První góly Prakšic

Slovácko Sport 07 / 09 / 2010

Nedachlebice – Ořechov 3:1 (3:0)
 Diváci viděli oboustranně útočný fotbal, ve kterém domácí rozhodli o výsledku už do přestávky dvěma zásahy Urbana a gólu Krčmáře. Hosté podali sympatický výkon, výsledek korigovali v 85. min. Hrubošem.
Lůžkovice – Boršice 1:2 (1:1)
Hosté vedli od 35. minuty brankou Činčaly, domácí stačili ještě do poločasu srovnat šťastnou brankou Pastyříka. Po přestávce hosté kontrolovali hru, ale v koncovce se jim nedařilo. Body nakonec putují do Boršic, když v nastaveném čase se prosadil Konrád.
Prakšice – Žalkovice 3:2 (3:1)
Domácím se podařilo vstřelit první podzimní góly a bylo z toho první vítězství. Domácí podali v první půli velmi dobrý výkon a do 30. minuty dali tři góly, v 7. min. se trefil Bičan, ve 20. Jurák a ve 30. Přecechtěl. Hosté vyrovnávali v 10. min. Svačinou. Po přestávce hosté zvedli hlavu a ovládli hru a výsledkem jejich snahy bylo snížení v 60. min. Samsonem. Domácí však bojovným výkonem těsné vedení uhájili.
V. Otrokovice B – Újezdec 3:0 (0:0)
Na těžkém terénu byla hra v prvním poločase vyrovnaná. Po hodině hry domácí převzali taktovku a během patnácti minut dali góly. Branky: Ondráš, Hrnčiřík, vlastní.
1.FCS C – Březolupy 3:0 (1:0)
Kvalitní utkání z obou stran, první půle byla vyrovnaná, hosté měli největší šanci v 6. min., Vávra však na gólmana Kovaříka nevyzrál. Domácí měli jen náznaky šancí a na dobře organizovanou obranu Březolup vyzrál jen Sasín, který ve 45. min. samostatnou akci úspěšně zakončil. Po přestávce byla hra nadále v poli vyrovnaná, ale domácí přidali na důrazu. Po hodině hry zvýšil na 2:0 opět Sasín a v 85. min. po faulu na Sasína z penalty zvyšoval Mikulčík na konečných 3:0. Za druhou žlutou kartu po faulu na Sasína musel předčasně pod sprchy hostující Johaník.
Kněžpole – Kvasice 0:2 (0:2)
 O překvapující výsledek se hosté postarali už v první půli, ve které byli aktivnější a od 8. min. vedli brankou Lepši, tentýž hráč v závěru poločasu zvýšil z penalty na 0:2. Do druhé půle domácí prostřídali, noví hráči oživili hru, připravili si i šance, ale střelecké štěstí je tentokrát opustilo.
Mladcová – Příluky 3:3