První výhra Boršic

První výhra Boršic
Slovácko Sport 13 / 10 / 2009

Krajský mládežnický fotbal

Krajský přebor - starší a mladší dorost
Morkovice – 1.Valašský FC 2:3 a 2:2, Kunovice – Dol. Němčí 2:0 (Kolůch., Paška) a 5:2 (Huráb 2, Kukla, Salajka, Obal – Kadlček L., Ježek), Boršice – Napajedla 1:0 (Marčík) a 3:1 (Krsička, Náplava 2), Slušovice – Brumov 3:0 a 1:1, Paseky Zlín – Kelč 0:2 a 18:0, Chropyně – Val. Meziříčí 0:0 a 2:1.
starší
1. Brumov    8    7    0    1    30:8    21
2. 1. Valašský FC    8    7    0    1    25:7    21
3. Slušovice    8    7    0    1    24:8    21
4. Chropyně    8    6    1    1    27:8    19
5. Val. Meziříčí    8    5    1    2    29:8    16
6. Kelč    8    4    0    4    19:18    12
7. Morkovice    8    4    0    4    17:21    12
8. Kunovice    8    3    0    5    24:14    9
9. D. Němčí    9    2    1    6    13:21    7
10. Boršice    9    1    1    7    11:40    4
11. Paseky Zlín    8    1    0    7    5:25    3
12. Napajedla    8    0    0    8    3:49    0
mladší
1. Slušovice    8    6    2    0    29:4    20
2. Brumov    8    6    2    0    23:5    20
3. Boršice    9    6    0    3    36:23    18
4. Kunovice    8    5    1    2    26:11    16
5. 1. Valašský FC    8    4    2    2    21:15    14
6. Paseky Zlín    8    4    1    3    39:20    13
7. Napajedla    8    4    0    4    23:15    12
8. Val. Meziříčí    8    3    0    5    11:21    9
9. D. Němčí    9    3    0    6    14:28    9
10. Chropyně    8    2    1    5    13:19    7
11. Morkovice    8    1    1    6    14:26    4
12. Kelč    8    0    0    8    3:65    0

Krajská soutěž sk. B - starší dorost
Rataje – Prakšice 0:1 (Lysoněk), Louky – Luhačovice 2:1, Strání – Újezdec 3:2 (Janošík, Popelka O., Adámek R. – Krajči, Findura), J.Otrokovice – Havřice 1:1 (Soliga), Nedachlebice – Uh. Ostroh 7:2 (Belant 3, Kaňovský 2, Bursík, Bartoš – Tomčala, Roubal), Hluk – O.N.Ves 1:4 (Bílý – Píštěk 2, Kandrnál, Veselý), Bojkovice – Roštění 2:1 (Varaďa, Švach).
1. O. N. Ves    10    8    2    0    46:14    26
2. Luhačovice    10    7    1    2    36:14    22
3. Roštění    10    7    1    2    31:15    22
4. Louky    10    6    1    3    24:23    19
5. Bojkovice    10    6    0    4    51:19    18
6. Nedachlebice    10    5    3    2    44:26    18
7. Havřice    10    5    3    2    28:18    18
8. J. Otrokovice    10    5    1    4    29:19    16
9. Strání    10    5    0    5    23:26    15
10. Prakšice    10    4    0    6    25:38    12
11. Uh. Ostroh    10    2    1    7    22:34    7
12. Újezdec    10    2    1    7    13:35    7
13. Hluk    10    1    0    9    18:41    3
14. Rataje    10    0    0    10    6:74    0

Krajský přebor    -  starší a mladší žáci  
V.Otrokovice – Chropyně 0:3 a 2:4, Vel. Karlovice – Bojkovice 3:1 (Prachař) a 1:3 (Gago 3), Bystřice p/H. – Kroměříž B 1:0 a 0:6, Brumov – J.Otrokovice 6:1 a 2:1, Slušovice – Kunovice 1:2  a 5:0, Paseky Zlín – Val. Meziříčí 0:1 a 0:11, FC Vsetín – Uh. Brod 2:0 a 6:2 .
starší
1. Val. Meziříčí    10    8    1    1    30:2    25
2. Vsetín    10    7    1    2    27:7    22
3. Uh. Brod    10    7    1    2    23:7    22
4. Kunovice    10    7    1    2    21:7    22
5. V. Karlovice    10    7    0    3    20:14    21
6. Chropyně    10    4    2    4    27:22    14
7. Kroměříž B    10    4    1    5    13:17    13
8. Bystřice p/H    10    3    4    3    9:14    13
9. Brumov    10    3    3    4    21:19    12
10. J. Otrokovice    10    3    1    6    18:20    10
11. Slušovice    10    3    0    7    10:26    9
12. V. Otrokovice    10    2    2    6    4:18    8
13. Bojkovice    10    2    1    7    13:38    7
14. Paseky Zlín    10    1    0    9    9:34    3
mladší
1. Vsetín    10    8    1    1    63:8    25
2. Val. Meziříčí    10    8    1    1    44:12    25
3. Brumov    10    7    2    1    27:7    23
4. Kunovice    10    7    1    2    27:18    22
5. J. Otrokovice    10    7    0    3    32:16    21
6. Slušovice    10    6    2    2    44:13    20
7. Kroměříž B    10    5    4    1    27:11    19
8. Uh. Brod    10    4    1    5    27:25    13
9. V. Otrokovice    10    3    1    6    24:24    10
10. Chropyně    10    3    1    6    16:30    10
11. Bojkovice    10    3    0    7    11:32    9
12. Paseky Zlín    10    2    0    8    14:63    6
13. V. Karlovice    10    0    0    10    11:58    0
14. Bystřice p/H    10    0    0    10    4:54    0

Krajská soutěž sk. B - starší  a mladší žáci  
Morkovice – Nedakonice 5:5 (Cigoš 2, Kubiš, Belant, Březina) a 3:1 (Bartoš), Uh. Ostroh – Hluk odloženo, Boršice – St. Město 1:2 (Brzica – Prokeš, Čevora) a 2:4 (Gottwald, Burda – Grebeň 3, Vávra), Napajedla  - Kvasice 1:15 a 0:12, Dol. Němčí – Strání 0:5 (Mahdal, Pavluš, Zámečník, Mimochodek, Tomanec) a 0:4, Luhačovice – FC KORYNA 13:0 a 0:13.
starší
1. Strání    7    7    0    0    51:4    21
2. D. Němčí    8    7    0    1    49:12    21
3. Kvasice    7    6    0    1    40:8    18
4. St. Město    7    5    0    2    16:12    15
5. Luhačovice    8    4    1    3    34:20    13
6. Nedakonice    8    4    1    3    24:21    13
7. Morkovice    7    2    1    4    14:32    7
8. Boršice    6    1    1    4    9:19    4
9. Uh. Ostroh    6    1    0    5    6:23    3
10. Koryna    4    1    0    3    2:25    3
11. Hluk    7    1    0    6    6:34    3
12. Napajedla    7    0    0    7    6:47    0
mladší
1. Kvasice    7    6    1    0    45:1    19
2. D. Němčí    8    6    0    2    34:15    18
3. Nedakonice    8    5    0    3    38:14    15
4. Strání    7    5    0    2    13:13    15
5. St. Město    7    4    1    2    19:13    13
6. Napajedla    7    4    0    3    42:20    12
7. Morkovice    7    4    0    3    14:27    12
8. Koryna    4    2    0    2    23:17    6
9. Boršice    6    1    0    5    22:36    3
10. Uh. Ostroh    6    1    0    5    7:21    3
11. Hluk    7    1    0    6    5:26    3
12. Luhačovice    8    1    0    7    4:63    3

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace