Přebor zahájen kanonádou

Slovácko Sport 07 / 04 / 2016

D. Němčí B - Nezdenice 2:1 (1:0)
Branky: 40., 76. Kadlček R. - 78. Floreš L. ŽK: 12. Salát J., 20. Mikulec M., 74. Daněk L. - 30. Struhař P. ČK: 93. Jurásek L. (Nezdenice). Diváci: 90.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Martin Zelený, Jakub Pindeš.
D. Němčí B: Bobčík M. - Světinský L. (25. Zimčík V.), Stojaspal T. (76. Pastorek P.), Salát J. (82. Pěrka D.), Pochylý M., Mikulec M. (90. Bršlica Z.), Kadlček R., Ježek Václav, Ježek Petr, Daněk L., Juřenčák J. (63. Machalík Š.).
Trenér: Marek Pochylý.
Nezdenice: Salvet L. - Uličník J., Šašinka O., Sviták P., Struhař P., Kukuča L., Kolínek L., Kociňák T., Kociňák J., Jurásek L., Floreš L.
Trenér: Pavel Floreš.
Od první minuty byli hosté lepším celkem. V 15. minutě střílí Floreš, ale jeho střela končí nad Bobčíkovým břevnem. Jurásek fauluje ve vápně a Robin Kadlček penaltu bezpečně proměňuje ve vedoucí branku. V 50. minutě Kociňák centruje míč Šašinkovi na hlavu, domácí obrana ale nebezpečí odvrací. V 76. minutě domácí Robin Kadlček po sólu zvyšuje na 2:0. O dvě minuty později technickou střelou Floreš snižuje na 2:1. V poslední minutě mohl srovnat 2x Pavel Sviták, Bobčík byl ovšem na místě. Ihned po odpískání hostující Jurásek uděřil pěstí domácího hráče do obličeje, za což byl ihned vyloučen.
Nejlepší hráči: Robin Kadlček - Lukáš Floreš

Havřice - Zlámanec 2:1 (0:0)
Branky: 77. Rachůnek T., 87. Bania M. - 46. Šurmánek M.
ŽK: 67. Klusák M. - 64. Koželuh J., 93. Sadil L. Diváci: 106.
Rozhodčí: Martin Fišera - Pavel Králíček, Milan Fury.
Havřice: Rachůnek T. I. - Uherek M., Slavětínský R., Rachůnek T., Masařík P., Maršálek M., Maršálek L. (70. Bania J.), Klusák M., Janíček T., Franc Z., Buráň R. (75. Bania M.).
Trenér: Václav Zámečník.
Zlámanec: Křen B. - Šurmánek M., Sadil L., Mimránek M., Machala O., Koželuh J. (85. Šnajdar R.), Blaško R. (89. Duda R.), Dobrovský M., Dobrovský P., Klučka V., Vaculík L. (70. Polášek D.).
Trenér: Afonso Maquete.
Hosté byli od prvních minut lepší a vytvářeli si slibné gólové šance, ale jejich střely končily mimo branku. Ač byly šance na obou stranách, tak poločas skončil 0:0. Po změně stran ve 46. minutě při postupné akci otevřel skóre hostující Šurmánek. Havřicím se podařilo srovnat v 71. minutě, kdy po rohovém kopu Rachůnek dostal míč hlavou za záda gólmana. Mezitím si hosté vytvořili několik šancí, ale gólman Havřic byl pohotový a za své záda již míč nepustil. Naopak domácí Banja v 87. minutě dalekonosnou střelou rozhodl o zápase, kdy zvýšil na 2:1. Vypjatý konec utkání domácí zvládli a zaslouženě vyhráli 2:1.
Nejlepší hráči: Rachůnek T. I. - Bronislav Křen

Sušice - Uh. Ostroh 1:1 (1:1)
Branky: 16. Mikulík Mi. - 28. Kovařík F. ŽK: 33. Šur V., 67. Šlechta J. - 36. Čápek J., 90. Pavlas Z.
ČK: 91. Šur V. - 91. Jurčeka J. Diváci: 95.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Michal Rychlík, Tomáš Svoboda.
Sušice: Lašák Z. - Šur V., Šlechta J., Omachlík D., Mikulík Mi., Mikulík Ma., Janošek P., Hejda M., Hejda A., Hastík P., Fojtášek V.
Trenér: Stanislav Šlechta.
Uh. Ostroh: Hudeček J. - Větříšek A., Pavlas Z., Nováček T., Lopata M., Kovařík F. (64. Žák O.), Jurčeka J., Horák M., Durna M., Čápek J., Ondroušek M.
Trenér: Neuveden.
Utkání bylo slabé úrovně, obě mužstva měla několik šancí ke vstřelení branky, ale gól se jim vstřelit nepodařilo. Až v 16. minutě domácí vstřelili branku, když hráč Mikulík dorazil míč hlavou do branky 1:0. Ve 28. minutě byl v pokutovém území faulován hostující hráč a Kovařík vyrovnal na 1:1. Ve druhém poločase se hra nezměnila, hrálo se většinou ve středu hrací plochy a šance ke vstřelení branky nebyla, a proto utkání skončilo remízou. Ke konci utkání došlo k vzájemnému napadení hráčů obou mužstev, a tak následně byli Šur a Jurčeka vyloučeni.
Nejlepší hráči: Zdeněk Lašák - Josef Čapek

Šumice - Hluk B 9:1 (5:0)
Branky: 29., 33., 44., 52., 57. Ondřej V., 13.,43. Pilka I., 77. Šmíd L., 84. Kunovský R. - 50. Chytil R.
ŽK: 27. Chytil R. (Hluk B). Diváci: 100.
Rozhodčí: Roman Bednář - Korolovych Volodymyr, Sípek Martin.
Šumice: Šidlo M. - Žampach Jan, Šmíd L. (83. Lekeš J.), Pilka S. (72. Zálešák F.), Pilka I., Pančocha J., Ondřej V., Ondřej T. (77. Šidlo V.), Mach M., Kunovský R., Juřeník M. (46. Valášek P.).
Trenér: Zicha Martin.
Hluk B: Šumbera B. - Štipčák R., Straka J., Soviš T. (72. Vagai T.), Loutocký E., Janča P. (66. Bachan L.), Chytil R., Hrabal P., Abrhám R., Engler I., Sabo J.
Trenér: Luděk Loutocký.
Gólostroj dnešního utkání zahájil ve 13. minutě Ivan Pilka z penalty. Ve 29. minutě připojil svoji první branku Ondřej Václav a jeho další čtyři následovaly ve 33. minutě přímo z rohu, ve 44. minutě zvyšoval na 5:0, v 52. zakončil gólově svoje sólo a o pět minut později zvyšoval na 7:1. Všechny branky padly po hrubých chybách hostující obrany. Ve 43. minutě dal branku Libor Šmíd a tentýž hráč skóroval v 77. minutě, domácí účet podtrhl v 84. minutě Radim Kunovský. Jedinou branku hostí zaznamenal Robin Chytil z penalty v 50. minutě.
Nejlepší hráči: Ondřej Václav - Robin Chytil

Bílovice - Drslavice 0:2 (0:2)
Branky: 13. Zemánek M., 44. Věrný R.
ŽK: 20. Sedlář A., 65. Dujka J. - 6. Kňazeje T. Diváci: 73.
Rozhodčí: Jiří Vlašic - Pavlo Danyuk, Pavel Moravanský.
Bílovice: Hanáček L. - Zlámal Z., Semela E., Raichel V., Morava T., Fojtík P., Dujka J., Čechmánek O. (87. Dostálek V.), Blizňák L., Semela P. (81. Hanák M.), Sedlář A.
Trenér: František Kukla.
Drslavice: Hroch M. - Zemánek M., Vystrčil M., Věrný R., Pijáček L., Orlovský M. (79. Švajda D.), Machálek J., Machálek I., Máčala R., Kňazeje T., Hroch V.
Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Domácí začali aktivněji a v 6. minutě završili rychlý protiútok faulem Kňazeje. Trestný kop z dvaceti metrů domácí ale brankou nezakončili, Hroch míč vyrazil. O sedm minut později hosté zahrozili Zemánkem, který střelou mezi dvěma hráči k tyči dal úvodní branku zápasu. Minutu před půlkou dal hlavou Věrný druhou branku hostí. V 50. minutě opět Věrný šel sám na Hanáčka, ten se ale překvapit nedal. Hosté si odvezli z Bílovic zasloužené tři body.
Nejlepší hráči: Zbyněk Zlámal - Roman Věrný

Jarošov - Bánov 7:2 (4:0)
Branky: 23., 28., 34., 55. Slaný J., 43. Vyorálek J., 72. Kamočai L., 89. Stojaspal M. - 65. Čaňo L., 88. Lux R. ŽK: 47., 70. Blaha D. (Jarošov). ČK: 70. Blaha D. (Jarošov). Diváci: 130.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Miloslav Knot, Jaroslav Smetka (laik).
Jarošov: Gajarský M. - Vyorálek J. (55. Laga D.), Slaný J. (62. Stojaspal M.), Příplata F. (62. Kamočai L.), Penner M., Omelka Martin, Omelka Marek (75. Jančík M.), Němec M., Kaštánek M., Jančík V. (55. Kováč Pavel), Blaha D.
Trenér: Radek Vyoral.
Bánov: Goroš P. - Vaňhara J. (62. Mahdal D.), Suchánek P., Polanský T. (46. Čaňo L.), Polanský L. (75. Mahdalíček J.), Mahdalíček P., Polák V. (62. Lux R.), Mahdal L., Kusák D. (80. Polášek M.), Horňák P., Guryča R.
Trenér: Karel Kopeček.
Hosté z Bánova překvapivě drželi s domácími krok až do 23. minuty, kdy se střelou k tyči trefil Slaný a zahájil brankové hody. Ve 24. minutě ten samý hráč zvýšil na 2:0 a ve 34. minutě dokončil svůj hattrick. Dvě minuty před poločasem překvapil brankáře střelou pod břevno Vyorálek a stanovil poločasový výsledek 4:0. Druhá půle nebyla ze strany Jarošova tak dobrá, ale i přesto padlo pět branek. Bánov potrestal dvě hrubé chyby domácí obrany v 65. a v 88. minutě a za domácí ještě stříleli v 55. minutě Slaný, v 72. minutě Kamočai a v 89. minutě Stojaspal.
Nejlepší hráči: Jakub Slaný - Petr Mahdalíček