První kolo rozhodne rozstřel

První kolo rozhodne rozstřel
Uherské Hradiště Sport 12 / 08 / 2015

Úvodní kolo Hamé Slovácké sedmy přineslo trojici výherců, kteří získali shodně po jedenácti bodech. O vítězi tak rozhodne telefonický rozstřel.

11 Z. Brázdil (UH), Z. Mahdalík (Korytná), M. Hlavinková (Jar.).
10 P. Večeřa (UH), M. Šurmánek (Jar.), M. Rozsypálek (Jar.), J. Schön (Mistřice).
9 J. Červenka (Tupesy), P. Zelinka (D. Němčí), J. Hřib (Šumice), J. Gazdík (UB), J. Matulka (UH), J. Ludvíček (Boršice), M. Kundera (SM), L. Svoboda (Podolí), R. Kouřil (UH), Š. Kret (D. Němčí), M. Janůšek (UH).
8 Z. Rýc (Svárov), J. Horký (Nedakonice), V. Volčík (UH), M. Jančová (D. Němčí), M. Brožová (Jar.), M. Čech (Kudlovice), L. Kovařík (UO), A. Pauřík (Kněžpole), L. Kalina (UB), M. Kadlčík (Topolná), J. Jakšík (Topolná), F. Kozelek (Topolná), M. Zapletal (Kudlovice), M. Schönová (Mistřice), Z. Brož (Jar.), R. Dvouletá (Nedakonice), I. Mařák (UH), J. Mazůrek st. (Kun.), V. Remeš (Kněžpole), A. Kolaja (Svárov), L. Zichová (Traplice), V. Melichárek (Jar.), R. Dvouletý (Nedakonice), P. Krsička (Sušice), Z. Bělovský (Kněžpole), J. Koželuha (Zlechov), O. Adamík (Huštěnovice), M. Krsičková (Sušice).
7 J. Javor (Vlčnov), J. Omelka (Bánov), F. Lukeš (), J. Zemek (UB), L. Kalinová (UB), P. Hanáček (Jar.), M. Weintrittová (Míkovice), V. Jančík (Jar.), M. Doležalová (UH), M. Schön (Mistřice), J. Srnec (UB), F. Kocáb (Nedachlebice), P. Jančová (D. Němčí), L. Omelková (Bánov), F. Vaverka (Huštěnovice), J. Kalus (UH), Z. Jančová (D.Němčí), K. Blaha (Huštěnovice), F. Šupka (Kun.), A. Trávníčková (Traplice), R. Holásek (UH), V. Měrková (Mistřice), J. Čech (UH).
6 I. Štefko (UB), L. Mikulka (Spytihněv), R. Měrka (Mařatice), O. Hlavinka (Jar.), P. Kalina (UB), P. Svoboda (Mor. Písek), J. Pauřík (Kun.), D. Hykl (Jar.), Z. Borýsek (UH), P. Hlavinka (Jar.), J. Medek (Topolná), S. Gajdošík (UH), L. Hanáček (UB), P. Salvet (Bojkovice), J. Mazůrek ml. (Kun.), P. Ševčík (UB).
5 M. Anger (Jar.), I. Pavolová (Traplice), M. Plundrák (Mor. Písek), P. Štefaník (Vlčnov), A. Bánovský (Kněžpole), T. Doležal (UH), V. Kadlčíková (Popovice), J. Šurmánek (Jar.), J. Kazík (Sušice), M. Měrka (Mistřice), M. Bělovský (Kněžpole), L. Mikulík (Kudlovice).
4 M. Hyklová (Jar.), M. Vaškových (UH), Z. Křiklava (Osvětimany), J. Mikulková (Spytihněv), A. Krpal (Stříbrnice), F. Rýc (Svárov).
3 V. Tomáštík (UH), P. Janošek (Kudlovice), A. Zpěvák (Sady), M. Katrňák (Kudlovice), J. Mazurková (UH).
1 T. Mikulka (Topolná), L. Remeš (Kněžpole).

VÝSLEDKY 1. KOLA
1. 5:0   2. 2:1   3. 3:1   4. 3:3   5. 2:0   6. 4:4   7. 0:1


Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace