Předposlední kolo pro Večeřu

Předposlední kolo pro Večeřu
Uherské Hradiště Sport 13 / 06 / 2011

Předposledním vítězem se stal Pavel Večeřa se čtrnácti body, který se zároveň vyhoupl i do čela průběžného pořadí. O tom, jestli se bude radovat i za týden, rozhodne právě poslední kolo Slovácké sedmy.
Vítězem kola minulého se stal Miroslav Janík z Uh. Ostrohu, který na tipovací otázku, kolik branek padne o víkendu v OP, tipoval naprosto přesně 27.
14 Večeřa P. (UH).
10 Thomayerová J. (UB).
9 Mazurková J. (UH), Botek F. (Kudlovice), Křiklavová M. (Osvětimany), Kolaja A. (Svárov), Podškubková H. (Vlčnov), Schön M. (Mistřice).
8 Procházka J. (Tupesy), Svoboda P. (M. Písek), Měrková V. (Jar.), Medek J. (Topolná), Javor J. (Vlčnov), Kučík I. (Jankovice), Neděla J. (Popovice), Plundrák M. (M. Písek), Blažková R. (UH), Křůmal P. (Březolupy), Doležalová M. (UH), Kozelek V. (Kněžpole), Vaškových M. (UH).
7 Pauřík J. (Kun.), Pongo Ĺ. (UH), Gajdošík F. (Jar.), Ebner E. (SM), Ševčík J. (Veletiny), Hanák K. (Drslavice), Bělovská J. (Kněžpole), Zemková M. (UB), Andrlík T. (Záhorovice), Kadlčíková V. (Popovice), Remeš L. (Kněžpole).
6 Šašinka J. (Záhorovice), Fiala L. (UH), Křůmal F. (Březolupy), Janůšek M. (UH), Hřib J. (Šumice), Kozelek F. (Topolná), Salvet L. (Bojkovice), Slováček K. (UH), Garžík K. (UH), Dobeš A. (UH), Bánovský A. (Kněžpole), Jančová M. (D. Němčí), Pokorák V. (Ořechov), Zemek J. (UB), Bělovský Z. (Kněžpole), Štěpaník M. (Babice), Kovařík Z. (Sady), Pipalová M. (Sady), Janík M. (UO), Mikulčíková Z. (Popovice), Rozsypálek M. (Jar.), Hykl D. (Jar.), Kostková M. (UB), Pospíšil R. (Bílovice), Kolařík R. (Sady), Jančík M. (Jar.), Šupka F. (Kun.), Pipal V. (Sady), Kyncl J. (SM), Slováčková M. (SM), Zajacová J. (Kudlovice), Hoferek O. (Topolná), Abrhámová M. (Mařatice), Zemek R. (UB).
5 Hubáček A. (Kunovice), Gajdošík S. (UH), Michalcio Z. (UH), Šimík V. (Nedakonice), Blaha K. (Huštěnovice), Pauřík A. (Kněžpole), Sucháň J. (Huštěnovice), Schön J. (Mistřice), Měrka M. (Jar.), Mikliš st. M. (Těšov), Vávra J. (Tupesy), Červenka J. (Tupesy), Zichová L. (UH), Vacula L. (UB), Lekeš L. (UB), Horký J. (Nedakonice), Schnürmacherová J. (UB), Pavelka S. (Kudlovice), Bukvald P. (SM), Šťasta J. (Huštěnovice), Ševčík P. (UB), Weintrittová M. (Míkovice), Salvet P. (Bojkovice), Mikliš ml. M. (Těšov), Měrka R. (Mařatice), Pospíšil A. (Bílovice), Rýc F. (Svárov), Stehlíková M. (UB), Kaňovský M. (Bílovice), Hruboš L. (Kněžpole).
4 Kopeček K. (UB), Kovařík L. (UO), Brož Z. (Jar.), Gášek J. (UH), Kieryk V. (Mařatice), Srnec J. (UB), Remeš V. (Kněžpole), Rosík V. (Kudlovice), Borýsek Z. (UH), Horká V. (Buchlovice), Mařák I. (UH), Tomáštík P. (Záhorovice), Macela M. (Mařatice), Rýc Z. (Svárov), Bečica M. (Mařatice), Stehlík P. (UB), Heja B. (Záhorovice), Nepraš P. (Jar.), Hrubošová J. (Kněžpole), Bureš J. (Sady), Vacula P. (UB), Dujka F. (Bílovice), Kozelek O. (Kněžpole).
3 Bukvald A. (SM), Zpěvák A. (Sady), Brázdil Z. (UH), Šumíček I. (Kudlovice), Šojdr F. (Šumice), Křiklava Z. (Osvětimany), Trávníčková A. (Traplice), Zelinka P. (D. Němčí), Kaňovský T. (Bílovice), Jahoda P. (Nivnice), Kundera M. (SM), Mikliš R. (UB), Doležal T. (UH), Volčík V. (UH), Kučera M. (UH), Remešová R. (Kněžpole), Vaškových R. (Ořechov), Schnürmacher F. (UB), Mikulka L. (Topolná), Bělovský M. (Kněžpole), Kovařík M. (Sady).
2 Hladiš L. (Šumice), Omelka J. (Bánov), Vaculová L. (UB), Schnürmacher F. (UB), Kraváček B. (Kudlovice), Zapletalová M. (Vlčnov), Melichárek V. (Jar.), Mikulka T. (Topolná), Kadlčík M. (Topolná), Vacula P. (UB), Dvořáčková M. (Třebíč), Jančová P. (D. Němčí), Omelka M. (Bánov).
1 Blaha ml. K. (Huštěnovice), Kazík J. (Mařatice), Jančová Z. (D. Němčí).

Průběžné pořadí
81 Večeřa P. (UH).
78 Medek J. (Topolná), Kadlčíková V. (Popovice).
77 Doležalová M. (UH), Kozelek V. (Kněžpole).
76 Javor J. (Vlčnov), Kolaja A. (Svárov).
75 Plundrák M. (M. Písek).
74 Mazurková J. (UH), Weintrittová M. (Míkovice), Slováčková M. (SM).
73 Janík M. (UO), Kyncl J. (SM), Kozelek O. (Kněžpole).
72 Zemková M. (UB), Bečica M. (Mařatice), Hoferek O. (Topolná).
71 Kostková M. (UB), Dujka F. (Bílovice).
70 Ševčík J. (Veletiny), Kolařík R. (Sady).
69 Šašinka J. (Záhorovice), Gášek J. (UH), Vávra J. (Tupesy), Mařák I. (UH).
68 Brož Z. (Jar.), Svoboda P. (M. Písek), Podškubková H. (Vlčnov).
67 Michalcio Z. (UH), Horký J. (Nedakonice), Šupka F. (Kun.).
66 Janůšek M. (UH), Ebner E. (SM), Křiklavová M. (Osvětimany), Zelinka P. (D. Němčí).
65 Kozelek F. (Topolná), Vacula L. (UB), Tomáštík P. (Záhorovice), Bělovská J. (Kněžpole).
64 Mikulčíková Z. (Popovice), Nepraš P. (Jar.), Doležal T. (UH), Měrka R. (Mařatice), Remeš L. (Kněžpole).
63 Botek F. (Kudlovice), Procházka J. (Tupesy), Gajdošík F. (Jar.), Schön J. (Mistřice), Omelka J. (Bánov), Slováček K. (UH), Pokorák V. (Ořechov), Salvet P. (Bojkovice), Pospíšil A. (Bílovice).
62 Kovařík L. (UO), Pauřík A. (Kněžpole), Měrka M. (Jar.), Borýsek Z. (UH), Bělovský Z. (Kněžpole), Pipal V. (Sady), Mikliš ml. M. (Těšov), Stehlíková M. (UB), Vacula P. (UB).
61 Blaha K. (Huštěnovice), Měrková V. (Jar.), Vaculová L. (UB), Stehlík P. (UB), Zapletalová M. (Vlčnov), Mikulka L. (Topolná), Dvořáčková M. (Třebíč), Zemek R. (UB).
60 Mikliš st. M. (Těšov), Lekeš L. (UB), Horká V. (Buchlovice), Andrlík T. (Záhorovice), Hruboš L. (Kněžpole), Omelka M. (Bánov).
59 Hanák K. (Drslavice), Neděla J. (Popovice), Kaňovský T. (Bílovice), Blažková R. (UH), Vacula P. (UB).
58 Kopeček K. (UB), Pauřík J. (Kun.), Zpěvák A. (Sady), Pongo Ĺ. (UH), Šimík V. (Nedakonice), Křiklava Z. (Osvětimany), Zemek J. (UB), Kovařík Z. (Sady), Abrhámová M. (Mařatice).
57 Thomayerová J. (UB), Rýc Z. (Svárov), Pospíšil R. (Bílovice).
56 Hubáček A. (Kunovice), Sucháň J. (Huštěnovice), Červenka J. (Tupesy), Schnürmacherová J. (UB), Pavelka S. (Kudlovice), Rozsypálek M. (Jar.), Jančík M. (Jar.), Skopal L. (Kudlovice), Kadlčík M. (Topolná).
55 Hřib J. (Šumice), Jančová M. (D. Němčí), Křůmal P. (Březolupy), Bělovský M. (Kněžpole).
54 Garžík K. (UH), Štěpaník M. (Babice), Hrubošová J. (Kněžpole), Bartoň P. (Buchlovice).
53 Křůmal F. (Březolupy), Kundera M. (SM), Šimek L. (Bánov), David T. (Sady).
52 Gajdošík S. (UH), Remeš V. (Kněžpole), Schnürmacher F. (UB), Hykl D. (Jar.), Blažek A. (Kun.), Zajacová J. (Kudlovice).
51 Zichová L. (UH), Kučík I. (Jankovice), Jahoda P. (Nivnice), Kaňovský M. (Bílovice), Vaškových R. (Ořechov).
50 Šumíček I. (Kudlovice), Salvet L. (Bojkovice), Schön M. (Mistřice), Šurmánková A. (Jar.).
49 Rýc F. (Svárov), Schnürmacher F. (UB).
48 Brázdil Z. (UH), Kraváček B. (Kudlovice), Ševčík P. (UB), Dvouletý R. (Nedakonice), Volčík V. (UH), Jančová P. (D. Němčí).
47 Hladiš L. (Šumice), Rosík V. (Kudlovice), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Jelínek L. (UH), Skopalová A. (Kudlovice), Remešová R. (Kněžpole).
46 Bukvald P. (SM), Šťasta J. (Huštěnovice), Heja B. (Záhorovice).
45 Bureš J. (Sady).
44 Fusek M. (SM).
43 Bukvald A. (SM), Srnec J. (UB), Dvouletá R. (Nedakonice), Boček D. (UH), Jančová Z. (D. Němčí).
42 Trávníčková A. (Traplice), Bánovský A. (Kněžpole).
41 Adamík O. (Huštěnovice).
40 Fiala L. (UH), Slováček D. (Brno), Mahdalíková B. (Sady).
39 Ludvíček J. (Boršice), Řihák M. (UB), Ježek Z. (Hluk), Macela M. (Mařatice), Kučera M. (UH).
38 Mikulka T. (Topolná), Vaškových M. (UH).
37 Krpal A. (Stříbrnice), Melichárek V. (Jar.).
35 Dobeš A. (UH), Mikliš R. (UB).
34 Kalina L. (UB).
33 Šojdr F. (Šumice), Balaštík A. (Sady).
32 Vlk V. (Jalubí).
31 Hanáček P. (Jar.), Kloček ml. K. (Traplice).
30 Pravdová K. (Vlčnov), Burda L. (Knežpole).
29 Kieryk V. (Mařatice), Katrňák M. (Kudlovice).
27 Kovařík P. (Boršice), Šurmánek M. (Jar.).
26 Kozelková A. (Kněžpole), Krsička P. (Sušice).
24 Kovařík M. (Sady).
23 Holásek R. (UH).
22 Svoboda L. (Podolí).
18 Kret Š. (UO), Španiel O. (M. Písek).
17 Kaňovská M. (Bílovice).
16 Frola M. (Salaš).
15 Střítecký M. (Huštěnovice).
14 Kazík J. (Mařatice), Máčala J. (Vážany).
12 Šopíková B. (Bánov), Juračka M. (Sady).
11 Němec P. (Kostelany n/M.).
10 Pipalová M. (Sady).
9 Škrášek P. (UH).
8 Paurik M. (Sady), Palinková D. (UH).
7 Podškubka L. (Vlčnov), Glac J. (ONV).
5 Kašný P. (Kněžpole), Páchová M. (Polešovice).
4 Duda F. (Březolupy), Marek D. (Kostelany n/M.).
3 Hejda V. (SM), Buš V. (Kudlovice), Grebeníček J. (Sady), Michalec R. (UH).
2 Surma J. (Sady).
1 Duda F. (Březolupy).

SPRÁVNÉ VÝSLEDKY 11. KOLA
1. 0:0   2. 1:6   3. 2:1   4. 3:2   5. 0:1   6. 4:2   7. 1:3


Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace