenice 2:4 (1:1)
Branky: 36., 76. Vozár P. - 23. Kolínek Martin, 49., 82. Kolínek Marek, 69. Bartoš Š.
ŽK: 29. Jurásek Š. (Hluk B). Diváci: 75.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Vlastimil Marek (laik), Petr Vápeník (laik).
Hluk B: Jurásek Š. - Vozár P., Vagai T. (46. David L.), Sabo J., Polách P. (51. Martiš R.), Machala J., Kuřina P., Klabačka J., Blaško R., Bachan L., Abrhám R.
Trenér: Jaroslav Klabačka.
Nezdenice: Juriga M. - Zýka J. (85. Mlčúch J.), Vystrčil J., Uličník J., Šašinka O., Kolínek Martin, Kolínek Marek, Kociňák T. (46. Struhař P.), Hasoň T. (46. Lebánek L.), Gorčík T. (75. Lekeš M.), Bartoš Š.
Trenér: Jiří Vystrčil.
V prvním poločase byli hosté herně lepší mužstvo, měli několik šancí, ale střelecky se jim nedařilo. Teprve ve 23. minutě se Martin Kolínek trefil a hosté vedli 0:1. Ve 32. minutě šel Vozár sám na brankáře hostí, ale překonat se mu ho nepodařilo. Ve 36. minutě už Vozár mířil mezi tyče, když odražený míč hlavou dorazil do brány a srovnal na 1:1. Ve druhém poločase se hrál lepší fotbal než v prvním poločase. Ve 49. minutě Marek Kolínek vstřelil druhý gól hostí. V 69. minutě se z třiceti metrů krásně trefil Bartoš a zvýšil na 1:3. V 74. minutě hosté neproměnili pokutový kop, Martin Kolínek brankáře nepřekonal. V 76. minutě Vozár snížil na 2:3, ale v 82. minutě Marek Kolínek upravil na konečných 2:4.
Nejlepší hráči: Petr Vozár - Oldřich Šašinka

Vlčnov - Polešovice 2:0 (1:0)
Branky: 43. Kašpařík Pe., 82. Machala D.
ŽK: 55. Kašpařík Pe. - 42. Černoch M. Diváci: 55.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Tomáš Polášek, David Večeřa.
Vlčnov: Machala L. - Šobáň F., Stojaspal Mi., Moštěk A. (75. Minařík M.), Machala D., Kužela R., Kašpařík Pe. (71. Šabršula K.), Kašpařík Pa., Gregor R., Flasar J., Bartošek J.
Trenér: Antonín Jurča.
Polešovice: Vaculík Jakub - Vaculík Jan, Stašek O. (72. Brhel M.), Stašek J., Martykán M., Kubiš M., Kala M., Hasoň J., Fantura T., Černoch M. (46. Juřena O.), Běhávka J.
Trenér: Petr Ježek.
V utkání průměrné úrovně se v první půli hra většinou odehrávala mezi šestnáctkami. V 16. minutě se domácí Kašpařík dostal do šance, když z levé strany jen těsně minul branku hostů. Ve 38. minutě hostující Černoch  vyslal tvrdou střelu, která ale mířila těsně nad bránu. Do konce první půle chyběly dvě minuty, když se k míči dostal v pokutovém území Kašpařík a pohotovou střelou poslal domácí do vedení. Ve druhé půli byli hosté herně lepší, měli několik slibných šancí, ale nevyužili je. Největší šanci měl v 75. minutě jeden z hostujících hráčů, který si naběhl na centr, jeho hlavičku domácí gólman reflexivně vyrazil. V 82. minutě se domácí Machala dostal v pokutovém území k odraženému míči a upravil na konečných 2:0.
Nejlepší hráči: Libor Machala - Martin Martykán

Bánov - Jarošov 5:6 (4:4)
Branky: 1., 34., 89. Solár M., 17. Franc L., 43. Mahdal L. - 28., 82., 85. Kamočai L., 19. Kováč P., 22. Jančík M., 26. Omelka Marek. ŽK: 61. Laga D. (Jarošov). Diváci: 180.
Rozhodčí: Bronislav Krpal - František Brázda (laik), Břetislav Polanský (laik).
Bánov: Mahdal Dominik - Velecký R. (87. Szymurda J.), Suchánek P., Solár M., Polanský T., Polanský L. (28. Machalík D.), Mušuta M., Mahdal L., Horňák P. (28. Bobek P.), Guryča R., Franc L.
Trenér: Karel Kopeček.
Jarošov: Kotman M. (23. Kročil J.) - Omelka Martin, Omelka Marek, Němec M., Laga D., Krajčovič M., Kováč P., Komárek J., Kolaja L. (46. Běťák M.), Kamočai L. (85. Křivda B.), Jančík M.
Trenér: Radek Pekárek.
První poločas začalo lépe domácí mužstvo, které se hned v 1. minutě ujalo vedení zásluhou Solára. Již v 17. minutě se domácí opět radovali, když hostující gólman udělal velkou chybu a z dorážky se trefil Franc. Poté domácí přestali hrát a hosté toho využili hned čtyřmi brankami, když se v 19. minutě trefil Kováč, ve 22. minutě Jančík po protiútoku z pravé strany. Ve 26. minutě zvýšil na 2:3 Omelka a hned vzápětí se trefil Kamočai. Domácí se ale probrali a do konce poločasu srovnali na 4:4 zásluhou Solára a Mahdala. Druhý poločas byl velmi vyrovnaný, oba týmy si vytvářely šance, ale nedokázaly překonat gólmany. Až v 82. minutě se po zmatku domácí obrany trefil Kamočai. O tři minuty později Kamočai dovršil hattrick. Utkání se domácím podařilo zdramatizovat, když zkompletoval svůj hattrick Solár.
Nejlepší hráči: Martin Solár - Lukáš Kamočai

Slavkov - Bílovice 0:1 (0:1)
Branky: 31. Žůrek A.
ŽK: 89. Jankůj M. - 53. Sedlář A., 91. Hlaváček P. Diváci: 100.
Rozhodčí: Milan Fury - Filip Šmejkal, Libor Šimek (laik).
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Stojaspal R., Sedlář A., Salát J., Jankůj M., Janků M., Chovanec M., Husták M. (46. Polášek B.), Halík J. (83. Kolembus D.), Habarta J. (75. Končitík M.).
Trenér: Miroslav Mančík.
Bílovice: Vrzal R. - Žůrek A. (78. Heger D.), Zlatý I., Zlámal Z., Zlámal J. (89. Čechmánek O.), Stojaspal M. (86. Bajaja K.), Semela E., Sedlář A., Mikšaník D. (90. Krejčiřík Z.), Hlaváček P., Hanák M.
Trenér: Marek Kaňovský.
Oba týmy se od začátku utkání snažily dostávat do brankových příležitostí, kterých se však diváci vinou nepřesností nedočkali. Do 30. minuty se stav utkání nezměnil. To však změnila 31. minuta, kdy skóre utkání otevřel hostující Žůrek. Do konce poločasu ke změně skóre nedošlo, proto se šlo do kabin za stavu 0:1. Ve druhém poločase se domácí hnali za vyrovnáním, ale chybělo jim štěstí v zakončení. Hosté se dokázali dostávat do rychlých brejků především díky otevřené obraně domácích. Avšak ani jeden z brejků hráči z Bílovic nedokázali proměnit. Do konce utkání se skóre nezměnilo, hosté si tedy odvezli ze Slavkova tři body.
Nejlepší hráči: Pavel Pochylý - Jan Zlámal

Kněžpole - Topolná 0:1 (0:1)
Branky: 41. Mráz D.
ŽK: 29. Dujka J., 82. Fojtík P. - 44. Hoferek P., 62. Foltýn M. Diváci: 138.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Jakub Hříbek, Denis Fridrich.
Kněžpole: Vyorálek J. - Večeřa M., Uherek R., Maršálek A., Kozelek M., Hruboš P., Hruboš L. (73. Brázdil O.), Fojtík P., Flíbor D., Dujka J. (46. Flíbor T.), Bialek J.
Trenér: Radim Palčík.
Topolná: Mikel J. - Zelinka D., Válek A., Mráz D. (87. Jurčík R.), Mikulka M. (87. Bartošek P.), Mikoška J., Jurčík T. (57. Foltýn M.), Hoferek P. (60. Podlas D.), Haša P., Foltýn Jan, Foltýn Jakub (72. Bursík M.).
Trenér: Miloslav Stuchlík.
Ve vyrovnaném utkání se diváci v prvním poločase moc šancí nedočkali. Až hosté se mohli ve 41. minutě radovat, když po chybě domácí obrany se dostal k míči Mráz a s přehledem skóroval, 0:1. Ve druhém poločase hosté z Topolné vystřídali pár hráčů, domácí je i přesto tlačili a dostali se i do šancí, ale ty nevyužili. Zkušení fotbalisté z Topolné si už konec utkání pohlídali.
Nejlepší hráči: David Flíbor - Daniel Zelinka