Promarnili dvougólový náskok

Slovácko Sport 12 / 06 / 2013

Vsetín - Boršice 3:1 (2:0)
 V 11. minutě se ocitl na levé straně velkého čtverce Hořelica a parádním angličanem rozvlnil síť překvapeného brankáře Kučíka. Poprvé se hosté dostali do větší šance, která však zaváněla vyrovnáním, až ve 23. minutě po přesném centru Činčaly. Z prostoru malého vápna trefil ale T. Klvaňa jen boční síť. Ve 42. minutě zastavil nedovoleně hostující obránce Vašek v oblouku před šestnáctkou aktivně hrajícího Surovce a Hořelica přesnou střelou po zemi dosáhl druhého úspěchu. Ve 49. minutě zahrávali domácí trestný kop a bylo to 3:0. Boršičtí ještě vycítili šanci, která se jim naskytla od 60. minuty, kdy musel předčasně pod sprchy po druhé žluté kartě vsetínský hříšník Pavlinec. Závaru ve vsetínské šestnáctce využil v 87. minutě Konrád a dosáhl tak alespoň čestného úspěchu. Rozhodčí Poláček, 100 diváků.
Boršice: Kučík - Vašek, Musálek (51. Hromada), Martinec, Zach - Vlček, Konrád, T, Klvaňa, Dufek - D. Klvaňa, Činčala.
Chropyně - Uh. Brod 2:2 (0:1)
 Výkon družstva, které zaujímá první místo tabulky KP,  bylo zklamáním, neboť po většinu času se spíše bránilo, ale když k tomu byla příležitost, využívalo ji beze zbytku k rychlým brejkům, z nichž jeden skončil v 27. minutě v brance dobře chytajícího Večeři - šťastným střelcem byl Dvořák. Druhou půli začali lépe hosté a hned z první akce dorážel Mančík a zvyšoval na 2:0 pro Uh. Brod. Domácí však začali i za nepříznivého vývoje utkání více bojovat a jejich snahu korunoval z trestného kopu Prešnajder, když obstřelil zeď a nedal brankáři hostů šanci. V 75. minutě zaslouženě vyrovnal Vaňhara. Rozhodčí Kozubík, 130 diváků.
Uh. Brodu: Holomek - Solařík, David M., Zemánek, Kúdela - Pochylý, Hruboš F., David F., Dvořák, Mančík - Vojtek, /střídali: Nevařil, Plšek, Josefík/

Slušovice - Provodov 4:1 (0:0), Kateřinice - Vigantice 1:1 Luhačovice - Bystřice p/H. 0:0, 1.Valašský FC - Vel. Karlovice 1:2, Holešov - Vlachovice 2:0 (0:0), Dohrávka: Vel. Karlovice - Bystřice p/H. 2:0

1. Uh. Brod    17    1    6    52:26    52
2. Boršice    15    3    6    59:34    48
3. Bystřice p. H.    13    7    4    41:21    46
4. Provodov    12    6    7    60:46    42
5. Vigantice    11    7    6    48:38    40
6. 1. Valašský FC    12    1    12    46:43    37
7. Kateřinice    11    3    10    45:47    36
8. V. Karlovice    10    3    11    37:36    33