Jarošov - Uh. Ostroh
Slovácko Sport 22 / 10 / 2015

Okresní přebor

Jarošov - Uh. Ostroh 2:1 (0:1)
Branky: 46., 85. Šipka J. - 42. Lopata M. ŽK: 18. Laga D., 44. Krejčiřík Z., 67. Pitr L.  - 45. Pavlas Z., 45. Čápek J., 50. Horák M., 80. Kovařík M. ČK: 90. Kovařík M. (Uh. Ostroh).
Diváci: 136.
Rozhodčí: Martin Fišera - Tomáš Polášek, David Večeřa.
Jarošov: Gajarský M. - Šipka J., Staroba R., Omelka Martin, Malina L. (66. Jurča T.), Laga D. (46. Pitr L.), Krejčiřík Z., Kamočai L., Jančík V., Jančík M., Bobčík P.
Trenér: Radek Vyoral.
Uh. Ostroh: Mrkva J. - Procházka Z., Pavlas Z., Mrkva T. (78. Kusák R.), Lopata M., Kovařík M., Horák M., Durna M., Čápek J., Čagánek R., Stránský F. (68. Šimčík D.).
Trenér: Luděk Jurčeka.
Duel dvou týmů z čela tabulky byl otevřený až do 42. minuty, kdy se prosadil hostující Lopata, 0:1. O několik minut později hosté dosáhli ještě jedné branky, ale pomezní rozhodčí viděl tuto situaci jako ofajdovou, tudíž jim branka nebyla uznána. Po změně stran ve 46. minutě utekl Šipka a snížil na 1:1. Poté se hra otevřela a obě mužstva měla několik příležitostí strhnout vítězství na svou stranu. V 85. minutě utkání rozhodl Šipka, kdy dal vítěznou branku domácích. Před odchodem z hřiště byl vyloučen hostující Kovařík za hrubé nesportovní chování.
Nejlepší hráči: Jan Šipka - Marek Lopata

Bánov - Slavkov 5:1 (4:1)
Branky: 11. (p), 35. Polák V., 45., 84. Velecký R., 15. Vaňhara J. - 30. Stojaspal R.
ŽK: 23. Martinka P., 73. Polanský L., 90. Mahdal D. - 78. Sedlář A. Diváci: 120.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Břetislav Polanský (laik), Pavel Pochylý (laik).
Bánov: Skalník D. - Velecký R., Vaňhara J. (81. Čaňo L.), Suchánek P. (73. Polanský L.), Polák V. (85. Mahdal D.), Martinka P., Mahdalíček P., Mahdal L., Lux R. (64. Polanský T.), Křižko P. (89. Mahdalíček J.), Guryča R.
Trenér: Karel Kopeček.
Slavkov: Hrabec V. - Zimčík P., Stojaspal R. (81. Švardala L.), Rožnovský T. (75. Pištěk M.), Polášek B. (51. Šimek P.), Peter O., Mančík M., Jankůj M., Chovanec M., Halík J. (63. Sedlář A.), Habarta J.
Trenér: Miroslav Mančík.
Domácí dali v 11. minutě z pokutového kopu na 1:0. Skóre otevřel Polák. Od té chvíle převzali iniciativu, zatlačili hosty a v 15. minutě po několika přehrávkách si naběhl na přihrávku Vaňhara a zvýšil na 2:0. Hra se poté uklidnila a vyrovnala, hosté snížili v 30. minutě Stojaspalem, který si zpracoval míč a snížil na 2:1. Ve 35. minutě domácí navýšili na 3:1 po chybě hostující obrany. Domácí byli při chuti i nadále a ve 45. minutě navýšil už na 4:1 Velecký. Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná. Slavkov mohl snížit v 69. minutě, ale Mančík svoji šanci nevyužil. Domácí kopali v 84. minutě roh, který proměnil Velecký, 5:1.
Nejlepší hráči: Vladimír Polák - Roman Stojaspal

Havřice - D. Němčí B 3:2 (1:1)
Branky: 20., 47. Rachůnek T., 78. Franc Z. - 28. Tinka T., 70. Hlaváček J.
ŽK: 15. Buráň R., 65. Doležálek D., 80. Masařík P. - 18. Ježek Vít, 38. Salát J. Diváci: 100.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Marek Slavíček (laik), Radomír Stojaspal (laik).
Havřice: Rachůnek T. I. - Uherek M., Slavětínský R., Rachůnek T., Rachůnek M., Masařík P. (90+1. Bania J.), Maršálek M., Franc Z. (89. Moštěk M.), Doležálek R., Doležálek D. (78. Bania M.), Buráň R. (57. Crla T.).
Trenér: Václav Zámečník.
D. Němčí B: Bobčík M. - Tinka T., Škařupa P. (82. Mahdal A.), Světinský A., Salát J., Míšek J. (57. Ježek Václav), Mikulec M., Krchnáček R. (67. Daněk K.), Ježek Vít, Ježek P., Hlaváček J.
Trenér: Marek Pochylý.
V Havřicích se hrál slušný fotbal s množstvím šancí. Domácí ve 20. minutě zahrávali přímý kop a Rachůnek po dorážce poslal domácí do vedení. O osm minut později se hosté dostali do zajímavé situace, kdy si Tinka obhodil obránce a nedal brankáři šanci a srovnal skóre na 1:1. Druhý poločas jako by hosté zaspali a hned po dvou minutách po rychlém brejku skóroval Rachůnek. V 57. minutě nacentroval Rachůnek Francovi, ale ten z malého vápna překopl bránu. V 70. minutě hosté zahrávali přímý kop, který brankář vyrazil přímo do Hlaváčka, a ten opět srovnal skóre na 2:2. V 78. minutě domácí otočili zápas. V rychlém brejku opět Rachůnek přihrával Francovi, který se tentrokrát nemýlil.
Nejlepší hráči: Tomáš Rachůnek - Petr Ježek

Hluk B - Drslavice 0:1 (0:0)
Branky: 78. Pijáček L.
Diváci: 56.
Rozhodčí: Martin Fišera - Martin Sípek, Karel Vaculík (laik).
Hluk B: Fojtík J. - Tinka Z., Tinka T., Straka J., Nguntual Tum Thoug, Kryl P., Jurásek Š. (46. Klabačka J.), Hrdina I., Hrabal P., Dufka J., Botek Z.
Trenér: Tomáš Horák.
Drslavice: Hroch M. - Zemánek M., Vystrčil M., Vidrman T., Šrámek M., Orlovský M., Machálek J., Machálek I., Máčala R. (71. Pijáček L.), Kňazeje T. (88. Švajda D.), Hroch V.
Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Lídr soutěže z Drslavic přijel na hřiště desátého celku béčka Hluku v roli jasného favorita. O jeho vítězství se ale rozhodlo až dvanáct minut před koncem. Na velmi obtížném terénu hrála obě mužstva kombinační fotbal s šancemi na obou stranách. V prvním poločase se ovšem gólově neprosadilo ani jedno mužstvo. Jediný gól utkání padl v 78. minutě po brejku Lukáše Pijáčka. Domácí si v závěru utkání vytvořili tlak, ale nepodařilo se jim dobře chytajícího gólmana Martina Hrocha prostřelit.
Nejlepší hráči: Josef Fojtík - Martin Hroch

Sušice - Šumice 1:1 (1:1)
Branky: 27. Hastík P. - 9. Marek V.
ŽK: 71. Mikulík Michal, 75. Příplata F. (Sušice). ČK: 40. Mikulík M. - 40. Pilka I. Diváci: 77.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Aleš Jurák (laik), Petr Jiřík (laik).
Sušice: Lašák Z. - Šur V., Šrámek V. (56. Hejda A.), Příplata F., Omachlík D., Mikulík Michal, Mikulík M., Janošek P., Chmelař P., Hastík P., Fojtášek V.
Trenér: Radek Pekárek.
Šumice: Jiřík M. - Valášek P., Pilka S. (46. Šmíd L.), Pilka I., Pančocha J., Ondřej T., Marek V., Mach M. (66. Vykydal M.), Kunovský R., Juřeník M. (80. Ondřej V.), Jahoda D.
Trenér: Martin Zicha.
Hned ve 2. minutě střílel domácí Šur, ale gólman vyrazil na rohový kop. V 9. minutě se dostali hosté do šance a dorážkou z malého vápna otevřel skóre Marek. V 18. minutě založil akci hostující Valášek a z velkého vápna Mach střílel pouze nad břevno. Ve 27. minutě srovnal střelou Hastík. V 57. minutě centroval hostující Valášek a z pravé strany střílel Pančocha, ale gólman se štěstím míč vyrazil. Zbytek utkání se již dohrával v nervózní atmosféře.
Nejlepší hráči: Zdeněk Lašák - Josef Pančocha

Zlámanec - Bílovice 2:3 (1:3)
Branky: 3., 55. Smolka F. - 13., 25. Věrný R., 5. Čechmánek O.
ŽK: 43. Sadil L., 58. Machala O., 60. Koželuh J. - 70. Raichel V. Diváci: 80.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Pavlo Danyuk, Radoslav Říha (laik).
Zlámanec: Kročil J. - Šuta J., Smolka F., Sadil L., Machala O., Křen M. (69. Mimránek M.), Koželuh J., Hubáček A. (81. Šnajdar R.), Duda R., Blaško R. (61. Kutra R.), Bieschel J.
Trenér: Afonso Maquete.
Bílovice: Hanáček L. - Věrný R., Semela E., Raichel V. (85. Dujka F.), Pravdík M., Morava T., Gajdošík E., Fojtík P. (43. Matějík J.), Dujka J. (90. Dostálek A.), Dostálek V., Čechmánek O. (89. Čejka Marek).
Trenér: František Kukla.
Domácí se již ve 3. minutě ujali vedení, když vstřelil branku Smolka. Hostům se podařilo v 5. minutě vyrovnat zásluhou Čechmánka. Hosté pak byli lepším mužstvem a ve 13. minutě zvýšil Věrný na 1:2 a ve 25. minutě hosté upravili skóre prvního poločasu na 1:3, když skóroval Věrný. Ve druhém poločase domácí začali lépe. V 55. minutě snížil Smolka na 2:3. Pak měla obě mužstva několik gólových šancí, ale ani jeden tým nevyužil možnost ke vstřelení branky. Poté, co nevyšel závěrečný nápor domácích, zápas skončil překvapivě vítězstvím hostujícího mužstva, které bylo zaloužené.
Nejlepší hráči: Jiří Kročil - Roman Věrný