První kolo bez vítěze

První kolo bez vítěze
Slovácko Sport 09 / 08 / 2010

V úvodním kole Slovácké sedmy se hned dvěma tipujícím podařilo uhrát stejný počet bodů. Mezi Pavlem Svobodou a Jarmilou Schnürmacherovou se tak rozhodne v telefonickém rozstřelu. Utkání základní třídy mezi béčkem Dolního Němčí a Orlem Uh. Brod bylo přeloženo na září.
12 Svoboda P. (M. Písek), Schnürmacherová J. (UB).
11 Kostková M. (Kroměříž), Skopal L. (Kudlovice).
10 Šimík V. (Nedakonice), Blaha K. (Huštěnovice), Zichová L. (UH), Bartoň P. (Buchlovice).
9 Ludvíček J. (Boršice), Gajdošík S. (UH), Fiala L. (UH), Brázdil Z. (UH), Slováček D. (Brno), Doležal T. (UH).
8 Mazůrek J. (Boršice), Bukvald A. (SM), Gášek J. (UH), Thomayerová J. (UB), Slováček K. (UH), Borýsek Z. (UH), Bukvald P. (SM), Rýc Z. (Svárov), Pospíšil R. (Bílovice), Kirchner M. (Kun.), Dohnal T. (Topolná), Jančová Z. (D. Němčí), Jančová P. (D. Němčí).
7 Hubáček A. (Kun.), Šašinka J. (Záhorovice), Křůmal F. (Březolupy), Kozelek F. (Topolná), Ševčík J. (Veletiny), Omelka J. (Bánov), Javor J. (Vlčnov), Vaculová L. (UB), Garžík K. (UH), Horký J. (Nedakonice), Tomáštík P. (Záhorovice), Zemek J. (UB), Kundera M. (SM), Bureš J. (Sady), Machalová J. (Záhorovice), Abrhámová M. (UH), David T. (UH).
6 Hřib J. (Šumice), Gajdošík F. (Jar.), Měrková V. (Jar.), Mikulka J. (Topolná), Křiklava Z. (Osvětimany), Kučík I. (Jankovice), Hanák K. (Drslavice), Dobeš A. (UH), Jančová M. (D. Němčí), Kolaja A. (Svárov), Kovařík Z. (Sady), Vlk V. (Jalubí), Ševčík P. (UB), Macela M. (UH), Gabriel P. (UH), Hrubošová J. (Kněžpole), Pipal V. (Sady), Rozsypálek O. (Javorovec), Volčík V. (UH), Krsička P. (Sušice), Andrlíková A. (Záhorovice), Vacula P. (UB), Krsičková M. (Sušice), Brož M. (Jar.), Vacula P. (UB), Mahdal T. (Bánov).
5 Beneš F. (ONV), Botek F. (Kudlovice), Šumíček I. (Kudlovice), Srnec J. (UB), Salvet L. (Bojkovice), Řihák M. (UB), Svoboda L. (Podolí), Plundrák M. (M. Písek), Janík M. (UO), Kraváček B. (Kudlovice), Dvouletý R. (Nedakonice), Hykl D. (Jar.), Jančík M. (Jar.), Šupka F. (Kun.), Michalec R. (UH), Doležalová M. (UH), Kozelek V. (Topolná), Schnürmacher F. (UB), Hoferek O. (Topolná), Brhel M. (SM), Šenk P. (UH), Tomáštík J. (Záhorovice), Bělovský M. (Kněžpole).
4 Kovařík L. (UO), Brož Z. (Jar.), Mazurková J. (UH), Janůšek M. (UH), Michalcio Z. (UH), Procházka J. (Tupesy), Hladiš L. (Šumice), Schön J. (Mistřice), Měrka M. (Jar.), Mikulec F. (UH), Vávra J. (Tupesy), Křiklavová M. (Osvětimany), Koudela A. (Bojkovice), Trávníčková A. (Traplice), Remeš V. (Kněžpole), Kalina L. (UB), Neděla J. (Popovice), Schnürmacher F. (UB), Šrámek P. (UH), Mařák I. (UH), Pokorák V. (Ořechov), Mazůrek J. (Kun.), Podškubka L. (Vlčnov), Bělovská J. (Kněžpole), Rachůnek P. (Havřice), Krpal A. (Stříbrnice), Pavelka S. (Kudlaovice), Šťasta J. (Huštěnovice), Rozsypálek M. (Jar.), Večeřa P. (UH), Šurmánek M. (Jar.), Stehlík P. (UB), Hubáček P. (Březolupy), Šurmánková A. (Jar.), Mikulka T. (Topolná), Stehlíková M. (UB), Kadlčík M. (Popovice), Kaňovský M. (Bílovice), Mikulka L. (Topolná), Kozelek O. (Kněžpole).
3 Hejda V. (SM), Berec L. (Bystřice p/L), Pongo Ľ. (UH), Pauřík A. (Kněžpole), Berecka V. (Březolupy), Maroňák V. (UH), Vacula L. (UB), Lekeš L. (UB), Bánovský A. (Kněžpole), Zelinka P. (D. Němčí), Bělovský Z. (Kněžpole), Weintrittová M. (Míkovice), Křůmal P. (Březolupy), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Pospíšil A. (Bílovice), Rýc F. (Svárov), Sklenka D. (Ořechov), Slováčková M. (SM), Blahová B. (SM), Dvořáčková M. (Třebíč), Horká J. (UH), Boček D. (UH), Balaštík A. (Sady).
2 Medek J. (Topolná), Červenka J. (Tupesy), Štěpaník M. (Babice), Remeš L. (Kněžpole).
1 Jelínek L. (UH), Kaňovská M. (Bílovice), Máčala J. (Vážany).

Správné výsledky 1. kola
1.1:0    2. 5:0    3. 2:1    4. 3:0    5. 5:1    6. 1:0    7. x:x

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace