Přípravu narušily tropy

Uherské Hradiště Sport 01 / 09 / 2011

Druholigoví hokejisté HC Uherské Hradiště utrpěli v přípravě na novou sezonu druhou porážku, když se vrátili s osmibrankovým přídělem ze Vsetína.
Vsetín - Uh. Hradiště 8:2 (5:0, 2:0, 1:2)
Valaši vletěli do zápasu jako uragán, brankáře Kůdelu překonali v první, třetí a páté minutě. A když v 16. minutě skórovali popáté, do klece zamířil Karel Heneš. Hradišťští se ani za jeho vydatné pomoci už do hry nedostali, stav korigovali dvěma góly až za stavu 0:7. „Souboj jsme absolvovali s rozhozenými lajnami, ani jedna nehrála v kompletním složení. Nástup domácích jsme nezachytili. Z porážky žádné závěry ale nedělám, je to stále jen příprava,“ uvedl Petr Sakrajda, kouč poražených. Branky: Kadlčík, Němec.
UH. HRADIŠTĚ: Kůdela (16. Heneš) - Šťastný, Šafařík, Sladký, Krystýnek, Matula, Vodák, Stašek, Měšťánek - Pospíšil, Němec, Mikeš - Sršeň, Antonivič, Červenka - Karpíšek, Křemeček, Hrabec.