První vítězem Kouřil

První vítězem Kouřil
Uherské Hradiště Sport 21 / 01 / 2016

Ani druhé kolo Hope pětky nepřineslo vítěze přímo. O vítězství se v telefonickém rozstřelu utkají Marie Hlavinková a Eduard Ebner, kteří v tomto kole získali shodně po sedmi bodech. Z vítězství se ale může radovat Roman Kouřil, který nejpřesněji tipoval v rozstřelu prvního kola. Na otázku, kolik branek padne v derby mezi hokejisty Uh. Brodu a Uh. Hradiště, tipoval 11, branek padlo 12. Jeho soupeři tipovali následně: J. Schön 7 a J. Šurmánek 9.

7 M. Hlavinková (Jar.), E. Ebner (SM).
6 A. Pauřík (Kněžpole), R. Kouřil (UH), L. Mikulka (Spytihněv), P. Zelinka (D. Němčí), J. Schön (Mistřice), K. Kopeček (UB).
5 J. Bělovská (Kněžpole), M. Šurmánek (Jar.), L. Kovařík (UO), A. Bánovský (Kněžpole), J. Mazurková (UH), J. Mazůrek ml. (Kun.), P. Hlavinka (Jar.), O. Adamík (Huštěnovice), A. Kolaja ml. (Svárov), J. Javor (Vlčnov), Z. Brož (Jar.), Z. Brázdil (UH), I. Mařák (UH), A. Kolaja (Svárov), M. Schön (Mistřice), Z. Bělovský (Kněžpole), J. Pauřík (Kun.), A. Krpal (Stříbrnice).
4 T. Doležal (UH), J. Jakšík (Topolná), Z. Rýc (Svárov), M. Doležalová (UH), M. Jančová (D. Němčí), L. Svoboda (Podolí), J. Matulka (UH), P. Svoboda (Mor. Písek), M. Rozsypálek (Jar.), P. Večeřa (UH), F. Šupka (Kun.), K. Blaha (Huštěnovice), P. Ševčík (UB), L. Hanáček (UB), Z. Borýsek (UH), Z. Horký (Nedakonice).
3 V. Volčík (UH), J. Omelka (Bánov), L. Zichová (Traplice), M. Plundrák (Mor. Písek), M. Kundera (SM), I. Štefko (UB), J. Šurmánek (Jar.), J. Zemek (UB), F. Rýc (Svárov), M. Zapletal (Kudlovice), F. Botek (Kudlovice), R. Holásek (UH), M. Weintrittová (Míkovice), D. Hykl (Jar.), M. Vaškových (UH), J. Nikl (UH), O. Hlavinka (Jar.).
2 M. Janůšek (UH), M. Bělovský (Kněžpole), V. Tomáštík (UH), A. Trávníčková (Traplice), V. Kadlčíková (Popovice), S. Gajdošík (UH).

Průběžné pořadí

16 J. Schön (Mistřice), R. Kouřil (UH).
14 K. Kopeček (UB).
13 Z. Brož (Jar.), J. Šurmánek (Jar.), E. Ebner (SM), J. Pauřík (Kun.), O. Adamík (Huštěnovice), J. Mazůrek ml. (Kun.), A. Bánovský (Kněžpole).
12 A. Kolaja (Svárov), M. Schön (Mistřice), K. Blaha (Huštěnovice), P. Ševčík (UB), L. Hanáček (UB), M. Hlavinková (Jar.), P. Svoboda (Mor. Písek), T. Doležal (UH).
11 J. Zemek (UB), L. Mikulka (Spytihněv), A. Pauřík (Kněžpole), V. Volčík (UH), F. Botek (Kudlovice), M. Doležalová (UH), Z. Rýc (Svárov), M. Plundrák (Mor. Písek), S. Gajdošík (UH), J. Mazurková (UH), M. Rozsypálek (Jar.), F. Šupka (Kun.), J. Javor (Vlčnov), A. Kolaja ml. (Svárov).
10 D. Hykl (Jar.), J. Jakšík (Topolná), F. Rýc (Svárov), Z. Borýsek (UH), Z. Bělovský (Kněžpole), Z. Brázdil (UH), I. Štefko (UB), M. Šurmánek (Jar.), L. Kovařík (UO), J. Omelka (Bánov), M. Bělovský (Kněžpole).
9 M. Vaškových (UH), V. Kadlčíková (Popovice), M. Zapletal (Kudlovice), Z. Horký (Nedakonice), L. Zichová (Traplice), P. Večeřa (UH).
8 M. Kundera (SM).
7 O. Hlavinka (Jar.), P. Hlavinka (Jar.), R. Holásek (UH).
6 J. Nikl (UH), P. Zelinka (D. Němčí).
5 Š. Kret (D. Němčí), A. Krpal (Stříbrnice), J. Bělovská (Kněžpole), I. Mařák (UH).
4 J. Matulka (UH), M. Jančová (D. Němčí), L. Svoboda (Podolí), M. Janůšek (UH).
3 M. Weintrittová (Míkovice).
2 A. Trávníčková (Traplice), V. Tomáštík (UH).

Správné výsledky 2. kola
1. 6:6  2. 3:1  3. 6:1  4. 79:73  5. 3:0

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace