Předposlední kolo pro Hlavinku

Předposlední kolo pro Hlavinku
Uherské Hradiště Sport 01 / 11 / 2012

V předposledním kole Senzasport Slovácké sedmy se nejvíce zadařilo Otakaru Hlavinkovi z Jarošova, který získal jedenáct bodů. V tomto kole se nehodnotily dva zápasy. V Hluku bylo derby s Dolním Němčím odloženo a béčko Nové Vsi mělo správně hrát s Bílovicemi. O vítězi kola minulého se rozhodovalo po telefonu a radovat se může Karel Šturma z Jarošova, který tipoval, že na utkání Slovácka a Hradce Králové přijde 4310 diváků. Do promočených ochozů přišlo 3876 diváků. Jeho soupeř tipoval 5210 diváků.
11 O. Hlavinka (Jar.).
10 J. Vávra (Tupesy), A. Blažek (Kun.), P. Salvet (Bojkovice), M. Kadlčík (Topolná), L. Kovařík (UO).
9 A. Kolaja (Svárov), I. Mařák (UH), V. Měrková (Jar.).
8 P. Svoboda (Mor. Písek), L. Kalina (UB), I. Blahuš (Sady), A. Trávníčková (Traplice), Z. Kovařík (Sady).
7 Z. Borýsek (UH), P. Tomáštík (Záhorovice), J. Medek (Topolná), A. Pauřík (Kněžpole), K. Silná (Jankovice), K. Blaha (Huštěnovice), P. Vanda (SM), J. Bělovská (Kněžpole), Z. Uherka (Kudlovice), M. Zapletal (Kudlovice), V. Kadlčíková (Popovice), M. Mikliš ml. (Těšov), Z. Mahdalík (Korytná), V. Pipal (Sady), V. Gajdošíková (Tupesy), L. Mikulka (Topolná), J. Bednařík (Míkovice), J. Mazůrek st. (Kun.), R. Pospíšil (Bílovice), J. Srnec (UB), Z. Mikulčíková (Popovice), M. Weintrittová (Míkovice), R. Měrka (Mařatice).
6 F. Kozelek (Topolná), J. Mazurková (UH), M. Kovařík (Sady), P. Nepraš (Jar.), J. Svobodová (Jar.), A. Pospíšil (Bílovice), J. Schön (Mistřice), Z. Horký (Nedakonice), F. Rýc (Svárov), J. Šašinka (Záhorovice), A. Kolaja ml. (Svárov), M. Krsičková (Sušice), L. Zichová (UH).
5 M. Vaškových (UH), Z. Bělovský (Kněžpole), M. Plundrák (Mor. Písek), M. Měrka (Jar.), R. Svoboda (Sady), D. Hykl (Jar.), J. Bureš (Sady), F. Křůmal (Březolupy), J. Omelka (Bánov), P. Habarta (Sady), J. Hrubošová (Kněžpole), J. Zemek (UB), M. Omelka (Bánov), T. Doležal (UH), J. Pauřík (Kun.), F. Šupka (Kun.), J. Brožová (Jar.), A. Zpěvák (Sady), P. Večeřa (UH).
4 V. Hubáček (Březolupy), J. Neděla (Popovice), M. Rozsypálek (Jar.), F. Vaverka (Huštěnovice), A. Bánovský (Kněžpole), Z. Křiklava (Osvětimany), A. Koudela (Bojkovice), F. Botek (Kudlovice), M. Janůšek (UH), V. Jančík (Jar.), D. Slováček (Brno), Z. Brož (Jar.), M. Vlachynský (Sady), M. Kaňovský (Bílovice), F. Gajdošík (Tupesy), M. Zapletalová (Vlčnov).
3 M. Vavřiník (Sady), V. Melichárek (Jar.), J. Kazík (Mařatice), A. Hubáček (Kun.), J. Matulka (UH), M. Kundera (SM).
2 M. Kučera (UH), J. Koželuha (Zlechov), O. Adamík (Huštěnovice), L. Salvet (Bojkovice), V. Remeš (Kněžpole), I. Kučík (Jankovice), L. Mařica (Sady), J. Nožička (Boršice u Bl.), Z. Brázdil (UH), S. Gajdošík (UH), Z. Michalcio (UH), M. Schön (Mistřice), K. Slováček (UH), P. Hlavinka (Jar.), K. Garžík (UH), P. Křůmal (Březolupy), M. Juračka (Sady), A. Bukvald (SM), I. Šumíček (Kudlovice), L. Němeček (Kudlovice), M. Bělovský (Kněžpole), M. Abrhámová (Mařatice), V. Hejda (SM), M. Mikliš st. (Těšov), V. Šimík (Nedakonice), J. Mazůrek ml. (Kun.), Z. Rýc (Svárov), V. Volčík (UH), P. Ševčík (UB), J. Hřib (Šumice), M. Pipalová (Sady), P. Krsička (Sušice), J. Ludvíček (Boršice).
1 P. Bukvald (SM), T. Kaňovský (Bílovice).

Průběžné pořadí
85 J. Medek (Topolná).
82 Z. Brož (Jar.).
81 J. Vávra (Tupesy).
80 Z. Mikulčíková (Popovice), I. Mařák (UH).
79 J. Bělovská (Kněžpole), F. Gajdošík (Tupesy).
78 P. Tomáštík (Záhorovice).
77 J. Omelka (Bánov), M. Zapletal (Kudlovice).
76 Z. Horký (Nedakonice), R. Pospíšil (Bílovice), A. Blažek (Kun.).
75 J. Zemek (UB), D. Hykl (Jar.).
74 P. Vanda (SM), J. Bureš (Sady), V. Jančík (Jar.).
73 Z. Křiklava (Osvětimany), F. Vaverka (Huštěnovice).
72 V. Hubáček (Březolupy), P. Večeřa (UH), J. Hrubošová (Kněžpole), Z. Kovařík (Sady), L. Kovařík (UO).
71 F. Botek (Kudlovice), L. Zichová (UH).
69 V. Kadlčíková (Popovice), V. Pipal (Sady), L. Mikulka (Topolná), T. Doležal (UH).
68 M. Plundrák (Mor. Písek), Z. Borýsek (UH), P. Krsička (Sušice), I. Šumíček (Kudlovice), F. Kozelek (Topolná), Z. Mahdalík (Korytná), A. Kolaja (Svárov).
67 P. Salvet (Bojkovice), R. Svoboda (Sady), A. Pospíšil (Bílovice), P. Nepraš (Jar.), J. Bednařík (Míkovice).
66 J. Mazurková (UH), A. Kolaja ml. (Svárov), F. Šupka (Kun.), K. Slováček (UH), M. Schön (Mistřice), Z. Bělovský (Kněžpole), M. Omelka (Bánov), A. Hubáček (Kun.).
65 M. Krsičková (Sušice), M. Kadlčík (Topolná), J. Brožová (Jar.), J. Schön (Mistřice), J. Neděla (Popovice), I. Kučík (Jankovice), M. Kučera (UH), J. Matulka (UH).
64 A. Trávníčková (Traplice), P. Svoboda (Mor. Písek).
63 V. Remeš (Kněžpole), A. Koudela (Bojkovice), S. Gajdošík (UH), M. Mikliš st. (Těšov), M. Vlachynský (Sady), A. Pauřík (Kněžpole).
62 J. Šašinka (Záhorovice), M. Janůšek (UH), M. Mikliš ml. (Těšov), M. Abrhámová (Mařatice).
61 K. Blaha (Huštěnovice), P. Ševčík (UB), M. Bělovský (Kněžpole), F. Rýc (Svárov), M. Rozsypálek (Jar.).
60 L. Kalina (UB), L. Mařica (Sady), K. Silná (Jankovice), R. Měrka (Mařatice), J. Nožička (Boršice u Bl.).
59 I. Blahuš (Sady), M. Kaňovský (Bílovice), J. Mazůrek ml. (Kun.), V. Měrková (Jar.).
58 M. Měrka (Jar.), V. Hejda (SM), J. Pauřík (Kun.), V. Šimík (Nedakonice).
57 M. Kovařík (Sady), Z. Rýc (Svárov).
56 T. Kaňovský (Bílovice), K. Garžík (UH), A. Zpěvák (Sady).
55 J. Hřib (Šumice).
54 R. Kouřil (UH), P. Habarta (Sady), Z. Michalcio (UH), J. Mazůrek st. (Kun.).
53 V. Volčík (UH), M. Weintrittová (Míkovice), K. Kopeček (UB), M. Dufka (H.Němčí).
52 L. Hladiš (Šumice), Š. Kret (D. Němčí).
51 M. Stuchlík (Topolná).
50 A. Bánovský (Kněžpole).
49 Z. Brázdil (UH), J. Srnec (UB), K. Šturma (Jar.).
48 F. Křůmal (Březolupy).
47 O. Hlavinka (Jar.), Ľ. Pongo (UH), V. Melichárek (Jar.).
46 M. Zapletalová (Vlčnov), D. Jurčík (UH).
45 J. Ludvíček (Boršice).
44 V. Gajdošíková (Tupesy).
43 R. Kolařík (Sady), M. Kundera (SM), J. Koželuha (Zlechov), L. Salvet (Bojkovice).
42 M. Vaškových (UH).
41 Z. Uherka (Kudlovice), M. Pipalová (Sady), O. Adamík (Huštěnovice).
40 P. Křůmal (Březolupy).
39 J. Janíček (Bojkovice), L. Němeček (Kudlovice), D. Slováček (Brno), P. Sedlář (Sady), P. Sova (Sady).
38 J. Surma (Sady), M. Vavřiník (Sady).
36 P. Bukvald (SM), R. Holásek (UH), J. Horký (Nedakonice).
35 J. Šabršula (Záhorovice), M. Macela (Mařatice).
29 A. Krpal (Stříbrnice), M. Anger (Jar.), M. Křůmalová (Březolupy).
28 S. Synčák (Šumice), V. Rosík (Kudlovice), P. Hlavinka (Jar.), M. Řihák (UB).
27 A. Bukvald (SM).
26 M. Prokeš (SM).
25 P. Gabriel (UH), M. Kostková (UB).
23 J. Svobodová (Jar.).
22 T. Mahdal (Bánov).
20 P. Bartoň (Buchlovice), F. Sánchez (Sady).
19 J. Schneider (UH).
18 M. Juračka (Sady).
16 V. Pokorák (Ořechov).
15 M. Stojaspalová (D. Němčí), M. Doležalová (UH).
14 J. Mrázek (Pašovice).
12 V. Horká (Buchlovice), T. Mikulka (Topolná).
11 B. Kraváček (Kudlovice), J. Kalus (UH).
10 K. Blaha ml. (Huštěnovice), A. Tvrdoň (Míkovice;).
8 M. Brožová (Jar.), P. Bachůrek (Těšov).
7 M. Hyklová (Jar.), R. Polášek (UH).
6 J. Krejčiříková (Jar.).
5 M. Bečica (Mařatice), R. Lux (UB).
4 V. Vlk (Jalubí).
3 Z. Ambroz (Bojkovice), A. Pavlík (Vésky), J. Kazík (Mařatice).
2 Z. Tomešek (Velká n/V.).
1 R. Tarcalová (UH).

SPRÁVNÉ VÝSLEDKY 12. KOLA
1. 2:2  2. 1:1  3. x:x  4. 5:3  5. 1:1  6. x:x  7. 4:2

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace