Připsali si druhou porážku

Sport 18 / 10 / 2011

Stejně jako prvoligové áčko dopadlo i třetiligové béčko. Na domácím hřišti prohrálo 1:3 a připsalo si tak druhou porážku v řadě.
1.FC Slovácko B - Uničov 1:3 (1:2)
Trenér Palinek měl opět k dispozici několik prvoligových hráčů, ovšem ani ti nedokázali zabránit porážce. Přitom Slovácko nezačalo vůbec špatně. Už v 5. minutě tečoval centr do brány Perůtka. Hosté ale nesložili zbraně a postupně přebírali otěže zápasu. Ve 27. minutě se dočkali i vyrovnání. Poté už Uničov na hřišti doslova kraloval a bylo jen otázkou času, kdy vstřelí druhou branku. Ta přišla až v samém závěru prvního poločasu. Do největší šance se dostal Hlúpik, ale branka z toho nebyla. Hosté své vítězství pečetili pět minut před koncem třetí brankou.
Branka: Perůtka
Slovácko: Matalyha - Perůtka, Reinberk, Franta, Malý - Hlúpik (83. Bančák), Volešák (46. Jeleček), Borusík, Kerbr - Čtvrtníček (62. Ohnutek), Lukáš.