1.FC Slovácko - Hr. Králové 1:1 (0:0)

Branka: 60. Franta z pen
ŽK: Svízela, Hlúpik, Franta.
Slovácko: Heča - Habanec, Kolínek, Daníček, Horák - Ondica, Svízela, Franta, Jeleček - Haša (80. Bančák), Hlúpik (88. Mikulica). Trenér Anton Mišovec:
V utkání bylo Slovácko aktivnější, vytvořilo si víc gólových šancí, trefilo tyč Horákem a spojnici břevna a tyče Hašou, přesto nezvítězilo. V 60. minutě po faulu na Hlúpika proměnil pokutový kop Franta. V 82. minutě po dlouhém nakopnutém míči soupeř šťastně vyrovnal. Bylo to utkání dvou rozdílných stylů hry, soupeř hrál bez mezihry a nakopával míče, Slovácko se snažilo tvořit, ale svou převahu nevyjádřilo více vstřelenými góly.
U 17
1.FC Slovácko - Hr. Králové 4:1 (3:0)

Branky: Vyskočil, Pochylý, Kovář 2
Slovácko: Motyčka - Hladiš, Michna, Lipoti, Forro - Dolina (65. Fránek), Bartoš (5. Banasík), Masár, Pochylý (47. Prajza) - Kovář, Vyskočil (55. Sladký). Trenér: Jan Somberk.
Ve druhé minutě se zranil Bartoš, který musel v 6. minutě vystřídat pro zranění, to už ale Slovácko vedlo 2:0. Poté se mladí borci Slovácka uklidnili a Hradec vycítil šanci, ale do vyložených šancí se nedostával. Ve 20. minutě zvyšovalo na 3:0. Hned po změně stran z rohu Hradec snížil na 3:1 a dostal se do trvalejšího, asi tak patnáctiminutového tlaku, kdy Slovácko podržel gólman Motyčka, který chytil čtyři tutovky. V 65. minutě šel Dolina sám na gólmana, ale nedal. Definitivní pojistku dal v 86. minutě Kovář, který vsítil svůj druhý gól.