Přečkovice zdárně zahájily sezónu

Slovácko Sport 13 / 08 / 2015

OS B

Přečkovice - Boršice u Bl. 4:2 (1:2)
Branky: 47., 70. Hamouz L., 9. Kuchař M., 60. Semela R. - 16. Šimek R., 29. Nožička J.
Diváci: 30.
Rozhodčí: Jozef Přerovský.
Přečkovice: Novosad J. - Slánský M., Pavlík L., Nevěřil J., Kuchař M. (81. Loučka M.), Bezruč M., Michalec M., Hodulík R. (18. Šenovský M.), Semela R., Hamouz L., Fagulec J.
Trenér: neuveden.
Boršice u Bl.: Kadlček J. - Šimek R., Ondra P. (46. Kusenda R.), Nožička J., Kusenda P., Jurásek Š., Huspenina M., Halík M., Doležal R., Horák Z., Miroš J.
Na tvrdém terénu měli převahu domácí, kterým vstup do nové soutěže vyšel na výbornou. Už v 9. minutě dorážel centr na malém vápně Kuchař 1:0. Poté se hra srovnala a hosté převzali inciativu. V 16. minutě vyrovnal Šimek a ve 29. minutě poslal hosty do vedení Jaroslav Nožička. Po změně stran se Přečkovicím podařilo vyrovnat. Ve 47. minutě se trefil hlavou po rohu Hamouz. V 60. minutě po mírném tlaku domácích se po autovém vhazování trefil hlavou Semela a poslal svůj tým do vedení. Poté se hra opět srovnala, ale skóre se ještě jednou měnilo, a to po chybě hostujícího obránce, který poslal špatně malou domů. Toho využil Hamouz, který upravil na konečných 4:2.
Nejlepší hráči: Lukáš Hamouz - Jaroslav Nožička

Březová - Strání B 2:0 (1:0)
Branky: 20., 62. Pomajbík D.
ŽK: 34. Popelka J., 80. Šidlo V. (Strání B). Diváci: 115.
Rozhodčí: Jan Houdek - Karolína Jílková, Josef Janků (laik).
Březová: Bruštík D. - Trecha J., Ševčík T., Pomajbík D., Plášek V. (88. Čaňo L.), Kubiš M., Křeháček M., Janků M. (90. Hanák T.), Čaňo D., Čaňo T. (83. Majer J.), Vojtek J.
Trenér: Ladislav Kalina.
Strání B: Janovský M. - Žajgla T., Zderčík P., Tóth P., Šidlo V., Popelka S., Popelka J. (83. Mikláš M.), Pavluš M., Janiga V. (75. Pavlína J.), Grebík M. (46. Haloda J.), Zderčík A.
Trenér: Pavel Tinka.
V utkání dvou sousedních obcí začali hostující lépe a v prvních 20. minutách měli jednoznačnou převahu. Nejdříve v 10. minutě trefili tyč a následně díky skvělému Bruštíkovi zůstalo skóre nerozhodné. Ve 20. minutě však hostující obrana udělala chybu, domácí Pomajbík zachytil malou domů a skóroval do prázdné branky. Hra se poté vyrovnala a spíše se odehrávala ve středu hřiště. Výjimkou však byla ve 40. minutě vytáhlá střela Popelky, která však letěla nad branku. Poločas skončil - 1:0 pro domácí. Ve druhé půli v 62. minutě využil Pomajbík rychlého brejku a krásnou ranou do šibenice zvýšil na - 2:0. Hosté poté zabrali na plné obrátky, ale nedokázali pořádně ohrozit branku. Utkání skončilo - 2:0 pro domácí.
Nejlepší hráči: David Pomajbík - Václav Šidlo

Pitín - Orel UB 3:2 (1:2)
Branky: 13. Kozubík J., 55. Voda J., 70. Trllo Z. - 19. Kočica M., 35. (p) Slovák J.
ŽK: 78. Kozubík A., 84. Pokorný R. (Pitín) - 75. Bujáček P., 45. Kočica M. Diváci: 36.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Pavel Berčík (laik), Marek Kúdela (laik).
Pitín: Salvet L. - Voda J., Pokorný R., Machala P. (46. Kavka P. ml.), Kozubík J., Kozubík A., Divila J. (81. Kavka P. st.), Bureš M., Trllo Z., Schäffer P., Vladár J.
Trenér: David Lukáš.
Orel UB: Kubiš M. - Slovák J., Skřivánek V., Odstrčil L., Machala R., Konrád P., Kočica M., Josefík O., Gureň M., Bujáček P., Durďák V.
Trenér: Milan Juřeník.
V prvním poločase se z obou stran hrál v úmorném vedru chodící fotbal. Ve 13. minutě vystřelil ze 17. metrů Kozubík a nechytatelnou střelou získal vedení pro domácí. Hosté se spoléhali na rychlé protiútoky a v 19. minutě po samostatném úniku srovnal Kočica na 1:1. Hosté se ve 35. minutě dostali do šestnáctky, kde fauloval domácí hráč, k penaltě se postavil Slovák a zvýšil na 1:2. Druhý poločas začali domácí náporem a v 55. minutě po centru z pravé strany vsítil branku Voda. Na konečných 3:2 z dvaceti metrů krásnou střelou do šibenice rozhodl Trllo.
Nejlepší hráči: Zbyněk Trllo - Martin Kočica

Komňa - St. Hrozenkov 0:1 (0:1)
Branky: 23. Lupták M.
ŽK: 89. Staník M. - 60. Husařík M., 70. Orsák P., 81. Gabrhel P. Diváci: 50.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Martin Tokoš, Jiří Šašinka (laik).
Komňa: Kříž Richard - Vaverka I., Špíšek M., Staník M., Ridoško M., Pospíšil L., Kala M., Hanke T., Gago J., Urbánek P., Glajch M.
Trenér: Ladislav Krpálek.
St. Hrozenkov: Janíček P. - Tuharský J., Lebánek L., Husařík R., Husařík M., Breznický R. (84. Straka M.), Blaho T. (39. Orsák P.), Breznický P., Havier J. (90. Semela P.), Lupták M. (46. Gabrhel J.), Gabrhel P.
Trenér: Josef Vaculík.
Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří si vytvořili několik brankových příležitostí, ale žádnou nedokázali využít. Poté se do hry dostali domácí hráči, ovšem střela jednoho z hráčů skončila nad brankou. Ve 23. minutě se hostující Kala protlačil kolem lajny a dal jedinou branku utkání. I nadále byli hosté nebezpečnější, ale do poločasu se již neprosadili. Do úvodu druhého poločasu vstoupili mírně lépe domácí, ovšem hosté dokázali jejich útoky odvracet a naopak zahrozili Lebánkem, ovšem domácí gólman jeho střelu vytěsnil mimo branku. Do konce utkání se již nic zajímavého nestalo a hosté zaslouženě odvážejí tři body.
Nejlepší hráči: Miroslav Kala - Lukáš Lebánek

H. Němčí - Žítková 4:2 (3:0)
Branky: 4. Bahula L., 9. Tureček M., 25. Chmelina J., 73. Bobčík D. - 78. (p) Pollák M., 82. Bulko P.
ŽK: 17. Krovina Z. (Žítková). Diváci: 100.
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Josef Zámečník, Roman Macalík (laik).
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník J., Tureček M., Malík T., Kadlček V., Jančařík F., Chmelina J., Cmol M., Bobčík D., Bahula L., Pospíšek M.
Trenér: Petr Rybnikář.
Žítková: Samák A., Pollák M., Lebánek M., Krovina Z., Janků J., Hrubý M., Hodulík P., Hargaš M., Bulko P., Birás A., Beňo T.
Trenér: Martin Hargaš.
Do utkání vstoupili lépe domácí, již ve 4. minutě se dostal k míči Bahula a poslal H. Němčí do vedení. O 3 minuty později tentýž hráč kopal roh a poslal ho přesně Turečkovi na hlavu, a ten zvýšil na 2:0. Domácí stále navyšovali svůj tlak a ve 25. minutě se po zmatku dostal k dorážce Chmelina a zvýšil na 3:0. I když se hosté snažili s výsledkem něco udělat, do konce prvního poločase moc šancí neměli. Do druhé půle nastoupili hosté se snahou o výsledek bojovat, vyvíjeli obrovský tlak, ale vše končilo mimo bránu. V 73. minutě se dostal Bobčík k úniku a zvýšil na 4:0. Hosté v 78. minutě vybojovali pokutový kop, který proměnil Pollák. O 4 minuty později se k míči dostal Bulko a krásnou střelou z dálky snížil na konečných 4:2.
Nejlepší hráči: Lukáš Bahula - Martin Pollák