První gól béčku nesvědčí

Slovácko Sport 23 / 08 / 2012

Ani ve druhém utkání se záloha prvoligového Slovácka neradovala z vítězství. Stejně jako doma proti Prostějovu, i ve Frýdku se ujala vedení, ale utkání do vítězného konce nedotáhla.
Frýdek-Místek - 1.FC Slovácko B 2:1 (1:1)
Na severu Moravy se hrálo agresivně a tvrdě, ale na druhou stranu velmi kvalitně. Rozhodčí dokázal hru pustit, ale měl ji stále pod kontrolou. Tento styl hry ovšem některým technicky vybaveným hráčům Slovácka nevyhovoval. Už v 9. minutě si Szmek zpracoval dlouhý centr, prodloužil na Lukáše, který přes domácího stopera zavěsil míč pod břevno - 0:1. Domácím se ještě do přestávky podařilo vyrovnat. Ve druhém poločase se hrálo nahoru dolů a obě mužstva mohla dát branku. Rozhodující moment nastal až v 70. minutě, kdy domácí dokázali překonat hostujícího gólmana. V největší šanci Slovácka B se ocitl Trávník, ale jeho střela skončila pouze na břevně.
Branka: 9. Lukáš
Slovácko: Matalyha - Malý, Kolínek, Mikulica, Jeleček - Šturma (79 Haša), Franta (79. Svízela), Trávník, Nečas (69. Ondica) - Szmek, Lukáš.