Předposlední kolo zatím bez vítěze

Předposlední kolo zatím bez vítěze
Uherské Hradiště Sport 11 / 03 / 2012

Předposlední kolo HOPE pětky přineslo trojici tipujících, kteří uhráli po osmi bodech. Kdo vyhraje, se rozhodne až v telefonním rozstřelu. Tam se rozhodovalo i o vítězi kola minulého, kterým se stal Zbyněk Rýc ze Svárova.
8 S. Gajdošík (UH), F. Botek (Kudlovice), A. Bukvald (SM).
7 M. Doležalová (UH), M. Vaškových (UH), F. Rýc (Svárov), J. Bělovská (Kněžpole).
6 L. Kalina (UB), K. Blaha (Huštěnovice), M. Abrhámová (Mařatice), J. Mazurková (UH), Z. Borýsek (UH), M. Zapletalová (Vlčnov), J. Pauřík (Kun.), V. Šimík (Nedakonice), Ľ. Pongo (UH), A. Pauřík (Kněžpole), J. Ludvíček (Boršice), P. Svoboda (Mor. Písek), F. Křůmal (Březolupy).
5 D. Hykl (Jar.), M. Weintrittová (Míkovice), A. Bánovský (Kněžpole), J. Mazůrek (Kun.), L. Jelínek (UH), P. Gabriel (UH), Z. Brázdil (UH), M. Omelka (Bánov), V. Volčík (UH), J. Omelka (Bánov), J. Zemek (UB), M. Janůšek (UH), Z. Bělovský (Kněžpole), M. Ebnerová (SM), I. Mařák (UH), V. Měrková (Jar.), F. Šupka (Kun.), M. Bělovský (Kněžpole), R. Holásek (UH), A. Hubáček (Kun.), M. Plundrák (Mor. Písek), J. Schön (Mistřice), E. Ebner (SM), Z. Rýc (Svárov).
4 F. Gajdošík (Jar.), M. Kundera (SM), P. Večeřa (UH), A. Kolaja (Svárov), T. Doležal (UH), M. Měrka (Jar.), A. Kolaja ml. (Svárov), M. Křůmalová (Březolupy), P. Ševčík (UB), M. Rozsypálek (Jar.), V. Kadlčíková (Popovice), P. Bukvald (SM).
3 K. Kopeček (UB), M. Bečica (Mařatice), V. Melichárek (Jar.).

Průběžné pořadí
57 M. Doležalová (UH).
50 V. Kadlčíková (Popovice), J. Schön (Mistřice).
48 M. Měrka (Jar.), A. Hubáček (Kun.).
46 P. Večeřa (UH), I. Mařák (UH).
45 A. Kolaja (Svárov), L. Jelínek (UH), P. Svoboda (Mor. Písek).
44 J. Zemek (UB), A. Pauřík (Kněžpole), D. Hykl (Jar.).
43 F. Botek (Kudlovice), M. Bečica (Mařatice), M. Rozsypálek (Jar.).
42 M. Plundrák (Mor. Písek), Z. Borýsek (UH), V. Šimík (Nedakonice).
41 Ľ. Pongo (UH), M. Bělovský (Kněžpole), P. Gabriel (UH).
40 K. Blaha (Huštěnovice), M. Abrhámová (Mařatice), J. Omelka (Bánov), J. Ludvíček (Boršice).
39 F. Gajdošík (Jar.), J. Bělovská (Kněžpole), K. Kopeček (UB).
38 J. Mazůrek (Kun.), L. Kalina (UB).
37 S. Gajdošík (UH), M. Zapletalová (Vlčnov), M. Janůšek (UH).
36 J. Pauřík (Kun.).
35 M. Kundera (SM), V. Volčík (UH), D. Urban (Nedachlebice), F. Rýc (Svárov), Z. Rýc (Svárov), P. Ševčík (UB).
33 Z. Bělovský (Kněžpole), A. Bánovský (Kněžpole).
32 M. Omelka (Bánov), Z. Brázdil (UH).
31 F. Šupka (Kun.), V. Melichárek (Jar.), J. Mazurková (UH).
29 A. Kolaja ml. (Svárov), A. Bukvald (SM).
28 T. Doležal (UH), V. Měrková (Jar.), E. Ebner (SM).
27 M. Weintrittová (Míkovice).
25 F. Křůmal (Březolupy), M. Vaškových (UH).
24 R. Holásek (UH).
23 R. Kouřil (UH).
21 P. Bukvald (SM).
15 A. Krpal (Stříbrnice), M. Ebnerová (SM).
14 M. Křůmalová (Březolupy), L. Krejčiřík (Luhačovice).
10 P. Křůmal (Březolupy).
7 P. Bečicová (Mařatice).
4 A. Doležalová (UH).
2 M. Kučera (UH), M. Macela (Mařatice).
Správné výsledky 10. kola
1. 3:2  2. 8:0  3. 6:0  4. 2:7  5. 2:1




Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace