Prodej permanentek jde do finále

Prodej permanentek jde do finále
Uherské Hradiště Sport 18 / 07 / 2011

Dražší permanentky? Nesmysl! říká ředitel klubu

V nejbližších dnech se budete moci potkat ve slováckém regionu s několika billboardy Buď u toho, které budou zvát na ligový stadion 1.FC Slovácko. Klub tak podporuje závěrečnou fázi prodeje permanentek a zároveň rozhovorem s ředitelem 1.FC Slovácko Vladimírem Krejčím vyvrací zprávy o jejich vyšší ceně.
Jsou permanentky dražší?
V oblastech médií a divácké veřejnosti jsme zaznamenali diskusi, že došlo k výraznému zdražení permanentek. Rozhodně to tak není. Jediná podstatná úprava ceny souvisí s hlavní tribunou, tj. tribunou A, sektorem A2 (kapacita 163 míst). V ostatních sektorech jsou ceny stejné, případně srovnatelné s úrovní předchozího ročníku.
Co je důvodem?
Důvodem je hlavně zájem určité skupiny diváků zajistit si pravidelné zhlédnutí ligových utkání s vysokým komfortem. Za to jsou ochotni platit i zvýšenou cenu (pro klub je to podpora jeho financování). Je přirozené, že pro tento účel byla vybrána tribuna A, která nabízí nejen kvalitu místa (pozice, zastřešení), ale také potenciál rozvoje. V minulém ročníku byl uveden s úspěchem nový produkt, a to V.I.P modrá (na tribuně A), který držitelům této karty za přiměřenou cenu nabízí výborné kryté místo, polstrovanou sedačku, občerstvení ve V.I.P stanu, pravidelný infoservis a jiné výhody. Proto dochází k doplnění produktové řady levnějším, ale i tak velmi zajímavým produktem, a to je tzv. klubová sedačka (sektor A2, kapacita 163 míst). Zde bude exkluzivita místa doplněna polstrovaným sedadlem, informačním servisem a do budoucna pro uvedené sektory zimním přitápěním. To vše umožní uspokojit všechny úrovně zájemců a přitom zvýšeným výnosem podporovat stabilitu a rozvoj klubu.
A co stávající držitelé permanentek na tribunu A?
Všichni stávající držitelé permanentky do sektoru A mohou nabídky přednostně využít, případně jim za stejných podmínek jako v minulém roce bude nabídnuta alternativní náhrada místa.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace