Góly: 77. Kaša - 44. Kerbr
Žluté karty: 53. Sukup, 74. Narh, 78. Matěj - 11. Košút, 88. Šimko
Počet diváků: 1 577
Sestava Slovácka: Melichárek - Šimko, Kuncl, Košút, Břečka - Valenta (66. Kalouda), Šumulikoski, Kerbr, Havlík, Diviš - Došek (71. Dočekal).
Sestava soupeře: Šrom - Sukup, Kaša, Stronati, Frydrych - De Azevedo (83. Štěpán), Kukec, Greguš, Mensah (46. Matěj), Petrus (60. Šašinka) - Narh.
Jen čtyři dny po ligové porážce od Baníku si to Slovácko s ostravským celkem rozdalo znovu. Ve hře byl tentokrát postup do čtvrtfinále Českého poháru. Po ledové sprše na domácím stadionu byla na svěřencích Svatopluka Habance cítit psychická deka i v úvodních minutách na Bazalech. Baníkovci byli rychlejší, pohyblivější a především přesnější při práci s míčem. Hosté se sice nemohli vymanit z defenzívy, ale domácí byli zase ve finální fázi neškodní. Proto viděly prázdné tribuny více nudy než fotbalové parády. Klíčovým momentem pohárového dvojzápasu může být čtyřiačtyřicátá minuta středečního duelu. Havlík v ní postupoval sám na brankáře Šroma. Svůj postup ale zbytečně zbrzdil a zdálo se, že nadějnou příležitost trestuhodně zazdil. Domácí obránci jej totiž dostihli. V ten moment však po Havlíkově levé ruce vyplaval Kerbr, mladý záložník mu posunul míč a loňský nejlepší kanonýr Slovácka z úhlu prostřelil gólmana.
Branka do šatny, navíc v pohárové matematice považovaná za zlatou, Baníkem evidentně otřásla. Po změně stran to bylo totiž Slovácko, které se vrátilo ke svým přednostem a kontrolovalo hru. Vypracovalo si také několik slibných příležitostí, z nichž nejblíže měla k potvrzení vedení hlavička Doška, která však šla těsně vedle brány. Domácí vypadali bezradní, jenže přišla 77. minuta, maličký rychlonohý Narh utekl po pravé straně a obstřelil vyběhnuvšího Melichárka. Míč mířící do prázdné brány ještě pro jistotu doklepl Kaša a srovnal tak na konečných 1:1. Ve zbývajícím čase se totiž oba celky k vážnějšímu ohrožení obou branek už nedostaly. Slovácko si tak odvezlo do odvety, která se bude hrát v Uh. Hradišti ve středu 29. října od 17.00 hodin, nadějnou remízu.