První domácí ztráta

Kunovice Sport 01 / 10 / 2014

Z dosavadních čtyř domácích zápasů vyšli vždy fotbalisté béčka Slovácka vítězně. Až na popáté je o plný bodový zisk připravilo olomoucké HFK. To si odvezlo bod za remízu 1:1.
1.FCS B - HFK Olomouc 1:1 (1:0)
Slovácko se do svého soupeře zakouslo hned od úvodního hvizdu a do první vážné akce se dostal hlavičkou Šimko. Postupem času se do hry dostali i hosté, ale chyběl jim klid v koncovce. Osm minut před koncem první půle našel Civič centrem ve vápně Havlíka, pro kterého nebyl problém usměrnit míč do brány - 1:0. O chvíli později měli na kopačkách druhý gól Civič s Trávníkem, ale jejich šance gólman hostů zlikvidoval. V samém závěru první půle sahali hosté po vyrovnání, ale Melichárek byl proti. Po změně stran v 58. minutě se už ale hosté dočkali, když využili zaváhání domácí obrany. Ve zbytku zápasu se obě mužstva snažila strhnout vítězství na svou stranu, ale diváci se už branky nedočkali.
Branka: Šimko