Prvenství slaví Kunovice a Nivnice

Slovácko Sport 21 / 03 / 2012

Broďané si v generálce na jarní odvety zastříleli

Zimní turnaje dospěly do finále, stejně jako příprava mužstev hrajících krajský přebor. Na turnaji v Kunovicích nezaváhali domácí fotbalisté, kteří ve finále porazili Staré Město. V souboji o třetí místo se čtyřikrát červenalo.
ZT Kunovice
Kunovice - St. Město 5:1 (1:1)
Domácí nezačali nejlépe, už od 7. minuty prohrávali a nedařilo se jim proměňovat šance. Ve 35. minutě vyrovnal Petřek, který se do týmu vrátil po půlroční stáži v Portugalsku. Po změně stran už režie zápasu patřila Kunovickým. Remeš nejdříve zvýšil na 2:1 a vzápětí přihrál Poláškovi na třetí branku. Branky: Balaštík 2, Petřek, Remeš, Polášek - O. Hastík.
Mařatice - Podolí 1:0 (1:0)
V souboji o třetí místo rozhodla branka Mařáka ze 42. minuty. Raritou zápasu byly udělené čtyři červené karty, po dvou na každé straně. Mařatice v utkání podaly nejhorší výkon na turnaji. Podolí dvakrát nastřelilo tyčku. Branka: Mařák.
Uh. Ostroh - Kostelany n/M. 1:1 (0:1), na pen. 3:4
V utkání o páté místo se Kostelany ujaly vedení Markem. Ostrožanům se podařilo vyrovnat v 75. minutě. Následně přišly na řadu penalty, ve kterých se rozhodlo až ve čtvrté sérii, kdy se nejprve netrefil Raštica, který přitom první penaltu proměnil. Na druhé straně nezaváhal gólman Josef Vávra, který v netypické roli střelce rozhodl. Branky: Čápek - Marek, rozh. penalta J. Vávra.
Pitín - Hř. Újezd 1:1 (0:1)
Hřivínův Újezd zahrával dvě penalty, proměnil ale jenom jednu. Za Pitín vyrovnal v 75. minutě Krajíček z přímého volného kopu. Branky: Krajíček - Vyoral z pen.
H. Lhota - Částkov 0:3 (0:1)
Částkov ještě neproměnil penaltu.
Branky: Roubal 2, Pindrič
Biskupice - Uh. Brod dor. 2:1 (2:1)
Branka dor.: D. Hruboš
Pitín - Uh. Brod dor. 1:1 (1:0)
Hned v úvodu se trefil Voda, hosté vyrovnali v 65. minutě.
Zlámanec - Napajedla B 7:5 (3:3)
Zlámanec po změně stran prohrával 3:5, poté ale Napajedlům docházely síly, ty naopak našel soupeř, který čtyřmi góly otočil skóre.
Branky: Řezníček 2, Hubáček 2, Damborský 2, Jirsák
Tečovice - Traplice 0:4 (0:2)
Branky: Kamarád, Trávníček, Gelien, Býček
Příprava:
Hluk - RSM Hodonín 1:2 (1:1)
Divizní celek měl v úvodu utkání více ze hry, ale postupem času se začali osmělovat i domácí a zasloužené vyrovnali. O vítězství hostů rozhodla přísná penalta.
Branka: Ondřej Machala.
Hluk: Motyčka - J. Machala, A. Machala, Mi. Zalubil, Kachlík, Minařík, O. Machala, Zelinka, Zlínský, Ma. Zalubil, Dufka. Střídali: Hrdina, Šimčík, Říha.
Bzenec - Boršice 1:4 (0:3)
Generálka se Boršicím vydařila a utkání mohlo skončit i větším rozdílem.
Branky: Dufek 3, Náplava.
Boršice: Remeš (46. Blažek) - O. Vašek, Kopčil, Brzica, Martinec - Mikulčík, Kuzma, P. Náplava, Konrád - Činčala, Dufek. Střídali. Vlček, Hromada
Nedakonice - Uh. Brod 0:6 (0:1)
O vysoké výhře rozhodly tři rychlé branky, po kterých už bylo na hřišti jen jedno mužstvo.
Branky: F. Hruboš 3, David, Solařík, Pištěk, Galuška.
Uh. Brod: Ondrůšek (46. Pochylý) - Kostelník (46. Uherek), David, Solařík, Píštěk - Dolina, Galuška, Nevařil (60. D. Hruboš), Dvořák - F. Hruboš, Indra (46. Plšek).
Tučapy - O. N. Ves B 1:1, Tupesy - Strání B 0:1, Buchlovice - Košíky 2:2, Jarošov - Vrbovce (SK) 0:2.