Prvním vítězem mistřický Schön

Prvním vítězem mistřický Schön
Uherské Hradiště Sport 01 / 04 / 2012

Hned v úvodním kole Slovácké sedmy SYNOT TIPu se zadařilo Jaromíru Schönovi z Mistřic, který zvítězil se třinácti body.
13 J. Schön (Mistřice).
11 V. Melichárek (Jar.), R. Kouřil (UH).
10 R. Měrka (Mařatice), M. Abrhámová (Mařatice), L. Melichárek (Mařatice), M. Bělovský (Kněžpole).
9 M. Měrka (Jar.), R. Kolařík (Sady), M. Macela (Mařatice), M. Slováčková (SM), J. Vávra (Tupesy), T. Krystýn (UH), J. Šašinka (Záhorovice), Z. Brož (Jar.).
8 P. Bartoň (Buchlovice), P. Krsička (Sušice), M. Šurmánek (Jar.), J. Matulka (UH), V. Kozelek (Kněžpole), P. Habarta (Sady), A. Koudela (Bojkovice), J. Ludvíček (Boršice), Z. Kovařík (Sady), O. Hoferek (UH), F. Kozelek (Topolná), A. Hubáček (Kun.), E. Ebner (SM), P. Ševčík (UB), D. Hykl (Jar.), M. Janůšek (UH), I. Mařák (UH), K. Blaha (Huštěnovice).
7 V. Kadlčíková (Popovice), M. Bečica (Mařatice), M. Mikliš ml. (Těšov), A. Pauřík (Kněžpole), A. Zpěvák (Sady), L. Mikulka (Topolná), F. Šupka (Kun.), J. Zemek (UB), A. Kolaja (Svárov), P. Večeřa (UH), J. Pauřík (Kun.), O. Kozelek (Kněžpole), M. Omelka (Bánov), K. Kopeček (UB), M. Kundera (SM).
6 V. Pipal (Sady), Z. Brázdil (UH), P. Nepraš (Jar.), R. Pospíšil (Bílovice), M. Řihák (UB), A. Pospíšil (Bílovice), Z. Mikulčíková (Popovice), M. Jančík (Jar.), F. Křůmal (Březolupy), B. Kraváček (Kudlovice), A. Bánovský (Kněžpole), L. Jelínek (UH), J. Srnec (UB), I. Šumíček (Kudlovice), M. Rozsypálek (Jar.), T. Mahdal (Bánov), Z. Bělovský (Kněžpole), M. Janík (UO), P. Svoboda (Mor. Písek), P. Salvet (Bojkovice), V. Vlk (Jalubí), V. Šimík (Nedakonice), J. Horký (Nedakonice), J. Bělovská (Kněžpole), J. Mazůrek st. (Kun.), L. Zichová (UH).
5 P. Jakoubek (Polešovice), M. Plundrák (Mor. Písek), J. Omelka (Bánov), J. Neděla (Popovice), M. Doležalová (UH), A. Krpal (Stříbrnice), K. Blaha ml. (Huštěnovice), Z. Borýsek (UH), J. Mazůrek ml. (Kun.), M. Mikliš st. (Těšov), V. Rosík (Kudlovice), F. Botek (Kudlovice), J. Medek (Topolná), M. Kadlčík (Topolná).
4 V. Pokorák (Ořechov), P. Gabriel (UH), M. Schön (Misřice), J. Mazurková (UH), S. Gajdošík (UH), M. Krsičková (Sušice), M. Dufka (H.Němčí), V. Měrková (Jar.), Z. Křiklava (Osvětimany), T. Doležal (UH), Z. Michalcio (UH), V. Remeš (Kněžpole), J. Sucháň (Huštěnovice), M. Zapletalová (Vlčnov), A. Bukvald (SM), R. Dvouletý (Nedakonice), O. Adamík (Huštěnovice), L. Salvet (Bojkovice).
3 J. Hřib (Šumice), K. Slováček (UH), V. Horká (Buchlovice), J. Bureš (Sady), L. Kalina (UB), M. Ebnerová (SM), M. Kučera (UH).
2 M. Vaškových (UH), D. Slováček (Brno), V. Volčík (UH).
1 M. Weintrittová (Míkovice), P. Vanda (SM), M. Křůmalová (Březolupy), A. Kolaja ml. (Svárov), R. Dvouletá (Nedakonice), A. Trávníčková (Traplice), I. Kučík (Jankovice), P. Bukvald (SM)

SPRÁVNÉ VÝSLEDKY 1. KOLA
1.  1:0   2.  0:4  3. 2:1  4. 0:1  5. 2:2  6. 0:1  7. 1:4

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace