První poločas byl us....

Uherské Hradiště Sport 17 / 02 / 2016

Slovácko podávalo dlouho mdlý výkon. Příchod Libora Doška však na něj zapůsobil jako živá voda. Přestože odehrál nejzkušenější hráč domácích něco málo přes půl hodiny, fanoušci si jej zvolili za SYNOT hráče utkání v domácím týmu.
Libore, proč vašemu týmu nešla hra i v prvním poločase podobně jako po vašem příchodu?
Měli jsme přílišný respekt. Byla to škoda, protože druhý poločas ukázal, že s Plzní se hrát dalo.
Nemohl jste po nemoci na hřišti vydržet delší dobu?
Ne, ne. Dva nebo tři dny jsem měl horečky, nic jsem nejedl a věděl jsem, že to nepůjde od začátku. Ta půlhodinka byla ideální. Víc to opravdu nešlo.
Šlo o nějakou virózu?
My starší to máme asi z toho přeletu z tureckého tepla do české zimy. (smích)
Potěšilo vás, že faktor Došek zvedl celý tým?
Když to řeknu naplno, tak je to na hov... 2:1 jsme prohráli, takže nějaký faktor Došek je zbytečný.
Po vašem příchodu se zvedl i Francis Koné. Souhlasíte?
Určitě. Francis odehrál dobrý zápas. Ukázal svoji sílu. Bohužel v prvním poločase tam nepřišel žádný centr ze strany, které jsme chtěli hrát. Pak je to pro něj těžké se prosadit.
Po vašem příchodu se stáhl více dozadu a začal si chodit pro míče. Tol byla vaše dohoda?
Já měl hrát nahoře a on více pode mnou. Myslím, že to fungovalo dobře. Bohužel do většího tlaku, šancí jsme se nedostali.
Plzeň zlobila především ze stran...
To jsme věděli a byli jsme na to nachystaní. První poločas byl, když to řeknu škaredě, usra...!