První kolo pro Brožovou

První kolo pro Brožovou
Uherské Hradiště Sport 02 / 04 / 2015

Úvodní kolo Aquapark Slovácké sedmy nejlépe sedlo Marii Brožové z Jarošova. Ta zvítězila s jedenácti body.
11 M. Brožová (Jar.).
10 M. Doležalová (UH).
9 P. Janošek (Kudlovice), M. Schönová (Mistřice), L. Omelková (Bánov), Z. Borýsek (UH), Z. Mahdalík (Korytná).
8 T. Doležal (UH), A. Kolaja (Svárov), M. Zapletal (Kudlovice), P. Salvet (Bojkovice).
7 J. Zemek (UB), J. Medek (Topolná), L. Remeš (Kněžpole), M. Krsičková (Sušice), J. Mazůrek st. (Kun.), F. Šupka (Kun.), I. Mařák (UH).
6 R. Holásek (UH), L. Kalina (UB), D. Hykl (Jar.), B. Kraváček (Kudlovice), M. Bělovský (Kněžpole), J. Ludvíček (Boršice), V. Kadlčíková (Popovice), Z. Křiklava (Osvětimany), L. Hanáček (UB), J. Jakšík (Topolná), M. Jančová (D. Němčí), Z. Rýc (Svárov), M. Rozsypálek (Jar.), J. Srnec (UB), L. Mikulka (Spytihněv), L. Kovařík (UO), V. Měrková (Mistřice), I. Štefko (UB).
5 D. Slováček (Brno), P. Krsička (Sušice), J. Matulka (UH), V. Volčík (UH), R. Kouřil (UH), P. Hlavinka (Jar.), M. Janůšek (UH), P. Svoboda (Mor. Písek), J. Schön (Mistřice), P. Večeřa (UH), K. Kopeček (UB), L. Zelinková (D. Němčí), P. Zelinka (D. Němčí), Z. Bělovský (Kněžpole), J. Javor (Vlčnov), L. Kalinová (UB), K. Blaha (Huštěnovice), A. Trávníčková (Traplice), V. Melichárek (Jar.), Z. Brázdil (UH), Š. Kret (D. Němčí), J. Horký (Nedakonice), M. Zapletalová (Vlčnov), K. Šturma (Jar.), M. Schön (Mistřice), A. Pauřík (Kněžpole).
4 Z. Brož (Jar.), J. Koželuha (Zlechov), F. Rýc (Svárov), J. Omelka (Bánov), V. Remeš ml. (Kněžpole), M. Plundrák (Mor. Písek), J. Bělovská (Kněžpole), P. Ševčík (UB), J. Mikulková (Spytihněv).
3 L. Zichová (Traplice), O. Hlavinka (Jar.), K. Slováček (UH), J. Červenka (Tupesy), A. Zpěvák (Sady), M. Měrka (Mistřice), I. Kučík (Jankovice), M. Hlavinková (Jar.), F. Botek (Kudlovice), O. Adamík (Huštěnovice).
2 V. Remeš (Kněžpole), M. Vaškových (UH), J. Hřib (Šumice), J. Pauřík (Kun.), P. Jančová (D. Němčí), A. Kolaja ml. (Svárov), F. Vaverka (Huštěnovice), V. Jančík (Jar.), M. Weintrittová (Míkovice), L. Mikulík (Kudlovice), B. Zelinka (D. Němčí), L. Svoboda (Podolí), F. Kozelek (Topolná), P. Kovařík (Boršice), A. Bánovský (Kněžpole).
1 M. Čech (Kudlovice).


VÝSLEDKY 1. KOLA
1. 4:4  2. 1:1  3. 3:2  4. 2:1  5. 1:1  6. 0:1  7. 2:0

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace