Předposlední kolo přineslo šestici výherců

Předposlední kolo přineslo šestici výherců
Uherské Hradiště Sport 11 / 06 / 2015

Předposlední kolo Aquapark Slovácké sedmy přineslo hned šestici výherců, kteří se utkají v telefonickém rozstřelu o vítězství v tomto kole. Kdo se stane celkovým vítězem? Rozhodne poslední kolo. Zatím to má nejlépe rozehrané Marie Brožová.
10 O. Adamík (Huštěnovice), M. Plundrák (Mor. Písek), Z. Jančová (D.Němčí), J. Medek (Topolná), Z. Rýc (Svárov), J. Koželuha (Zlechov).
9 O. Hlavinka (Jar.), P. Svoboda (Mor. Písek), F. Vaverka (Huštěnovice), F. Botek (Kudlovice), V. Kadlčíková (Popovice), J. Hřib (Šumice), P. Večeřa (UH), K. Kopeček (UB), I. Štefko (UB), J. Zemek (UB).
8 F. Rýc (Svárov), M. Vaškových (UH), M. Hlavinková (Jar.), A. Kolaja ml. (Svárov), M. Kundera (SM), Š. Kret (D. Němčí).
7 M. Weintrittová (Míkovice), M. Bělovský (Kněžpole), A. Trávníčková (Traplice), M. Brožová (Jar.), L. Svoboda (Podolí), J. Omelka (Bánov), J. Jakšík (Topolná), M. Čech (Kudlovice), P. Zelinka (D. Němčí), A. Zpěvák (Sady), L. Kovařík (UO).
6 L. Mikulík (Kudlovice), Z. Brož (Jar.), M. Zapletalová (Vlčnov), K. Šturma (Jar.), J. Pauřík (Kun.), L. Mikulka (Spytihněv), D. Slováček (Brno), M. Jančová (D. Němčí), M. Schön (Mistřice), F. Šupka (Kun.), V. Remeš ml. (Kněžpole), P. Ševčík (UB), Z. Borýsek (UH), P. Janošek (Kudlovice), S. Gajdošík (UH), V. Měrková (Mistřice), F. Kozelek (Topolná), L. Omelková (Bánov), Z. Křiklava (Osvětimany), R. Holásek (UH), L. Zichová (Traplice).
5 A. Bánovský (Kněžpole), A. Kolaja (Svárov), M. Hyklová (Jar.), J. Červenka (Tupesy), M. Rozsypálek (Jar.), K. Slováček (UH), D. Hykl (Jar.), M. Schönová (Mistřice), A. Pauřík (Kněžpole), J. Schön (Mistřice), M. Janůšek (UH), P. Hlavinka (Jar.).
4 J. Javor (Vlčnov), J. Srnec (UB), P. Salvet (Bojkovice), M. Kabát (Podolí), V. Melichárek (Jar.), L. Salvet (Bojkovice), M. Doležalová (UH), M. Krsičková (Sušice), V. Volčík (UH), M. Zapletal (Kudlovice), L. Hanáček (UB), M. Kadlčík (Topolná), I. Mařák (UH), Z. Bělovský (Kněžpole), J. Matulka (UH), P. Krsička (Sušice), R. Měrka (Mařatice).
3 J. Bělovská (Kněžpole), J. Ludvíček (Boršice), Z. Mahdalík (Korytná), P. Jančová (D. Němčí), Z. Brázdil (UH), M. Měrka (Mistřice), V. Remeš (Kněžpole), L. Kalina (UB).
2 J. Mazůrek ml. (Kun.), I. Kučík (Jankovice).
1 L. Remeš (Kněžpole), J. Mazůrek st. (Kun.).

Průběžné pořadí
76 M. Brožová (Jar.).
75 Z. Borýsek (UH), J. Medek (Topolná).
73 J. Jakšík (Topolná).
72 M. Krsičková (Sušice).
71 P. Krsička (Sušice).
70 M. Schönová (Mistřice), M. Rozsypálek (Jar.).
69 J. Schön (Mistřice), L. Mikulka (Spytihněv).
68 M. Jančová (D. Němčí), V. Měrková (Mistřice), F. Šupka (Kun.), J. Javor (Vlčnov), L. Mikulík (Kudlovice).
67 P. Janošek (Kudlovice), L. Hanáček (UB), L. Kovařík (UO), L. Kalina (UB).
66 J. Matulka (UH), V. Volčík (UH), D. Hykl (Jar.).
65 M. Weintrittová (Míkovice), Z. Mahdalík (Korytná).
64 I. Štefko (UB), M. Janůšek (UH), A. Kolaja (Svárov).
63 P. Hlavinka (Jar.), P. Salvet (Bojkovice), M. Doležalová (UH), Š. Kret (D. Němčí).
62 V. Kadlčíková (Popovice), J. Hřib (Šumice), F. Botek (Kudlovice), I. Mařák (UH), L. Zichová (Traplice).
61 M. Zapletal (Kudlovice), J. Koželuha (Zlechov).
60 M. Plundrák (Mor. Písek), A. Zpěvák (Sady), F. Rýc (Svárov).
59 A. Pauřík (Kněžpole), K. Blaha (Huštěnovice).
58 A. Trávníčková (Traplice), P. Zelinka (D. Němčí).
57 L. Kalinová (UB), M. Kabát (Podolí), Z. Bělovský (Kněžpole), P. Večeřa (UH).
56 L. Omelková (Bánov), J. Zemek (UB).
55 P. Svoboda (Mor. Písek), Z. Křiklava (Osvětimany), P. Ševčík (UB), K. Kopeček (UB).
54 M. Schön (Mistřice), F. Kozelek (Topolná), M. Zapletalová (Vlčnov).
52 J. Červenka (Tupesy), K. Šturma (Jar.).
51 J. Omelka (Bánov), Z. Brož (Jar.), J. Horký (Nedakonice), F. Vaverka (Huštěnovice).
50 Z. Rýc (Svárov).
49 R. Měrka (Mařatice), K. Slováček (UH), M. Čech (Kudlovice), R. Kouřil (UH), O. Adamík (Huštěnovice), M. Měrka (Mistřice).
48 O. Hlavinka (Jar.), R. Holásek (UH), J. Pauřík (Kun.).
47 T. Doležal (UH).
46 M. Hlavinková (Jar.), D. Slováček (Brno).
45 J. Bělovská (Kněžpole).
44 V. Remeš ml. (Kněžpole), J. Mazůrek ml. (Kun.).
43 M. Kundera (SM), J. Mazůrek st. (Kun.), S. Gajdošík (UH), L. Remeš (Kněžpole).
42 P. Jančová (D. Němčí), J. Srnec (UB), V. Melichárek (Jar.).
41 I. Kučík (Jankovice), V. Remeš (Kněžpole).
40 M. Vaškových (UH), A. Kolaja ml. (Svárov).
39 L. Svoboda (Podolí), M. Kadlčík (Topolná).
38 A. Ševčíková (UB), A. Bánovský (Kněžpole).
37 L. Salvet (Bojkovice).
34 Z. Brázdil (UH).
33 M. Bělovský (Kněžpole).
30 J. Ludvíček (Boršice).
29 J. Mikulková (Spytihněv).
28 Z. Jančová (D.Němčí).
26 L. Zelinková (D. Němčí).
25 J. Hrubošová (Kněžpole).
20 A. Krpal (Stříbrnice).
13 M. Hyklová (Jar.), M. Hruboš (Kněžpole).
12 B. Kraváček (Kudlovice).
10 P. Kovařík (Boršice).
7 P. Hanáček (Jar.).
4 B. Zelinka (D. Němčí), V. Jančík (Jar.), J. Doležal (UH).
3 J. Brožová (Jar.).

VÝSLEDKY 11. KOLA
1. 1:1   2. 2:0   3. 1:0   4. 3:2   5. 0:3   6. 1:5   7. 0:2

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace