Procházka vítězem sedmého kola

Procházka vítězem sedmého kola
Uherské Hradiště Sport 29 / 09 / 2016

Parádní odhad výsledků znamenal pro Jiřího Procházku z Tupes vítězství v sedmém kole Jarošovské pivo Slovácké sedmy. V celkovém pořadí se na průběžné první místo probojoval Ladislav Kalina z Uh. Brodu.

13 J. Procházka (Tupesy).
11 J. Šurmánek (Jar.), L. Kalina (UB).
10 J. Javor (Vlčnov).
9 V. Kadlčíková (Popovice), M. Hyklová (Jar.), Z. Brož (Jar.), J. Medek (Topolná), Z. Borýsek (UH), J. Mikulíková (Kudlovice).
8 V. Tomáštík (UH), J. Hřib (Šumice), V. Melichárek (Jar.), L. Hanáček (UB).
7 I. Štefko (UB), J. Zemek (UB), L. Salvet (Bojkovice), A. Zpěvák (Sady), F. Vaverka (Huštěnovice), Z. Mahdalík (Korytná), M. Doležalová (UH), J. Srnec (UB), L. Mikulka (Spytihněv), R. Dvouletý (Nedakonice), R. Dvouletá (Nedakonice), K. Kopeček (UB).
6 O. Hlavinka (Jar.), A. Janošek (Kudlovice), M. Šurmánek (Jar.), A. Pauřík (Kněžpole), L. Zichová (Traplice), F. Botek (Kudlovice), T. Janošek (Kudlovice), M. Jančík (Jar.), D. Hykl (Jar.), R. Měrka (Mařatice), I. Mařák (UH), P. Večeřa (UH), M. Zapletal (Kudlovice), A. Bánovský (Kněžpole).
5 L. Mikulík (Kudlovice), R. Holásek (UH), M. Weintrittová (Míkovice), E. Ebner (SM), J. Jakšík (Topolná), M. Rozsypálek (Jar.), O. Adamík (Huštěnovice), M. Krsičková (Sušice), F. Šupka (Kun.), A. Kolaja (Svárov), V. Šipková (Jar.), M. Kundera (SM), Z. Bělovský (Kněžpole), J. Hrubošová (Kněžpole), P. Ševčík (UB), V. Měrková (Mistřice).
4 F. Kocáb (Nedachlebice), M. Anger (Jar.), V. Volčík (UH), Z. Brázdil (UH), F. Rýc (Svárov), M. Hlavinková (Jar.), Z. Tomešek (Velká n/V.), J. Bělovská (Kněžpole), P. Krsička (Sušice), P. Svoboda (Mor. Písek), J. Mazurková (UH), M. Bělovský (Kněžpole), L. Lekeš (Bánov), M. Janůšek (UH), F. Kozelek (Topolná), Z. Křiklava (Osvětimany).
3 P. Hruboš (Kněžpole), Z. Jančová (Ostrava), M. Janošek (Kudlovice), J. Schön (Mistřice), M. Vaškových (UH), J. Kazík (Sušice), Z. Rýc (Svárov), I. Kučík (Jankovice), A. Kolaja ml. (Svárov), P. Jančová (D. Němčí), J. Omelka (Bánov), M. Schön (Mistřice), J. Nikl (UH), M. Měrka (Mistřice), M. Plundrák (Mor. Písek), M. Brožová (Jar.), S. Gajdošík (UH), J. Mazůrek ml. (Kun.), P. Janošek (Kudlovice), K. Blaha (Huštěnovice), A. Andrlíková (Záhorovice).
2 J. Matulka (UH), V. Remeš (Kněžpole), J. Mazůrek st. (Kun.), J. Pauřík (Kun.), F. Piňos (Hluk), M. Kotásková (UH), J. Prachman (Tupesy), M. Mikliš st. (Těšov), J. Horký (Nedakonice), P. Hlavinka (Jar.), A. Trávníčková (Traplice), L. Janošková (Kudlovice), M. Čech (Kudlovice), P. Zelinka (D. Němčí), L. Kovařík (UO), M. Jančová (D. Němčí), J. Červenka (Tupesy), L. Svoboda (Podolí).
1 F. Hráček (UH), Š. Kret (D. Němčí), J. Čech (UH), T. Doležal (UH).

Průběžné pořadí
55 L. Kalina (UB).
53 V. Melichárek (Jar.).
51 Z. Borýsek (UH).
50 J. Medek (Topolná), I. Mařák (UH), L. Hanáček (UB).
49 V. Kadlčíková (Popovice), V. Šipková (Jar.), M. Zapletal (Kudlovice).
48 K. Kopeček (UB), M. Brožová (Jar.), Z. Mahdalík (Korytná), F. Kozelek (Topolná).
47 J. Schön (Mistřice), J. Hřib (Šumice).
46 J. Zemek (UB), J. Horký (Nedakonice), O. Adamík (Huštěnovice), K. Blaha (Huštěnovice), M. Doležalová (UH), M. Hyklová (Jar.).
45 P. Ševčík (UB), J. Javor (Vlčnov), A. Janošek (Kudlovice), J. Mazurková (UH).
44 M. Šurmánek (Jar.), A. Kolaja ml. (Svárov), M. Plundrák (Mor. Písek), P. Jančová (D. Němčí).
43 M. Rozsypálek (Jar.), J. Procházka (Tupesy), P. Svoboda (Mor. Písek), M. Anger (Jar.), R. Měrka (Mařatice), L. Zichová (Traplice).
42 L. Salvet (Bojkovice), L. Kovařík (UO), A. Kolaja (Svárov), M. Krsičková (Sušice), J. Prachman (Tupesy), O. Hlavinka (Jar.), P. Krsička (Sušice).
41 V. Měrková (Mistřice), M. Měrka (Mistřice), L. Mikulík (Kudlovice), V. Volčík (UH).
40 D. Hykl (Jar.), Z. Brož (Jar.), I. Štefko (UB), J. Srnec (UB), M. Kundera (SM).
39 P. Zelinka (D. Němčí), M. Mikliš st. (Těšov), P. Večeřa (UH), F. Botek (Kudlovice), F. Vaverka (Huštěnovice).
38 J. Bělovská (Kněžpole), J. Jakšík (Topolná), Z. Křiklava (Osvětimany), K. Šturma (Jar.).
37 A. Pauřík (Kněžpole), I. Kučík (Jankovice), F. Kocáb (Nedachlebice), L. Mikulka (Spytihněv), J. Červenka (Tupesy), J. Omelka (Bánov).
36 M. Jančová (D. Němčí), F. Rýc (Svárov), A. Zpěvák (Sady), J. Nikl (UH).
35 A. Andrlíková (Záhorovice), F. Šupka (Kun.), Z. Rýc (Svárov), M. Hlavinková (Jar.).
34  J. Matulka (UH), R. Holásek (UH), P. Janošek (Kudlovice).
33 P. Hlavinka (Jar.), Z. Bělovský (Kněžpole).
32 M. Janošek (Kudlovice), V. Tomáštík (UH).
31 R. Kouřil (UH), M. Schön (Mistřice), S. Gajdošík (UH), M. Weintrittová (Míkovice), J. Šurmánek (Jar.), E. Ebner (SM).
30 M. Čech (Kudlovice), Z. Tomešek (Velká n/V.), J. Mazůrek st. (Kun.).
29 J. Pauřík (Kun.), M. Janůšek (UH).
28 T. Doležal (UH), R. Dvouletý (Nedakonice).
27 Š. Kret (D. Němčí), M. Bělovský (Kněžpole), A. Bánovský (Kněžpole), J. Mazůrek ml. (Kun.).
26 Z. Brázdil (UH), V. Remeš (Kněžpole).
25 J. Hrubošová (Kněžpole), R. Dvouletá (Nedakonice).
24 F. Piňos (Hluk), L. Svoboda (Podolí), L. Lekeš (Bánov), J. Čech (UH), M. Kotásková (UH).
23 M. Vaškových (UH).
22 A. Trávníčková (Traplice), J. Mikulíková (Kudlovice).
21 J. Mikulková (Spytihněv).
20 B. Kraváček (Kudlovice), L. Remeš (Kněžpole).
15 A. Sojáková (Nedakonice).
14 P. Hruboš (Kněžpole), Z. Jančová (Ostrava).
13 T. Janošek (Kudlovice).
11 P. Škrášek (UH).
10 L. Janošková (Kudlovice), A. Ševčíková (UB).
8 V. Vlk (Jalubí).
6 M. Jančík (Jar.).
4 L. Lekeš (UB).
3 J. Kazík (Sušice).
2 F. Hráček (UH).

VÝSLEDKY 7. KOLA
1. 3:3   2. 1:1   3. 1:7   4. 0:4   5. 6:2   6. 4:1   7. 2:2

Tagy článku

TOPlist