Předposlední kolo pro Františka Kozelka

Předposlední kolo pro Františka Kozelka
Uherské Hradiště Sport 30 / 10 / 2014

Předposlední kolo Aquapark Slovácké sedmy nejvíce sedlo Františku Kozelkovi z Topolné, který zvítězil s šestnácti body. Z vítězství se může radovat i Pavel Vanda ze Starého Města, který zvítězil v rozstřelu nad Věrou Měrkovou, když na tipovací otázku, kolik diváků přijde na zápas Slovácka a Plzně, tipoval 4200, jeho soupeřka 4125. Do ochozů nakonec přišlo 5408 diváků. V celkovém pořadí se do čela vyhoupl Jan Javor z Vlčnova. O celkovém vítězi se tak bude rozhodovat v posledním třináctém kole.
16 F. Kozelek (Topolná).
14 A. Pauřík (Kněžpole).
13 Z. Rýc (Svárov).
12 J. Mazůrek ml. (Kun.).
11 L. Remeš (Kněžpole), J. Omelka (Bánov), J. Schön (Mistřice), T. Janošek (Kudlovice), Z. Jančová (D.Němčí), M. Krsičková (Sušice), L. Mikulík (Kudlovice).
10 L. Hanáček (UB), D. Hykl (Jar.), A. Sojáková (Nedakonice), L. Kovařík (UO), V. Horká (Buchlovice), V. Remeš ml. (Kněžpole), O. Kozelek (Kněžpole), K. Slováček (UH), P. Zelinka (D. Němčí), M. Plundrák (Mor. Písek), J. Mazůrek st. (Kun.), J. Javor (Vlčnov).
9 R. Měrka (Mařatice), I. Kučík (Jankovice), K. Blaha (Huštěnovice), V. Volčík (UH), V. Remeš (Kněžpole), M. Zapletalová (Vlčnov), J. Zemek (UB), F. Gajdošík (Tupesy), J. Horký (Nedakonice), M. Zapletal (Kudlovice), F. Vaverka (Huštěnovice), P. Krsička (Sušice), A. Koudela (Bojkovice), P. Ševčík (UB), Z. Bělovský (Kněžpole), A. Jašová (Veletiny), I. Štefko (UB).
8 J. Medek (Topolná), M. Janůšek (UH), M. Hlavinková (Jar.), M. Brožová (Jar.), F. Šupka (Kun.), A. Bánovský (Kněžpole), J. Ludvíček (Boršice), R. Kouřil (UH), J. Mikulková (Spytihněv), J. Hrubošová (Kněžpole), J. Svobodová (D. Němčí), R. Holásek (UH), V. Kadlčíková (Popovice).
7 J. Hřib (Šumice), V. Měrková (Mistřice), F. Rýc (Svárov), J. Pauřík (Kun.), M. Kadlčík (Topolná), J. Srnec (UB), A. Zpěvák (Sady), A. Kolaja ml. (Svárov), M. Schön (Mistřice), P. Hanáček (Jar.), J. Kazík (Sušice).
6 L. Kalina (UB), Z. Borýsek (UH), M. Kundera (SM), V. Jančík (Jar.), L. Salvet (Bojkovice), V. Melichárek (Jar.), T. Doležal (UH), P. Večeřa (UH), M. Rozsypálek (Jar.), A. Trávníčková (Traplice), M. Měrka (Mistřice), I. Mařák (UH), P. Svoboda (Mor. Písek), J. Matulka (UH), L. Zichová (Traplice), M. Weintrittová (Míkovice).
5 J. Červenka (Tupesy), S. Tinka (D. Němčí), D. Slováček (Brno), P. Hlavinka (Jar.), M. Čech (Kudlovice), A. Kolaja (Svárov), M. Bělovský (Kněžpole).
4 J. Bělovská (Kněžpole), K. Blaha ml. (Huštěnovice), J. Mazurková (UH), O. Blaha (Mistřice), Z. Křiklava (Osvětimany).
3 S. Gajdošík (UH), Z. Brázdil (UH), K. Kopeček (UB), L. Jelínek (UH), P. Jančová (D. Němčí), M. Omelka (Jar.), M. Jančová (D. Němčí), F. Botek (Kudlovice), J. Koželuha (Zlechov), O. Hlavinka (Jar.).
2 L. Omelková (Bánov), M. Vaškových (UH), L. Zelinková (D. Němčí), M. Hruboš (Kněžpole).
1 J. Pazderka (UH).

Průběžné pořadí
97 J. Javor (Vlčnov).
96 P. Ševčík (UB).
95 T. Doležal (UH).
94 M. Krsičková (Sušice).
93 V. Horká (Buchlovice).
92 V. Kadlčíková (Popovice), F. Rýc (Svárov).
90 M. Brožová (Jar.), M. Jančová (D. Němčí), M. Rozsypálek (Jar.), F. Gajdošík (Tupesy).
89 J. Horký (Nedakonice), J. Schön (Mistřice), L. Kovařík (UO).
88 P. Krsička (Sušice), F. Vaverka (Huštěnovice), M. Plundrák (Mor. Písek).
87 L. Mikulík (Kudlovice).
86 F. Šupka (Kun.), K. Kopeček (UB).
85 F. Kozelek (Topolná), J. Omelka (Bánov).
84 J. Mikulková (Spytihněv), A. Pauřík (Kněžpole), J. Hřib (Šumice).
83 M. Schön (Mistřice), L. Hanáček (UB), I. Štefko (UB).
82 M. Zapletal (Kudlovice), R. Kouřil (UH).
81 M. Měrka (Mistřice), Z. Křiklava (Osvětimany), V. Měrková (Mistřice).
80 I. Mařák (UH), V. Melichárek (Jar.), J. Zemek (UB), F. Botek (Kudlovice), L. Zichová (Traplice).
79 Z. Borýsek (UH).
78 D. Hykl (Jar.), P. Zelinka (D. Němčí).
77 Z. Rýc (Svárov), O. Blaha (Mistřice).
76 K. Blaha (Huštěnovice), J. Ludvíček (Boršice), P. Svoboda (Mor. Písek), P. Jančová (D. Němčí), J. Matulka (UH), R. Měrka (Mařatice).
75 M. Zapletalová (Vlčnov), A. Kolaja (Svárov).
74 A. Koudela (Bojkovice), J. Medek (Topolná), M. Weintrittová (Míkovice), O. Kozelek (Kněžpole), T. Janošek (Kudlovice).
73 V. Volčík (UH), V. Remeš ml. (Kněžpole), A. Zpěvák (Sady).
72 M. Janůšek (UH), R. Holásek (UH), S. Gajdošík (UH), A. Trávníčková (Traplice).
71 L. Jelínek (UH), J. Červenka (Tupesy), L. Kalina (UB), L. Remeš (Kněžpole), V. Remeš (Kněžpole).
69 L. Omelková (Bánov), J. Mazurková (UH), M. Kadlčík (Topolná), J. Mazůrek ml. (Kun.), P. Večeřa (UH).
68 L. Salvet (Bojkovice), J. Pauřík (Kun.), M. Kundera (SM).
67 M. Čech (Kudlovice), A. Bánovský (Kněžpole).
66 J. Koželuha (Zlechov).
65 M. Hlavinková (Jar.), K. Slováček (UH).
64 Z. Bělovský (Kněžpole), Z. Jančová (D.Němčí).
63 O. Hlavinka (Jar.).
62 I. Kučík (Jankovice), M. Bělovský (Kněžpole).
61 V. Jančík (Jar.), J. Gazdík (UB), M. Vaškových (UH).
60 A. Jašová (Veletiny), J. Srnec (UB), K. Blaha ml. (Huštěnovice).
59 J. Svobodová (D. Němčí), P. Hlavinka (Jar.). 58 J. Pazderka (UH). 57 J. Bělovská (Kněžpole), M. Janošek (Kudlovice). 56 A. Sojáková (Nedakonice). 55 M. Hruboš (Kněžpole). 51 M. Omelka (Jar.). 50 J. Hrubošová (Kněžpole), J. Mazůrek st. (Kun.), S. Chmelařová (UH). 49 J. Janků (Březová). 48 L. Svoboda (Podolí). 47 S. Tinka (D. Němčí), D. Slováček (Brno). 46 A. Kolaja ml. (Svárov). 44 M. Doležalová (UH), Z. Brož (Jar.), P. Vanda (SM). 40 O. Adamík (Huštěnovice), Z. Brázdil (UH). 38 K. Šturma (Jar.). 37 V. Hubáček (Březolupy). 36 D. Jakšík (Jar.). 35 V. Šimík (Nedakonice), L. Zelinková (D. Němčí), L. Mikulka (Spytihněv). 31 V. Kieryk (Mařatice). 28 P. Janošek (Kudlovice). 27 T. Mahdal (Bánov), P. Hanáček (Jar.). 19 M. Macela (Mařatice), V. Polášková (Topolná). 16 L. Kalinová (UB). 11 J. Kazík (Sušice), L. Krejčiřík (Luhačovice). 10 F. Křůmal (Březolupy). 9 A. Janošková (Kudlovice). 6 J. Doležal (UH), R. Dvouletý (Nedakonice). 5 B. Zelinka (D. Němčí), L. Hruboš (Kněžpole), M. Kučera (UH), M. Toral (UB). 4 V. Vlk (Jalubí), S. Synčák (Šumice), J. Kalus (UH), Z. Tomešek (Velká n/V.). 3 B. Kraváček (Kudlovice), M. Omelka (Bánov), J. Mrázek (Pašovice).
2 M. Hyklová (Jar.). 1 A. Dvouletý (Nedakonice).

VÝSLEDKY 12. KOLA
1. 0:1   2. 2:0   3. 2:1   4. 1:2   5. 1:1   6. 1:0   7. 1:4

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace