Premiérový jarní střelec

Premiérový jarní střelec
Praha Sport 15 / 03 / 2010

Nejvýraznějším mužem utkání byl Lukáš Fujerik, který svůj výkon odstartoval první jarní brankou Slovácka už v deváté minutě. „Dostal jsem míč zprostřed hřiště na kraj, špatně jsem si jej zpracoval, tak jsem jej už nechtěl nahrávat. Přivřel jsem proto oči, napálil to a díky bohu to tam spadlo na zadní tyčku.“
V týdnu jste měl drobné zdravotní problémy. Co vám bylo?
Po zápase s Brnem mě trochu tahalo zezadu koleno, tak jsem byl u lékaře a dostal jsem injekci proti bolesti. Za dva dny jsem trénoval a bylo to bez problémů.
Cítil jste koleno i v zápase?
Ne,ne. Bylo to pořádku.
Vstřelená branka nebyla vaší jedinou šancí. Byl jste neaktivnějším hráčem Slovácka. Která z těch střel byla nejblíže brance?
Asi ta z úvodu druhé půle, když jsem to napálil z voleje. Gólman to trochu lízl a podle mě to měl být roh. Rozhodčí ale říkal, že to chytal už za čárou. Škoda. Mohl to být parádní roh.
Byla remíza oboustranně zasloužená?
Ke konci měla velkou šanci i Bohemka hlavou. Takže asi spravedlivá remíza. V naší situaci ale s bodem být spokojeni nemůžeme. Měli jsme podle mě na víc.
S jakou taktikou jste šli do utkání? Vypadalo to, že jste do utkání vlétli.
Chtěli jsme hrát ze zabezpečené obrany. Nedostat góla a pokoušet se o brejky, Venca i já. Švanci nám to měl sklepávat. Myslím, že se nám dařilo hrát i normálně. Nejen na brejky, postupným útokem.
Máte před sebou Slávii. Bod vás před tímto utkáním povzbudí a nebo budete cítit ještě větší tlak?
Těžko říci. V naší situaci je bod málo, ale v pondělí máme Slávii a musíme ji zvládnout. Nemůžeme se zaobírat tím, co bylo, ale jít zápas od zápasu.
Překvapili vás domácí něčím?
Ne. Věděli jsme o výborných standardkách. Bohužel nás z jedné potrestali.“

autor: noname

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace