Přestřelka v Babicích pro Staré Město

Slovácko Sport 18 / 08 / 2010

Okresní soutěž 2. kolo

Babice - St. Město 3:4 (1:2)
Branky: 54., 84. Smělík M., 36. Horsák D. - 10. Vlček P., 19. Šopík R., 52. Grebeň M., 58. Žajdlík J.
ŽK: 42. Macháček P., 54. Buksa R., 58. Lahola M. - 32. Müller T., 63. Grebeň M., 80. Vlček P., 81. Ševčík I.
ČK: 78. Lahola M. (Babice).
Rozhodčí: Tomáš Polášek (7,2) - Jaroslav Říha (laik), Pavel Vlček (laik). Delegát utkání: Stanislav Karlík.
Babice: Hájek M. - Soldán L., Smělík M., Říha L., Poiselt A., Macháček P., Litoš F., Liška J. (55. Lahola M.), Koukal P. (68. Bíček L.), Horsák D., Buksa R. Trenér: Marcel Litoš.
St. Město: Hodulík J. - Žajdlík J., Vlček P., Vaněk T. (46. Grebeň M.), Šobáň P., Ševčík I., Panáček M., Müller T. (65. Svoboda O.), Daťko J., Andrýsek M., Šopík R.
Trenér: Radek Bouřa.
Do první půle nastoupili aktivněji hosté, hned v 10. minutě poslal míč do branky Vlček. Za 9. minut byl stav 0:2 pro hosty, trefil se Šopík. Ve 36. minutě se v pokutovém území skácel Smělík a Babice snížily z penalty na 1:2. Začátek druhého poločasu byl rušný z obou stran. Skóre otevřeli znovu hosté, tentokrát uspěl Grebeň. V 54. minutě Babice snížily zásluhou Smělíka. Gólovou šestiminutovku uzavřel hostující Žajdlík, který v 58. minutě zvýšil na 2:4. V 78. minutě se musel poroučet domáci Lahola, který viděl po druhé žluté kartě červenou. V 83. minutě se podařilo domácím snížit na 3:4, opět z kopačky Smělíka. Posledních 10. minut patřilo domácím, ale bohužel už se svého náporu nic nevytěžili.
Nejlepší hráči: Milan Smělík - Pavel Vlček

Kněžpole B - Bánov 4:1 (2:1)
Branky: 14., 68. Flíbor T., 35. Kozelek M., 55. Hubáček D. - 10. Vaňhara J.
ŽK: 75. Křen M. - 25. Mikyska M.
Rozhodčí: Lubomír Drozdy - Patrik Blažek, Břetislav Polanský (laik).
Kněžpole B: Vyorálek J. - Večeřa M. (46. Varga T.), Slavík M., Palčík R. (78. Haša M.), Křen B. (72. Křen M.), Kozelek M., Janík V., Hubáček D., Hruboš P., Hruboš L., Flíbor T. Trenér: Zbyněk Grubl.
Bánov: Polanský T. - Velecký J. (71. Vrábel R.), Vaňhara J., Polanský L., Pavlíček A., Mikyska M. (36. Mahdalíček J.), Mahdalíček P., Mahdal P., Guryča R., Gorčík L. (56. Staroba P.), Horňák L. Trenér: neuveden.
Utkání se hrálo za krásného slunečného počasí. Hosté se po úvodním náporu ujali vedení, už v 10. minutě se prosadil Vaňhara. Kněžpole se nemohla dostat k brance soupeře, ve 14. minutě ale po Flíbortově střele vyrovnala. Hosté sice byli i nadále v poli lepší, ve 35. minutě však podruhé inkasovali. Při teprve druhém protiútoku domácích se ujala Kozelkova rána - 2:1. Ve druhém poločase domácí už zpřesnili hru, začali více útočit, převzali iniciativu a hosté za velkého horka odpadli. Domácí toho využili, v 55. minutě zvyšoval po líbivé kombinaci Hubáček už na 3:1. Domácí pak v 68. minutě pečetili výsledek Flíbortem na 4:1. Utkání mělo dobrou úroveň, v hledišti byl i nový předseda OFS Miko.
Nejlepší hráči: Tomáš Flíbor - Aleš Pavlíček

Korytná - Buchlovice 1:4 (1:1)
Branky: 36. Navláčil O. - 7. Marek B., 65. Kotek J., 78. Křiva D., 83. Jurča A.
ŽK: 11. Bublík I. - 15. Kotek J., 68. Procházka J., 75. Hlůšek R.
Diváci: 90.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Jiří Dolinský, Josef Flasar (laik).
Korytná: Gylik T. - Zelínka E., Vacula J., Popelka D., Navláčil O., Medůsek M., Janča J. (53. Flasar V.), Čeno B., Bublík I. (24. Persona P.), Popelka L., Machala J. Trenér: Patrik Persona.
Buchlovice: Mlčák P. - Vojtěšek M., Šarata R., Procházka J., Marek B., Křiva D., Kotek J. (82. Tomešek Z.), Jurča A., Hlůšek R., Hlůšek P. (46. Prášilík P.), Kovařík P. Trenér: Petr Sontag.
Hosté v první půli ovládli hru a zatlačili domácí, kteří se bránili a z tlaku vyšla v 10. minutě penalta. Postavil se k ní Marek a na podruhé dal na 1:0. Hosté tlačili, měli i šance, ale Křiva ani Jurča je nevyužily. Domácí se otřepali z tlaku hostí, zatlačili hosty a ve 36. minutě se dočkali vyrovnání po přímém kopu Navrátila. Ve druhé půli hosté opět vyvinuli tlak a dostali se do rychlého vedení. V 65. minutě si na centr naběhl Kotek a s přehledem zvýšil na 1:2. Od té chvíle Buchlovičtí přebrali iniciativu a přehrávali domácí, kteří pouze odkopávali a chybovali v pokutovém území. Když srazili v šestnáctce pronikajícího Hlůška, kopal se pokutový kop. Na 3:1 zvýšil Křiva. To ale nebylo ze strany hostí vše. V 83. minutě přidal čtvrtý zásah Jurča.
Nejlepší hráči: Ondřej Navrátil - Adam Jurča

Mařatice - O. N. Ves B 3:1 (1:1)
Branky: 31. Šenk P., 70. Tyl V., 85. Lžičář M. - 27. Kreisl R.
ŽK: 85. Rýdl L., 86. Vyorálek D. - 46. Jirásek A., 66. Kreisl R.
ČK: 66. Jirásek A., 85. Szabo T. (O. N. Ves B).
Diváci: 150.
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Ivan Mařák (laik), Lukáš Skočovský (laik).
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J., Vyorálek D., Tyl V. (78. Lžičář M.), Šenk P., Prekop D., Mrkva M., Kroča M. (90. Měrka R.), Kovács L., Janků A. (46. Rýdl L.), Bída L. Trenér: Václav Chvojka.
O. N. Ves B: Husár P. - Voráč M. (66. Němec M.), Štěrba J. (90. Kvapil R.), Szabo M., Slezák Z., Kreisl R., Jirásek A., Hábl O., Franěk P., Tvrdoň M. (75. Szabo T.), Kusák M. Trenér: Michal Kusák.
Utkání začalo za příznivého počasí, které přihrávalo spíše hostům. Ti ovládali hru, jejich šance ale končily v náručích gólmana. Domácí se sice probrali, první se ale trefili hosté. Gól padl z velmi pohledného přímého kopu. To domácí probralo, Šenk ve 31. mninutě srovnal po sokua od poloviny hřiště. Druhý poločas už byl v režii domácích. Chvíli poté, kdy šel po druhé žluté kartě ze hřiště Jirásek, se k odraženému míči dostal Tyl a byla z toho další branka - 2:1. To hosty nepoložilo. Zvedli se, ale domácí měli výborného gólmana, který pochytal vše. Po druhém zaváhání hostí, kdy udělal velkou hrubku Szabo, který dostal červenou kartu, skóroval Lžičář a zvýšil na 3:1.
Nejlepší hráči: Ondřej Matoušek - Rostislav Kreisl

Pitín - Huštěnovice 1:0 (1:0)
Branky: 33. Krahula L.
ŽK: 89. Jančařík M. - 18. Černý P., 21. Puškáč L., 84. Vaverka A.
Diváci: 40.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Petr Kliment (laik), Jiří Pollach (laik).
Pitín: Urbánek P. - Voda M., Vladár J. (65. Jančařík M.), Švehlík F. (79. Berčík P.), Navrátil M., Lukáš D., Krahula L., Jurásek L., Hasoň L. (90. Hanuš J.), Bureš M., Berčík P. Trenér: Pavel Berčík.
Huštěnovice: Střítecký O. - Vaverka T. (87. Vašíčka M.), Vaverka A., Umlauf M., Silný J., Puškáč L. (70. Grebeníček Z.), Petrželka J., Malenovský P., Hruboš Z., Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
Pitín na azylovém hřišti v Komni začal lépe a měl více ze hry. Do první šance se domácí dostali v 5. minutě Krahulou, ale obrana hostí na poslední chvíli odkopla míč na roh. V 10. minutě nebezpečně hlavičkoval z malého vápna Vaverka, ale těsně vedle. Postupem času se hra vyrovnala a hrálo se mezi šestnáctkami. Ve 33. minutě udeřili domácí. Krahula poslal míč z osmnácti metrů k levé tyči Stříteckého branky - 1:0. I druhý poločas vyšel lépe domácím, kteří po rohovém kopu nastřelili břevno. V 60. minutě zahrával trestný kop domácí Bureš, ale Střítecký míč vytěsnil na rohový kop. Hosté zahrozili v 65. minutě Puškáčem, ale ten z malého vápna netrefil branku. V samém závěru utkání domácí už jen nastřelili tyč.
Nejlepší hráči: Luděk Jurásek - Pavel Černý

Popovice - Hradčovice 2:6 (1:2)
Branky: 6. Knot M., 69. Rosůlek L., 75. Smolík A., 85. Šácha P. - 72., 83. Mikulec D., 33. Urubčík Z., 45. Cmol M.
ŽK: 55. Šácha P. - 40. Mikulec J., 81. Mikulec D.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Ivan Junaštík (laik), Vladimír Hlaváč (laik).
Popovice: Šesták V. - Tetera T., Šácha P., Smolík A., Prajza M., Omelka J., Mikulec P., Mikulčík R., Knot M. (53. Musil O.), Hladný T., Dufka M. (25. Rosůlek L., 77. Kolečkář L.). Trenér: Roman Bureš.
Hradčovice: Kulhavý D. - Urubčík Z., Mitáček L., Mikulec J. (67. Horák P.), Mikulec D., Jurčík D., Indra T. (62. Coufalík M.), Hlaváč V., Fábry I., Daněk O. (86. Máčala R.), Cmol M. Trenér: Ludvík Cmol.
Domácí zahodili v první půli mnoho šancí. Skóre otevřel už v 6. minutě Knot, který po nádherném centru skóroval k tyči. Ve 33. minutě Urubčík nevěděl co s míčem. Natáhl, vystřelil ze třiceti metrů a míč skončil v síti - 1:1. Domácí opět zahodili několik vyložených šancí a to se jim nevyplatilo. Cmol ze 30 metrů opět napřáhl a byl z toho další krásný gól - 1:2. Druhý poločas domácí nastoupili s odhodláním s výsledkem něco udělat, jenže v 69. minutě si dali vlastní gól. Tato branka s nimi zacloumala. Za tři minuty se znovu měnilo skóre - 1:4. Domácí rezignovali, v 83. minutě Mikulec zvyšoval už na 1:6. V 85. minutě snížil Šácha z penalty na 2:6.
Nejlepší hráči: Pavel Šácha - Dalibor Mikulec