První kolo zatím bez vítěze

První kolo zatím bez vítěze
Uherské Hradiště Sport 08 / 08 / 2011

Úvodní kolo Slovácké sedmy přineslo trojici výherců. Pouze jeden se však bude po telefonickém rozstřelu radovat z vítězství.
12 Hanák K. (Drslavice), Mařák I. (UH), Bělovský Z. (Kněžpole).
11 Brázdil Z. (UH), Gajdošík F. (Jar.), Mikliš st. M. (Těšov), Zichová L. (UH), Podškubková H. (Vlčnov), Rozsypálek Z. (Javorovec), Bartošíková L. (UH).
10 Blaha K. (Huštěnovice), Vávra J. (Tupesy), Rosík V. (Kudlovice), Jančová M. (D. Němčí), Mikulčíková Z. (Popovice), Kostková M. (UB), Remeš L. (Kněžpole), Janošek P. (Kudlovice), Dvořáčková M. (Třebíč), Mahdal T. (Bánov).
9 Horký J. (Nedakonice), Pokorák V. (Ořechov), Janík M. (UO), Blažek A. (Kun.), Boček D. (UH), Omelka M. (Bánov), Bělovský M. (Kněžpole).
8 Zpěvák A. (Sady), Botek F. (Kudlovice), Pauřík A. (Kněžpole), Bánovský A. (Kněžpole), Bělovská J. (Kněžpole), Večeřa P. (UH), Kundera M. (SM), Gabriel P. (UH), Salvet P. (Bojkovice), Rýc F. (Svárov), Vávra M. (Kostelany n/M), Knot T. (UH), Mazůrek ml. J. (Kun.).
7 Volařík R. (Nivnice), Šašinka J. (Záhorovice), Křůmal F. (Březolupy), Mazurková J. (UH), Janůšek M. (UH), Vaverka F. (Huštěnovice), Svoboda P. (M. Písek), Ebner E. (SM), Kozelek F. (Topolná), Měrková V. (Jar.), Medek J. (Topolná), Omelka J. (Bánov), Surma J. (Sady), Vaculová L. (UB), Garžík K. (UH), Borýsek Z. (UH), Dobeš A. (UH), Schnürmacherová J. (UB), Mazůrek st. J. (Kun.), Kaňovský T. (Bílovice), Jelínek L. (UH), Stehlík P. (UB), Šupka F. (Kun.), Doležal T. (UH), Kyncl J. (SM), Krsička P. (Sušice), Doležalová M. (UH), Bartoň P. (Buchlovice), Kaňovský M. (Bílovice), Hoferek O. (UH), Kadlčíková V. (Popovice), Vaškových M. (UH), Vacula P. (UB), Horká V. (Buchlovice).
6 Hejda V. (SM), Pauřík J. (Kun.), Šumíček I. (Kudlovice), Javor J. (Vlčnov), Vacula L. (UB), Haluza M. (Těšov), Jahodová M. (Nivnice), Bukvald P. (SM), Zemková M. (UB), Rýc Z. (Svárov), Dvouletý R. (Nedakonice), Pospíšil R. (Bílovice), Bečica M. (Mařatice), Nepraš P. (Jar.), Bureš J. (Sady), Hrubošová J. (Kněžpole), Volčík V. (UH), Stehlíková M. (UB), Kozelek V. (Kněžpole), Slováčková M. (SM), Kadlčík M. (Topolná), Jančová Z. (D. Němčí), Kromsián V. (UH), Zemek R. (UB).
5 Ludvíček J. (Boršice), Gajdošík S. (UH), Michalcio Z. (UH), Schön J. (Mistřice), Řihák M. (UB), Svoboda L. (Podolí), Slováček K. (UH), Kalina L. (UB), Neděla J. (Popovice), Schnürmacher F. (UB), Hanáček P. (Jar.), Šrámek P. (UH), Kolaja A. (Svárov), Zemek J. (UB), Zelinka P. (D. Němčí), Plundrák M. (M. Písek), Šťasta J. (Huštěnovice), Ševčík P. (UB), Rozsypálek M. (Jar.), Zapletalová M. (Vlčnov), Mikliš M. (Těšov), Měrka R. (Mařatice), Michalec R. (UH), Abrhámová M. (Mařatice), Dufka M. (H. Němčí), Glac J. (ONV), Kozelek O. (Kněžpole), David T. (Sady).
4 Hladiš L. (Šumice), Volaříková L. (Nivnice), Bukvald A. (SM), Hřib J. (Šumice), Španiel O. (M. Písek), Měrka M. (Jar.), Thomayerová J. (UB), Salvet L. (Bojkovice), Trávníčková A. (Traplice), Kučík I. (Jankovice), Tomáštík P. (Záhorovice), Blahuš I. (Sady), Krpal A. (Stříbrnice), Pavelka S. (Kudlovice), Hykl D. (Jar.), Melichárek V. (Jar.), Pospíšil A. (Bílovice), Mikulka T. (Topolná), Vacula P. (UB), Vaškových R. (Ořechov), Schnürmacher F. (UB), Jančová P. (D. Němčí).
3 Hubáček A. (Kun.), Matulka J. (UH), Koudela A. (Bojkovice), Křiklava Z. (Osvětimany), Štěpaník M. (Babice), Kovařík Z. (Sady), Weintrittová M. (Míkovice), Jančík M. (Jar.), Pipal V. (Sady), Princová M. (Kun.), Dohnal T. (Topolná).
2 Brulíková A. (Šumice), Křiklavová M. (Osvětimany), Kolařík R. (Sady), Mikulka L. (Topolná).
1 Srnec J. (UB).
0 Kazík J. (Mařatice).

SPRÁVNÉ VÝSLEDKY 1. KOLA
1. 0:0   2. 1:0   3. 2:0   4. 4:2   5. 2:0   6. 4:1   7. 2:2

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace