Program soustředění v Turecku

Program soustředění v Turecku
Uherské Hradiště Sport 04 / 02 / 2010

Co je v plánu

Od středy se nachází 23 fotbalistů 1.FC Slovácko v Turecku. V krásném hotelu v Beleku se bude Mazurova družina soustředit na pilování hry. „Je potřeba se sehrát, nacvičit prvky, které chceme do sestavy dostat, a naučit se je praktikovat pro ligu. Dostáváme hodně gólů, je třeba zapracovat na obranné fázi, ale také zrychlit přechod do útoku a u toho využít brejkové hráče, které tady nyní máme,“ nastínil své představy Josef Mazura.

 

Kdo odletěl

Brankáři: Filipko, Vašek, Heča.

Obránci: Formánek, Němčický, Kubáň, Randa, Daníček, Kuncl, Urbánek, Košút.

Záložníci: Jeleček, Kordula, Cleber, Abrahám, Valenta, Zelenka, Fujerik, Perůtka. Útočníci: Chmelíček, Ondřejka, Nestoroski, Švancara.

Do Turecka odletěli i Kordula a Cleber, kteří se pomalu zapojují do tréninku po zranění. Trenér Mazura s sebou vzal také mladíky - Daníčka a Jelečka. „Jsem velmi rád, že je tu máme, bude to pro ně dobrá zkušenost. Když budou pracovat jako doteď, tak se mohou dostat nejprve na lavičku a potom i do sestavy,“ prohlásil. Koho naopak nechal doma, je Michal Gonda, který se nedohodl s vedením na prodloužení smlouvy, a tak se nyní připravuje s B-týmem.

Mazura také nevyloučil, že by se k mužstvu mohl ještě někdo přidat a na soustředění přiletět o něco později. „Máme nějaké tipy na útočníky, myslím si, že bychom potřebovali koncového hráče, který by se pohyboval na hrotě.“

Nastínil také variantu příchodu hráčů, kteří během přípravy nezaujmou a budou vyřazeni v rámci zužování kádru z jiných týmů. „Mohli bychom se posílit o některé z takovýchto hráčů,“ poznamenal.

 

Soupeři

Pátek 5. února - FC Daegu (Jižní Korea, 1. liga)

Pondělí 8. února - Politehnica Iasi (Rumunsko, 1. liga)

Čtvrtek 11. února - FC Rostov (Rusko, 1. liga)

„Myslím si, že tyto týmy mají kvalitu a zápasy s nimi by nám už měly ukázat, jak na tom budeme,“ zhodnotil Mazura.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace