První naděloval u posledního

První naděloval u posledního
Slovácko Sport 15 / 09 / 2010

Okresní mládežnický fotbal

OP dorost            
Ostr.Lhota - Kněžpole 0:10 Truong 2, Doseděl 3, Širučka, Otáhal, Večeřa, Březolupy - Hluk 1:0 (1:0) Hoferek, Šumice - Osvětimany  8:1 (4:1) Pilka S. 2, Kelíšek 2, Kudela, Žampach, Machala, Ondřej V. - Struha, Jarošov - Vlčnov 2:0 (1:0) Staroba, Omelka M., Bánov - Staré Město 7:0 (5:0) Velecký J. 2, Velecký R., Bobek, Šípek, Staroba, Gorčík, Nivnice - Polešovice 7:2 (2:0) Straňák 4, Klon, Vasilijevič, Trtek - Plevák, Lubojecký
1. Kněžpole    4    4    0    0    22:0    12
2. Jarošov    4    3    1    0    11:5    10
3. Bánov    4    3    0    1    20:7    9
4. Nivnice    4    3    0    1    15:9    9
5. Šumice    4    2    0    2    15:12    6
6. Osvětimany    4    2    0    2    12:11    6
7. Březolupy    4    2    0    2    7:8    6
8. St. Město    4    2    0    2    7:12    6
9. Polešovice    4    1    1    2    14:16    4
10. Hluk    4    1    0    3    3:9    3
11. Vlčnov    4    0    0    4    2:18    0
12. Os. Lhota    4    0    0    4    0:21    0
      
OS dorost           
Popovice - Buchlovice 3:2 (1:2) Obal 2, Mikulčík - Mikula 2, Mistřice - Jankovice 0:8 (0:0) Brázdil 2, Blecha 2, Mikulištík 2, Lahola 2
1. Popovice    3    2    1    0    16:4    7
2. Buchlovice    3    2    0    1    10:5    6
3. Jankovice    2    1    0    1    8:5    3
4. Hradčovice    2    0    1    1    4:5    1
5. Mistřice    2    0    0    2    0:19    0
     
OP žáci           
Ostr.Lhota - Medlovice 10:2 (5:0) Marýzek 3, Penčík 3, Zelený 3, Juřica - Procházka 2, Šumice - Buchlovice 2:1 (1:0) Mach M. Gašek D - Veselý P., Bánov - Vlčnov hosté odstoupili ze soutěže, Jarošov - Újezdec-Těšov 17:0 (7:0) Stojaspal 5, Jančík 5, Štolba 2, Janošík 2, Mikulec 2, Bětáková, Nivnice - O.N. Ves 2:0 (2:0) Borýsek 2
1. Šumice    2    2    0    0    8:1    6
2. Nivnice    2    2    0    0    3:0    6
3. Buchlovice    2    1    0    1    19:2    3
4. Jarošov    1    1    0    0    17:0    3
5. Os. Lhota    2    1    0    1    10:3    3
6. Bánov    1    1    0    0    2:0    3
7. O. N. Ves    1    0    0    1    0:2    0
8. Vlčnov    1    0    0    1    0:6    0
9. Újezdec    2    0    0    2    0:19    0
10. Medlovice    2    0    0    2    2:28    0

     
OS žáci A           
Březolupy - Kněžpole 1:7 (1:4) Blaha - Horký 6, Omelka, Mařatice - Topolná 0:19 nehlášeno, Mistřice - Bílovice 4:1 (2:0) Veselý 4 - Ptáček, Nedachlebice - Polešovice 4:1 (2:1) Kutra 3, Pravdík - Klečka
1. Topolná    2    2    0    0    30:1    6
2. Mistřice    2    2    0    0    9:1    6
3. Kostelany n. M.    1    1    0    0    8:2    3
4. Kněžpole    1    1    0    0    7:1    3
5. Bílovice    2    1    0    1    8:4    3
6. Nedachlebice    2    1    0    1    6:9    3
7. Polešovice    2    0    0    2    1:9    0
8. Březolupy    2    0    0    2    2:18    0
9. Mařatice    2    0    0    2    0:26    0
     
OS žáci B           
Košíky - Babice 0:9 nehlášeno, Traplice - Kudlovice 1:0 (1:0) Gerži, Velehrad - Sušice 4:0 (3:0) Krchnavý, Borek, Gavenda, Školný, Huštěnovice - Jalubí 0:1 (0:0) Sýkora
1. Babice    2    2    0    0    23:0    6
2. Jalubí    2    2    0    0    5:0    6
3. Huštěnovice    2    1    0    1    14:1    3
4. Sušice    2    1    0    1    9:5    3
5. Velehrad    2    1    0    1    4:4    3
6. Traplice    2    1    0    1    2:9    3
7. Kudlovice    2    0    0    2    0:15    0
8. Košíky    2    0    0    2    0:23    0
     
OS žáci C           
Korytná - Popovice 7:1 (4:1) Vacula 5, Čagánek, Vaškových - Vlčnovský, Prakšice - Starý Hrozenkov 0:0, Suchá Loz - Hradčovice 0:1 (0:1) Bartoš, Podolí - Havřice 0:4 (0:3) Bania M., Crlová, Schnürmacher, vlastní
1. St. Hrozenkov    2    1    1    0    28:0    4
2. Havřice    2    1    1    0    4:0    4
3. Prakšice    2    1    1    0    4:2    4
4. Korytná    2    1    0    1    7:6    3
5. Podolí    2    1    0    1    5:4    3
6. Hradčovice    2    1    0    1    3:4    3
7. Suchá Loz    2    0    1    1    0:1    1
8. Popovice    2    0    0    2    1:35    0
     
OP přípravky starší       
Hluk - O.N. Ves 2:2 Prudík 2 - Opravilová, Kreisl, Dolní Němčí - Vlčnov 3:2 Jurásek 2, Ambrož - Jurenčák 2, Uh.Ostroh - Újezdec 1:4 (0:1) Vydržalová - Lekeš 4, Spytihněv - Nivnice 0:12 (0:4)
1. Nivnice    1    1    0    0    12:0    3
2. Újezdec    1    1    0    0    4:1    3
3. D. Němčí    1    1    0    0    3:2    3
4. Vlčnov    2    1    0    1    6:6    3
5. Hluk    1    0    1    0    2:2    1
6. O. N. Ves    2    0    1    1    5:6    1
7. Uh. Ostroh    1    0    0    1    1:4    0
8. Spytihněv    1    0    0    1    0:12    0
     
OP přípravky mladší       
Hluk - O.N. Ves 1:18 Šimčík - Chodura 6, Kreisl 5, Ondračka 4, Pšurný 3, Dolní Němčí - Vlčnov 9:6 Bobčík R. 7, Karlík, Uher - Kroupa 6, Uh.Ostroh - Újezdec 10:0 (4:0) Větříšek 4, Burian St. 4, Polehňa 2, Spytihněv - Nivnice 3:9 (2:2) nehlášeno
1. O. N. Ves    2    2    0    0    30:3    6
2. Uh. Ostroh    1    1    0    0    10:0    3
3. Nivnice    1    1    0    0    9:3    3
4. D. Němčí    1    1    0    0    9:6    3
5. Spytihněv    1    0    0    1    3:9    0
6. Újezdec    1    0    0    1    0:10    0
7. Vlčnov    2    0    0    2    8:21    0
8. Hluk    1    0    0    1    1:18    0
     
OS přípravky A       
Březolupy - Babice odloženo na 13.9., Mistřice - 1.FC Slovácko - d 2:2 (2:1) Švec, Tomešek - Vančíková, Čagánková, Jarošov - Ořechov odloženo na 15. 9. 17.00
1. Slovácko - d.    3    1    1    1    6:10    4
2. Březolupy    2    1    0    1    10:5    3
3. Jarošov    1    1    0    0    4:2    3
4. Mistřice    1    0    1    0    2:2    1
5. Ořechov    0    0    0    0    0:0    0
6. Babice    1    0    0    1    0:3    0
     
OS přípravky B       
Bánov - Prakšice 1:8 (1:4) Machalík - Sukup, Valášková, Slavíček, Řezníček, Kadlčíková, Zemánek, Korytná - Hradčovice odloženo na 15. 9 17.00, Orel Uh.Brod - Uh.Brod B 2:2 (1:1) Kovařík L., Jančář P. - Dvořák, Šimoník, Slavkov - Havřice 1:2 (1:0) Velecký - Kubiš 2
1. Prakšice    2    2    0    0    16:1    6
2. Havřice    1    1    0    0    2:1    3
3. Uh. Brod    1    0    1    0    2:2    1
4. Uh. Brod B    1    0    1    0    2:2    1
5. Slavkov    2    0    1    1    5:6    1
6. Bánov    2    0    1    1    5:12    1
7. Korytná    0    0    0    0    0:0    0
8. Hradčovice    1    0    0    1    0:8    0
 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace