Překvapili v Provodově

Sport 25 / 05 / 2011

1.Valašský FC - Hluk 1:3 (1:0)
 V 17. minutě Melichařík krásně zatáhl míč a Lukáš Malíř z první poslal míč do sítě. Ve druhé půli domácí vyklidili pole a byli potrestáni v 58. minutě Juráskem.  V 86. minutě si střelu Miroše srazil do vlastní sítě Balejík. V poslední minutě domácí obránci váhali s rozehrávkou, míč jim sebral Straka a do prázdné branky pečetil na 1:3. Rozhodčí: Veselský, 100 diváků.
Hluk: Fojtík - Miroš, A. Machala, J. Machala, Botek, Dufka, Jurásek, Bachánek, Říha, O. Machala, Minařík. Střídali: Straka, Šimčík.
Provodov - Dol. Němčí 0:2 (0:1)
Hostům vyšel ideálně vstup do zápasu; ve 2. min. unikl rychlý T. Stojaspal a poslal hosty do vedení. V 81. min.,  Hlavňovský neproměnil penaltu. Hosty tento moment posílil a v závěrečné minutě Šmehlík pečetil důležitou výhru. Rozhodčí B., Konečný, 50 diváků.
Dol. Němčí: Bobčík - Krňáček M., Šmehlík, Krchňaček P., Kadlček T., Pochylý, Bída, Stojaspal T., Cmol, Stojaspal M., Skopal. Střídal: Stojaspal K.
Kateřinice - O.N.Ves 5:2 (2:0)
Hned po výkopu se domácí ujali vedení. Ve 40. minutě vznikl před brankou hostů závar, ve kterém se nejlépe orientoval Kotrla - 2:0. V 61. minutě proměnil penaltu Pokorný. V 80. minutě  brankář hostů neudržel střelu Cahlíka a Kotrla jen doklepl míč do sítě - 3:1. Střídající Voráč v 83. minutě dal hostům šanci, neboť snížil na 3:2. Jenže v závěru se probudili také kateřiničtí útočníci. Rozhodčí Šťastný, ČK: Zálešák R. st. (O.N.V.), 100 diváků.

Spytihněv - Luhačovice 3:1, Holešov - Chropyně 3:0 (1:0), Slušovice - Vigantice 2:1 (1:0), FC Vsetín - Morkovice 0:3 (0:3), Vel.Karlovice - Val. Klobouky 5:0