Probuzení už přišlo pozdě

Uherský Brod Sport 09 / 05 / 2015

Levou nohou vykročili do nového extraligového ročníku inlinisté IHC Uherský Brod. Omlazený kádr padl v Přerově, kde bylo vymalováno už po dvou čtvrtinách, po nichž domácí vedli 4:0.
Přerov - UH. BROD 8:3
Hanáci notně posílili a už v 6. minutě otevřeli skóre. I když jejich další šance dlouho likvidoval výborný gólman Haloda, nakonec náporu neodolal a ve druhé části třikrát lovil puk ze síťky. Šance měli i hosté, ovšem Vaněk, Surý ani Doležálek na Dohnala nevyzráli. To se podařilo až na začátku třetí části Hečovi, který svým druhým gólem snížil ještě na 5:2. Třetí gól přidal Surý, ale závěrečné drama se nekonalo. Přerov se totiž v posledních dvou minutách třikrát trefil do černého. Branky: Heča 2, Vaněk. Čtvrtiny 1:0, 3:0, 1:2, 3:1.
UH. BROD: Haloda – J. Vaněk, Woska, Surý, Mrázik, Pavlůsek, Vyoral, Kartůsek, Heča, P. Vaněk, Doležálek, Haring.